Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 18 sij 2022 01:22. Sada je: 18 sij 2022 01:22.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 2 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: plume veil review (osobni dojmovi vise)
PostPostano: 08 sij 2015 01:16 

poštovanje,
evo stigao mi plume veil valued clone sa ft i htio bih napisati koju rijec o njemu.
platio sam ga $9 i mjesec dana cekanja. nagnalo me da probam drippera zbog pohvala njih sa americke strane trzista kao i cinjenica da imam mehanicki bakreni mod kojem nije iskoristen potencijal.

evo imam ga vec 3-4 dana i htio bih podjeliti svoje dozivljaje s njim..
prvi setup koji sam slozio nakon poliranja i ciscenja i na kraju prokuhavanja za srecu bio je dual miiiiiikroooo coil setup od cca 0.7 ohma namotan 0.30 kanthalom oko 1.2mm serafcigera (bar se nadam da je to kanthal aka FeCrAl sta u parilici prodaju) i namjestio ih iznad oblacica vate, te ih pokrio sa vaticom, ali sam pazio da je vecina prostora otvorena tj da zrak bolje struji... nisam imao valtera ili neku fancy tekucinu pa sam izvukao asa iz rukava i natocio likvu šumsko voće 10mg nikotina.. prvi puf... 2 sekunde prvo u usta pa u pluca.. i awkward moment kao kada ne pali prekidac je bio.. nakon toga sam ga full otvorio(bilo je samo otvoreno dolje i sa strane na pola) i povukao ko cigo kad naftu krade u usta i povlacio koliko sam mogao direkt u pluca....................... ČAROLIJA!!!!!! bum! tres! puna usta okusa, slina, jezik cijeli, zrak koji sam disao.... imali su okus po sumskom vocu... mislim, to je prvi dojam bio.. dopao mi se.. sada.. ovdje na forumu vidim da vladaju dvije vrste ljudi.. oni koji bi dali guzice za savrseni double cheeseburger sa baconom i 2 litre kole i pizzom i 3 litre sladoleda i oni koji kazu jebes ameriku i njihov nacin razmisljanja, sta fali sarmi, janjetini i cevapima... oba su u pravu.. ali to sta ovo cudo moze stvoriti od okusa kao i bjesnu kolicinu pare je prefenomenalno.. totalno za to treba quadcoil slozit i lupat po 0.2 ohma jer je cudo.. zbog drippera poput ovog postoje 100W uredaji jer trebaju.. zelim kontrolirati snagu i sta ja znam sta sve ne kada slozim neki uredni setup nutra.. probao sam u par dana i single coil mikro makro i normalni(pod to smatram cca 2mm promjer rupe) i divim se.. ako ste onaj tip osobe koji voli to americko pretjerivanje onda preporucam, je%$eš 50kn i naruci sa fta.. naravno... kada se zatvori zrak i otvori samo gornji ulaz zraka i donji na pola, okus je kao da su mi puna usta šumskog voca ali kolicina pare pada ko blesava.. skoro pa ravno sa vejpanjem ne znam, egice ili protanka.. ali okus je woooow....

jedino prokletstvo osim samog takanja po tome svaka 3-4 puffa je dry hit!!!!!!!!!!! kada povlacis ko sivonja taj komad zeljeza a vata nije namocena dobro, okus je... ne znam, gnjusno.. treba 3-4 puta udahnut i izdahnut da prode..

ako sam fulao temu neka me moderatori prebace, namjeravam upotpunjavati svoje dozivljaje drippanja i parenja jer mi se svida ovaj forum i zelim svoje iskustvo podjeliti, a i vjerujem da ima jos ljudi koji mi mogu dati savjet ili ideju sta da probam :) btw. pod usporedbu americke i domace kuhinje sam htio reci da puno vas ima koji mislite da je pretjerivanje u subohm i megawatte glupost i drzite se u razumnim ciframa.. dok ima nekih koji kada vide rip trippera kada cucla na 80W i govori kako je lagano toplo i da je oku šazaaaum se dive tome i zele to..

Povratak na vrh

Naslov: Re: plume veil review (osobni dojmovi vise)
PostPostano: 09 sij 2015 10:13 

evo moj drugi post, prosao je vec koji dan, stigle vtc 4 baterije i mogu se poceti raditi subohm mega zloburger gluposti... prije svega, sta se tocno ovog modela tice https://www.fasttech.com/products/1879500 šerafi na njemu su GLAVETINE!!! imaju glavu ko onaj klinac iz osnovne zbog kojeg smo svi kod ravnateljice isli jer smo ga sprdali!! nemam sada volje makro raditi da pokazem kako su sprzeni na jednom djelu, ali dodirivali su mi se + i - šerafi.. sreca pa je voltaza mala ali moglo je njesra biti.. zato sam si obecao samo single coil raditi tj samo na 2 serafa dok ne nadem bolje da zamjenim! i drip tip aka usnik po ust... hrvatskom.. ne pase ni na sto, 1 mm je presiroki.. na plume ne pase takoder ni jedan drugi usnik.. onu plastiku cu morati naruciiti novu..sva sreca samo to je pa ono.. nego.. jutros sam namotao sa 3 0.3mm kanthala 7 puta oko 2.4mm serafcigerica i dobio mrcinu jednu.. grije se instantno.. ne bih nikada rekao ali pipnem i bum crveno! oko 0.35-0.4 ohma pokazuje.. fora je u tome sta na jednoj poziciji se javlja toplina koja bi se na triple coilu javljala na 3 razlicita mjesta.. i zbog toga je super! okus i toplina ali i gustoca pare je fenomenalna! kako sam vrtio playlistu neku na youtube mi se prebacilo na ovu stvar dok sam potezao prvi puff.. https://www.youtube.com/watch?v=AjTqXq-Gx-0 znate kakav dojam..
ovdje sam uslikao http://i.imgur.com/BVJ6XuK.jpg sa mobitelom kako izgleda dok mirno ceka i vreba ! u pozadini je infamous midget fetish a za nas smrtnike je to jagoda i vrhnje okus :D

ako imate mehaniku i 20 minuta na dan vremena, kupite ovakvu glupost i uzivajte u pari i okusu.. 50kn je.. to su 2 pive u boljoj birtiji..

Povratak na vrh

[ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: