Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 18 sij 2022 00:33. Sada je: 18 sij 2022 00:33.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 56 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Ithaka vs KFL+v2
PostPostano: 20 pro 2014 20:10 

Dakle, mala usporedba izmedju 2 vrlo popularna atija, naravno iz mog iskustva.
Driptip kod ithake ima funkciju likvid kontrola znaci nemozes ga mijenjati... PLUS za kaju
Kanthal -vata -silika, lijevom nogom na semaforu dok cekas zeleno, e toliko je jednostavno napraviti setup na kaji.s bilo cime. za ithaku ti treba PHD iliti doktorat, posebne zice, posebne debljine, zivaca kojih ja nemam... PLUS za kaju
curenje kod kaje meni osobno jos nije poznato, a nevjerujem da toliko dobro radim setup. jednostavno ne curi! ithaka vrlo lako poplavi jer je to ati ''za uzivanje'' pa nemos chain vejpat ni nista. krivo ga pogledas i on procuri progrglja i sl. PLUS za kaju
aroma i para... oboje su poprilicno slicni(bar meni), ithaka mi nimalo tu ne vodi, znaci X
punjenje...PLUS za kaju(odozgo odozdo sastrane 69 ili bilo koja poza)
zvizdanje kaje daje jedan PLUS za ithaku
cijena i mogucnosta prodaje ako vam se ne svidi - iako je ithaka jeftinija 6usd otprilike ,mislim da se mrvicu teze proda, opet PLUS za kaju
AFC mi ne radi nikakvu skoro razliku na oba atija, znaci X
dimenzije- PLUS za kaju jer je 22mm

neznam jesam li sto zaboravio :D naravno da cekam feku, valtera i ekipu da obrane cast ithake(u usporedbi s kfl naravno) jer ja nazalost nisam nasao na neke prednosti :conf:

http://goo.gl/A9lj9A

Zadnja izmjena: razdor; 20 pro 2014 20:11; ukupno mijenjano 1 put/a.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Ithaka vs KFL+v2
PostPostano: 20 pro 2014 20:11 

Ima ljepše ime... :zu:

Povratak na vrh

PostPostano: 20 pro 2014 20:24 

rrzdrr je napisao:
Driptip kod ithake ima funkciju likvid kontrola znaci nemozes ga mijenjati... PLUS za kaju
Kanthal -vata -silika, lijevom nogom na semaforu dok cekas zeleno, e toliko je jednostavno napraviti setup na kaji.s bilo cime. za ithaku ti treba PHD iliti doktorat, posebne zice, posebne debljine, zivaca kojih ja nemam... PLUS za kaju
curenje kod kaje meni osobno jos nije poznato, a nevjerujem da toliko dobro radim setup. jednostavno ne curi! ithaka vrlo lako poplavi jer je to ati ''za uzivanje'' pa nemos chain vejpat ni nista. krivo ga pogledas i on procuri progrglja i sl. PLUS za kaju
aroma i para... oboje su poprilicno slicni(bar meni), ithaka mi nimalo tu ne vodi, znaci X
cijena i mogucnosta prodaje ako vam se ne svidi - iako je ithaka jeftinija 6usd otprilike ,mislim da se mrvicu teze proda, opet PLUS za kaju

neznam jesam li sto zaboravio :D naravno da cekam feku, valtera i ekipu da obrane cast ithake(u usporedbi s kfl naravno) jer ja nazalost nisam nasao na neke prednosti :conf:

Kod ithake driptip ima funkciju LCa, a ti das plus kaji koja ga ni nema? :D i na ithaku se vrlo lako stavi bilokoji driptip ako uzmes drugi dimnjak/lc/driptip
Setup sad govoris u slucaju da koristic MC, a kad bi radio klasicni setup trebalo bi ti vremena ko i za ithaku plus sarafciger.. Setupa napravis dva tri na ithaki i vise nemas problema sa slaganjem ni jednog GG atija, nije to tolka mudrost.. A da ne govorim ako imas pripremljene zice, ko u slucaju kaje kad vec imas pripremljen microcoil ;)
ne znam kak si uspio poplavit ithaku, sigurno si se potrudio jako :D chainvapeing na ithaci je daleko od kaje, bolje natapa i keramika zadrzava toplinu
Punjenje je jednostavno ko i kod kaye zapravo..
22mm ne za 22mm mod, 23mm je za 23mm mod i tu nema plusa ili minusa za nikog, a ako koristis box onda je fakat nebitno kolko je sirok :)
Ako imas ithaku za prodat pricekaj da dobijem placu i prodana je ;)
nemoj me krivo shvatit, kaju sam korstio duze od ithake i zakon mi je, al mislim da si u vezi ithake kak bi se reklo omasio fudbal.. Moj savjet ti je da joj das jos jednu priliku i potrudis se jer ces promjenit misljenje :)

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Povratak na vrh

PostPostano: 20 pro 2014 20:29 

Dentex je napisao:
rrzdrr je napisao:

Kod ithake driptip ima funkciju LCa, a ti das plus kaji koja ga ni nema? :D i na ithaku se vrlo lako stavi bilokoji driptip ako uzmes drugi dimnjak/lc/driptip
Setup sad govoris u slucaju da koristic MC, a kad bi radio klasicni setup trebalo bi ti vremena ko i za ithaku plus sarafciger.. Setupa napravis dva tri na ithaki i vise nemas problema sa slaganjem ni jednog GG atija, nije to tolka mudrost.. A da ne govorim ako imas pripremljene zice, ko u slucaju kaje kad vec imas pripremljen microcoil ;)
ne znam kak si uspio poplavit ithaku, sigurno si se potrudio jako :D chainvapeing na ithaci je daleko od kaje, bolje natapa i keramika zadrzava toplinu
Punjenje je jednostavno ko i kod kaye zapravo..
22mm ne za 22mm mod, 23mm je za 23mm mod i tu nema plusa ili minusa za nikog, a ako koristis box onda je fakat nebitno kolko je sirok :)
Ako imas ithaku za prodat pricekaj da dobijem placu i prodana je ;)
nemoj me krivo shvatit, kaju sam korstio duze od ithake i zakon mi je, al mislim da si u vezi ithake kak bi se reklo omasio fudbal.. Moj savjet ti je da joj das jos jednu priliku i potrudis se jer ces promjenit misljenje :)

Da, ima funkciju LC i serijski nemozes nikakav drugi driptip staviti, zato sam dao + kaji jer mos staviti sto oces(bez dodatnih mudrovanja i kupovanja)
Setup je daleko laksi na kaji i mos ga raditi s bilo kojom debljinom zice, bilo kojim materijalom i sl. na ithaki to nemozes.. opet kaji +
neznam kako sam je uspio potopiti ali jesam, procurila bi, progrgljala i onda zatvaraj LC,otvaraj bla bla. na kaji nema tih problema..kaji +
vecina je 22mm, zato sam dao kaji +. iako prsten od ithake je 23.4mm jel tako?
nemam ithaku za prodati :D a kad tad cu je opet kupiti cisto iz nekog mazohizma, ali to ono kad mi bude jebeno dosadno pa da imam o cemu pizditi :D

http://goo.gl/A9lj9A

Povratak na vrh

PostPostano: 20 pro 2014 20:35 

Onda cemo pricat opet kad ju opet nabavis, jer sad koda pricam sam sa sobom prije nego sam ju nabavio drugi put :D

Povratak na vrh

PostPostano: 20 pro 2014 21:14 
Administrator

rrzdrr je napisao:
ithaka vrlo lako poplavi jer je to ati ''za uzivanje'' pa nemos chain vejpat ni nista. krivo ga pogledas i on procuri progrglja i sl.

E svasta cu ja ovdje procitati.

Povratak na vrh

PostPostano: 20 pro 2014 21:42 
Moderator

usporedbe ta dva atija su glupe.
niti ću ja tebe uvjeriti da je ithaka super, niti ti mene da je govno zvano kayfun super.
kompliciranost izrade builda na ithaki pripisujem ljenošću korisnika.
ako ti je aroma bolja na kayfunu, ne znaš napraviti build na ithaki.
ono što je ogromna razlika između ta dva atomizera je to što kayfuna odmah naučiš slagati, dok kod ithake ipak moraš naučiti kako. nema plusa i minusa...ako ti se da naučiš, ako ti se neda, koristiš kayfun.

uglavnom, svaki ima svojih prednosti i mana...individualno je što će se kome sviđati.

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 20 pro 2014 21:47 

Hoće ithaka curit al' trebaš bit majstor. Ja sam jednom uspio :kam:
lijepo složio setup, natočio i curi :hmm:

sljedeći put sa probao sa našerafljenim mouthpiece-om :D

Povratak na vrh

PostPostano: 20 pro 2014 22:14 

Hahahah e sad si me nasmijo :D :D :D znaci nece radit bez njega? :D

Povratak na vrh

Naslov: Ithaka vs KFL+v2
PostPostano: 20 pro 2014 22:33 

Jednom sam već napisao da je Kaya ko američka pitka komedija za svakoga a ithaka europski art film za koji malo moraš uključiti mozak i kad služiš vidiš kako je vrhunski...

Povratak na vrh

[ 56 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: