| Autor |
Poruka |
|
majstor75
|
Naslov: Re: Vivi Nova Mini Tank V3 Postano: 08 ožu 2013 22:17 |
|
Pridružen: 13 lis 2012 18:45 Postovi: 25
|
sar je napisao: Kinta je napisao: :shock: Sar ovo jednostavno nemoze biti dobro. Ako nema rupice gore nema ni protoka zraka kroz glavu. Jer jedino kroz centar glave prolazi zrak. A glava i centralni pin moraju biti u kontaktu. To je plus pol i ima funkciju kao klip ide u cilindar na kraj cilindra dolazi grijač tako da gore ne treba biti rupica , vuće zrak sa strane , ali ove zadnje vive su su sfušane , prije su radili super , kako mi je žao kaj sam prvu razbio jbg. pala sa stola !!!!!!!!!!! mislim da može biti i gore jel mi grijači imaju utore tako da u sredini može biti rupa 
|
|
 |
|
 |
|
Valter
|
Naslov: Re: Vivi Nova Mini Tank V3 Postano: 08 ožu 2013 22:20 |
|
Pridružen: 01 vel 2013 12:48 Postovi: 1316 Lokacija: Velika Gorica
|
|
Rupa na grijaču se može začepiti i onda nigdje ne ide. To se može srediti sa spajalicom za papir. I to bez rastavljanja ako imaš mirnu ruku.
A rupa na ovoj cjevčici je sa strane a ne gore u sredini. Zbog curenja. I nema problema jer na plusu grijača je zarez kroz koji ide zrak.
Vivi Nova. Ima tank pristojne veličine.
_________________  
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: Vivi Nova Mini Tank V3 Postano: 08 ožu 2013 22:21 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
|
Moji svi centralni pinovi imaju rupicu gore. I to je jedino pravo mjesto jer spoj centralnog pina i glave tj. zracnost medju njima nije nikakva strojarska mjera koja bi mogla pravilno odredjivati protok zraka. Sramotno cak i za kineze.
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
sar
|
Naslov: Re: Vivi Nova Mini Tank V3 Postano: 08 ožu 2013 23:01 |
|
Pridružen: 20 vel 2013 19:43 Postovi: 187 Lokacija: Karlovac
|
Kinta je napisao: Moji svi centralni pinovi imaju rupicu gore. I to je jedino pravo mjesto jer spoj centralnog pina i glave tj. zracnost medju njima nije nikakva strojarska mjera koja bi mogla pravilno odredjivati protok zraka. Sramotno cak i za kineze. Tolko sam hvalio tu vivu ali bijezim na Vaponly BCC 3,5 
|
|
 |
|
 |
|
Bruttoo888
|
Naslov: Re: e-cigarete Stara Knežija 16 Postano: 09 ožu 2013 00:25 |
|
Pridružen: 19 vel 2013 10:00 Postovi: 37
|
|
Ja sam baš danas na c6 iz dimilice proširivao rupe na pinu i sad radi taman
|
|
 |
|
 |
|
D@DO
|
Naslov: Re: Vivi Nova Mini Tank V3 Postano: 09 ožu 2013 22:46 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 03 ožu 2011 19:03 Postovi: 683 Lokacija: Ispod Sljemena!
|
Kinta je napisao: Moji svi centralni pinovi imaju rupicu gore. I to je jedino pravo mjesto jer spoj centralnog pina i glave tj. zracnost medju njima nije nikakva strojarska mjera koja bi mogla pravilno odredjivati protok zraka. Sramotno cak i za kineze. Tvoji centralni pinovi imaju rupicu gore zato jer sve tvoje vivi su (ako se ne varam) od Microcig-a. Isto tako je i na mojim centralnim pinovima od istog tog proizvođaća. Ali na ovim drugim vivicama što ih imam od Vision-a su po dvije rupice sa strane kao što je prikazano na slici. Kod takvog sistema mi još nikada nije procurilo niti malo liguida dole na spoju, dok kod ovih od Microcig-a zna procuriti tu i tamo. Te druge vivice od Vision-a (mislim da su V3) imaju i drugačije glave od Mikrocigovih, isto kao i drugačije silikonske gumice i one metalne djelove u njima.
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
mravak
|
Naslov: Re: Vivi Nova Mini Tank V3 Postano: 09 ožu 2013 23:05 |
|
Pridružen: 24 vel 2012 15:20 Postovi: 1929 Lokacija: Maksimir
|
D@DO je napisao: Kinta je napisao: Moji svi centralni pinovi imaju rupicu gore. I to je jedino pravo mjesto jer spoj centralnog pina i glave tj. zracnost medju njima nije nikakva strojarska mjera koja bi mogla pravilno odredjivati protok zraka. Sramotno cak i za kineze. Tvoji centralni pinovi imaju rupicu gore zato jer sve tvoje vivi su (ako se ne varam) od Microcig-a. Isto tako je i na mojim centralnim pinovima od istog tog proizvođaća. Ali na ovim drugim vivicama što ih imam od Vision-a su po dvije rupice sa strane kao što je prikazano na slici. Kod takvog sistema mi još nikada nije procurilo niti malo liguida dole na spoju, dok kod ovih od Microcig-a zna procuriti tu i tamo. Te druge vivice od Vision-a (mislim da su V3) imaju i drugačije glave od Mikrocigovih, isto kao i drugačije silikonske gumice i one metalne djelove u njima. Da i moje su sve vive pa i ona mini sa rupama sa strane (vision kupljene u HC-u...), osim jedne koja mi nije valjala e ta je imala rupicu gore 
_________________ Ako te uhvati napadaj radinosti, mirno sjedni u ćošak i čekaj da te napadaji prođu!  Top III :Habana, Grandmaster, Grenada I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW
|
|
 |
|
 |
|
Corto_1973
|
Naslov: Re: e-cigarete Stara Knežija 16 Postano: 09 ožu 2013 23:15 |
|
Pridružen: 07 ožu 2011 11:16 Postovi: 2862 Lokacija: Slavonski Brod
|
Perverznjaci jedni... samo su vam rupe na pameti  Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2
_________________  Devils Marble EVO, Nautilus Oddy klon, Hercules... ipv Mini, Kaya lite v2+ klon
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: e-cigarete Stara Knežija 16 Postano: 09 ožu 2013 23:32 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
|
Jap, otvorio sam Vision vivu i tako je. Plus kalibrirana rupica na centralnom pinu glave.
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |