Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 17 sij 2022 23:58. Sada je: 17 sij 2022 23:58.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 21 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Prihvatljiva cijena liquida
PostPostano: 05 pro 2014 17:58 

reputacija, uzorci u manjim bocicama, i receptura koja te odvaja od ostatka tržišta kod nas (osim valtera ofc).

prvo ti fali nažalost. makar meni osobno ne bi bio bed kupiti od nekog za koga znam da radi doma, ali ipak bi morao onda imati povoljne testne bocice.

Povratak na vrh

Naslov: Odg: Prihvatljiva cijena liquida
PostPostano: 05 pro 2014 18:02 

Mene bi zanimalo pogledati MDSS CoC ZIK i JIR

Povratak na vrh

PostPostano: 05 pro 2014 18:18 

mravak je napisao:
Velika je razlika kad liquid radi osoba kojoj vjerujes i znas da koristi dobre sastojke i neki divljak u garazi kaj ni on sam nezna kaj stavlja u liquid..radije onda sam zamjesas (na pocetku parenja sam imao iskustva s takvim garaznim tipovima, prestrasno kaj prodaju)

Max_ZG je napisao:
Postoji samo jedna bitna rijeć.
POVJERENJE
a ono se ne stiće preko noći.

Ja sam u godinu i pol kupio ravno 50ml tekucine, tak da sam prakticki od pocetka sam mikso, jer mi je najvise pasalo i mogo sam si najvise prilagodit kak zelim, a nije neka velika mudrost ako cemo realno :) a upravo zbog povjerenja, koje naravno da se ne stice preko noci, postoji ovaj forum i vjerujem da je covjek bas zato i otvorio temu a nije stavio oglas na njuskalo posto zeli bit bolji od tog.. Svi su od nekud poceli, ne treba zato covjeka odje*** u pocetku... Konkurencija je zdrava, kolko god ovaj forum pokazivo drukcije :)

Povratak na vrh

PostPostano: 05 pro 2014 20:24 

Max_ZG je napisao:
Za tekućine iz kućne radinosti nebi dao ništa, osim da se stvarno dugo poznajemo, takvih po njuškalu ima na garaže.
A ako misliš nešto ozbiljno otvarati i stvarno raditi, pokrenuti ozbiljnu proizvodnju, firmu, probat uvijek možemo.
Imamo jednu takvu temu, i nije dobro završila koliko se sjećam.

Razlika između kućne radinosti i firme je u tome što od firme dobiješ račun kao garanciju proizvoda, vrlo jednostavno ako nisi zadovoljan učinit ćemo što je moguće da kupcu izađemo u susret za razliku od "garaža" majstora i sličnih te da se ne skrivaju informacije o tome što se nalazi u samoj bočici itd. Hoću reći da je transparentnost ključna između proizvođača i kupca. Ujedno se sjećam kako sam od dotičnog poznatog miksera za kojeg su mnogi (kada kažem "mnogi" onda mislim MNOGI) tvrdili da je vrhunski uzeo nekoliko desetaka različitih mikseva da bih se razočarao, ali do krajnjih granica kakvo se sve smeće prodaje pod "premium" ili sličnim nebuloznim nazivima. Dakako da se povjerenje ne stječe preko noći i naravno da ne može svima pasati sve, treba se potruditi što mi je i cilj.

Što se tiče uzoraka, kada se naprave rado bih ih podijelio među vama jer cijenim vaše mišljenje, dobre i loše kritike su uvijek dobrodošle. :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 05 pro 2014 20:58 

Mislim da za uspjeh trebas nesto sto drugi nemaju...vidi svi imaju vz fa dekang...ne mislim da to moraju biti ultra skupe arome nego jednostavno dobre a za to ti treba puno isprobavanja

Povratak na vrh

PostPostano: 06 pro 2014 00:17 

ja sam se naucio kupovat 10ml za 20kn ako ne i manje, 30 dam ako mi se tekucina stvaarno dopada. Više od tog bi dao samo za provjereni premium liquid, ali taj bi pario možda pola ml na dan, onako, za gušt. E sad, da bi mi se za dopala, trebao bi imat sampleove od 2 do 5ml koje bi uzeo i probao na svojoj opremi i koji bi koštali recimo 5-7kn/5ml. Nešto može bit dobro u evodu ali skužiš da u kayi ne valja jer je pre jako, neki štih ne valja i to. Garažne mixeve ne bi probavao, osim one za koji ljudi na forumu, mnogo njih, kaže da je dobro. I tekućine sa narančastim i zelenim čepovima bi izbjegavao. Mislim da pravu zaradu nećeš imati od ljudi s foruma, nego od novih vapera. Na početku, prvih mjesec dana im je sve dobro, dakle i dekang i meni recimo gotove IW tekućine. Imao sam prilike popričati sa novim pariocima i oni nisu ni isli po informacije po forumuma nego dobivali informacije samo ono što im je prodavač rekao.
Ako ti tekućine budu dobre, budi siguran da će se vijest brzo proširit.
Kakve si tekućine imao u vidu prodavat?

Povratak na vrh

PostPostano: 06 pro 2014 19:05 

buje3000 je napisao:
ja sam se naucio kupovat 10ml za 20kn ako ne i manje, 30 dam ako mi se tekucina stvaarno dopada. Više od tog bi dao samo za provjereni premium liquid, ali taj bi pario možda pola ml na dan, onako, za gušt. E sad, da bi mi se za dopala, trebao bi imat sampleove od 2 do 5ml koje bi uzeo i probao na svojoj opremi i koji bi koštali recimo 5-7kn/5ml. Nešto može bit dobro u evodu ali skužiš da u kayi ne valja jer je pre jako, neki štih ne valja i to. Garažne mixeve ne bi probavao, osim one za koji ljudi na forumu, mnogo njih, kaže da je dobro. I tekućine sa narančastim i zelenim čepovima bi izbjegavao. Mislim da pravu zaradu nećeš imati od ljudi s foruma, nego od novih vapera. Na početku, prvih mjesec dana im je sve dobro, dakle i dekang i meni recimo gotove IW tekućine. Imao sam prilike popričati sa novim pariocima i oni nisu ni isli po informacije po forumuma nego dobivali informacije samo ono što im je prodavač rekao.
Ako ti tekućine budu dobre, budi siguran da će se vijest brzo proširit.
Kakve si tekućine imao u vidu prodavat?

Što se čepova tiče, crni čep je crni čep :) , ja osobno preferiram duhanske arome jer se voćnih brzo zasitim.

Što se tiče vrsta većina bi bila duhanska i kombinacije duhanskih + nešto :vaper:

Povratak na vrh

PostPostano: 06 pro 2014 19:14 
Moderator

Koliko si do sada u životu tekućina isprobao i koliko si ih zamješao?
Čiju bazu bi koristio?
Znaš li sam rezat 100 % tni nikotin.
Nemoj krivo shvatiti pitam u dobroj namjeri.

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje

Povratak na vrh

PostPostano: 06 pro 2014 19:35 

Max_ZG je napisao:
Koliko si do sada u životu tekućina isprobao i koliko si ih zamješao?
Čiju bazu bi koristio?
Znaš li sam rezat 100 % tni nikotin.
Nemoj krivo shvatiti pitam u dobroj namjeri.

1. isprobao jedno 80 vrsta različitih proizvođača, kolega s kojim bi počeo raditi puno više premda sam ima višegodišnje iskustvo u parenju, mixanju i u podlozi znanja.
2. osobno sam zamiješao dovoljno da bih znao razliku između mg i ml :zu: do samog doziranja i izračunavanja postotka određene materije u liquid-u.
3. ne zamjeram ti na pitanju, dobro je da ima ljudi poput tebe koji razmišljaju.

Povratak na vrh

PostPostano: 06 pro 2014 19:37 
Moderator

:plus:

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje

Povratak na vrh

[ 21 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.