Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 11 kol 2022 05:16. Sada je: 11 kol 2022 05:16.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 5 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Elda
PostPostano: 02 ruj 2012 23:14 

[Duže vrijeme sam kupovao e cig i e lic od e-cigarete tj Rovi i svaki put su ispali fer. nnpr na reklamaciju baterije ili atomizera pošalješ preporučeno.i Drugi dan te zovu da je stiglo i za stat/dva ti se javi serviser sve ok treći dan dobivaaš ispravan proizvod
A ŠTO SE TIĆE ELDE KUPIO SAM TAKOZVANI V4 KIT KOJI JE RIKNUO ZA DVA DANA.I JA IM GA REKLAMIRAM NIKO NE ZOVE NIKO NIŠTA NE JAVLJA I 4 DAN ZOVEM ŠTA KAKO KAO ŠALJEMO TI GA DOMA OVAJ TJEDAN.A NAKRAJU SAM GA DOBIO ZA 8 DANA. I TAKO RIKNE NAKON MJESEC DNA TAJ ISTI MIKRO PREKIDAČ I ZOVEM ELDU I GOSPOĐA MI SE JAVI PA NE MOŽE TO TAKO TO TI JE VEČ DRUGI PUT.A GARANCIJA TRAJE 6 MJESECI.PA TOLIKO O ELDI :minus: :shake: :uzi: :kuc: :finger: :tose: :exc: :vom:

Povratak na vrh

Naslov: Re: Green Witch by ELDA
PostPostano: 02 ruj 2012 23:47 

Kod njih sam kupio prvu e-cigaretu rivu-t nakon par dana crkla baterija prvo zovem telefonom kažu pošaljite na reklamaciju e onda su počele muke serviser dolazi sutra javite se iduči tjedan sve skupa 20 dana dok nisam dobija novu nisam dobija istu od 900ma nego 1100 ka ono da ispadnu korektni od onda nikad više moje kunice

Povratak na vrh

Naslov: Re: Green Witch by ELDA
PostPostano: 05 ruj 2012 12:35 

arbun je napisao:
Kod njih sam kupio prvu e-cigaretu rivu-t nakon par dana crkla baterija prvo zovem telefonom kažu pošaljite na reklamaciju e onda su počele muke serviser dolazi sutra javite se iduči tjedan sve skupa 20 dana dok nisam dobija novu nisam dobija istu od 900ma nego 1100 ka ono da ispadnu korektni od onda nikad više moje kunice

ili naplačuju poštu xpres a dođe ti za 3 4 dana sramota.Za UVALIT NEMA PROBLEMA ALI KAD SU REKLAMACIJE LAGANO SISANJE VESLA

Povratak na vrh

Naslov: Re: Elda
PostPostano: 05 ruj 2012 15:52 
Administrator

Dobro, za dostavu stvarno nisu krivi. Sve dostavne sluzbe osim hrvatske poste su obicna banda.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Elda
PostPostano: 05 ruj 2012 16:46 
Moderator

Je, slažem se razni ....exovi su za q. Samo ko te tjera da preko njih šalješ?

Povratak na vrh

[ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: