Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 18 sij 2022 00:28. Sada je: 18 sij 2022 00:28.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 4 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Trgovci - iskustva
PostPostano: 23 sij 2015 09:58 

Možda nije loše podijeliti iskustva koja imamo pri kupovini i općenito odnosima s trgovinama.

Želio bih s Vama podijeliti izuzetno korektno i profesionalno ponašanje u e-cigarete u Zagrebu, Stara Knežija.

Prije tri mjeseca sam kupio iTaste svd u e-cigarte.
Tada još nisam znao za fasttech. Cijena kompleta u e-cigareti je bila 100 Kn veća od cijene na e-bayu.

Za otprilike mjesec i pol dana počeo je štekati fire-button.
Garancija na svd je tri mjeseca, što je istovjetno garanciji na proizvođačevim stranicama.

Javio sam se mailom u e-cigaretu, opisao problem te dobio odgovor da pošaljem ili donesem mod, oni će po utvrđivanju neispravnosti isti zamijeniti drugim.
U međuvremeneu sam posalo upit, mogu li s obzirom da sam prijavio, a nisam iz Zagreba, doći iza isteka garancije kada budem išao u Zagreb drigim poslom.
Javili su mi da nema problema.

Jučer sam bio, bez ikakvih problema i uz ispriku su mi dali novi mod. Garancija mi je resetirana, tj ponovo teče od jučer.

Mislim da je ovakvo ponašanje trgovca za svaku pohvalu.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Trgovci - iskustva
PostPostano: 23 sij 2015 17:02 

Ladislav je napisao:
Možda nije loše podijeliti iskustva koja imamo pri kupovini i općenito odnosima s trgovinama.

Želio bih s Vama podijeliti izuzetno korektno i profesionalno ponašanje u e-cigarete u Zagrebu, Stara Knežija.

Prije tri mjeseca sam kupio iTaste svd u e-cigarte.
Tada još nisam znao za fasttech. Cijena kompleta u e-cigareti je bila 100 Kn veća od cijene na e-bayu.

Za otprilike mjesec i pol dana počeo je štekati fire-button.
Garancija na svd je tri mjeseca, što je istovjetno garanciji na proizvođačevim stranicama.

Javio sam se mailom u e-cigaretu, opisao problem te dobio odgovor da pošaljem ili donesem mod, oni će po utvrđivanju neispravnosti isti zamijeniti drugim.
U međuvremeneu sam posalo upit, mogu li s obzirom da sam prijavio, a nisam iz Zagreba, doći iza isteka garancije kada budem išao u Zagreb drigim poslom.
Javili su mi da nema problema.

Jučer sam bio, bez ikakvih problema i uz ispriku su mi dali novi mod. Garancija mi je resetirana, tj ponovo teče od jučer.

Mislim da je ovakvo ponašanje trgovca za svaku pohvalu.

Takvo ponašanje trgovca je stvarno za svaku pohvalu,ali isto tako je i žalosno što takve stvari ističemo,a trebale bi biti normalne.

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 24 sij 2015 00:28 

Kad vec pricamo o trgovcima
Imam par pohvala ali i losih recenzija
Recimo pohvaljujem calligo u zagrebu
Brz odgovor pomoc oko svega ako se nesto pokvari a nema garanciju popravit ce dat ce vam savjet uvijek mozete sve isprobati sve 5 stvarno preporucam
A za mtm store imam samo losih recenzija na mail su mi odgovorili nakon mjesec dana zele samo prodat(ne brinu o kupcima) tako da iskreno ne preporucam

Povratak na vrh

PostPostano: 24 sij 2015 00:56 

s Mtmom nikakvih problema, sve ok u 5-6 narudžbi, na mail odgovarali više puta u roku 2 sata.

na Vaporizaciji, 1 narudžba, sve ok, odgovara mailom u roku 10min i to na Božić.

Povratak na vrh

[ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, Google [Bot] i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: