Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 17 svi 2022 09:28. Sada je: 17 svi 2022 09:28.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 9 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Nejasnoća u vezi tankova...
PostPostano: 13 lis 2014 11:46 

nije mi jasno po čemu je jedan tank bolji od drugog? bubam bezveze, nautilus je bolji od aerotanka. OK ali zašto? Vodim se mišlju da je tank upravo to, prostor za skladištenje tekućine ilitga rezervoar, dok atty (grijač) je u biti taj koji proizvodi paru a ovaj (tank) je samo prosljeđuje.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Nejasnoća u vezi tankova...
PostPostano: 13 lis 2014 11:53 

Na kojeg nautilusa mislis?

Povratak na vrh

PostPostano: 13 lis 2014 12:02 

mislim da ces morati malo bolje razjasniti pojmove koje si spomenuo. sto tebi tocno znaci tank, sto rezervar, sto atty a sto grijac?????

http://goo.gl/A9lj9A

Povratak na vrh

PostPostano: 13 lis 2014 12:03 

Dva apsolutno razlicita atomizera, a tank je tank ....ima veci i manji a ostatak price se odnosi na sistem dovoda liqiuda, afc, i komoru

I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW

Povratak na vrh

PostPostano: 13 lis 2014 12:13 
Moderator

Pitanje ću pripisatiti tvojem neiskustvu jer isto bi bilo da me pitaš šta je to ražličito kod automobila, svi imaju kotače, motor, kočnice i volan.

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje

Povratak na vrh

PostPostano: 13 lis 2014 13:27 

jep, neiskusan sam... zato i pitam. sad sam malo proučio pojmove pa mi je jasno gdje sam fulao.... isprike na nesporazumu...

Povratak na vrh

PostPostano: 13 lis 2014 16:38 

shodan_hr je napisao:
jep, neiskusan sam... zato i pitam. sad sam malo proučio pojmove pa mi je jasno gdje sam fulao.... isprike na nesporazumu...

Cemu isprike, forum je zato i tu, da pitas sto ti nije jasno

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 09 stu 2014 15:33 

shodan_hr je napisao:
nije mi jasno po čemu je jedan tank bolji od drugog? bubam bezveze, nautilus je bolji od aerotanka. OK ali zašto? Vodim se mišlju da je tank upravo to, prostor za skladištenje tekućine ilitga rezervoar, dok atty (grijač) je u biti taj koji proizvodi paru a ovaj (tank) je samo prosljeđuje.

Razlika je u nacinu dovodenja liquida do grijaca, kolicina tekucine koja dospije u grijac, u dovodu zraka i u tome kako zrak dolazi na grijac. bocno odozdo ili kako god vec. Druga stvar je u komori oko grijaca di zapravo nastaje para. Neke su male i uske, kao protankovi, a neke su siroke i visoke kao rus ili kaya... Siri dimljak omogucuje nakupljanje vise pare pri paljenju grijaca i jos uz dobar provod zraka para se ljepo ohladi i ima je u izobilju. za razliku od nekih grijaca koji rade na drugaciji princip pa mogu imati manje pare a vise arome, ili vise pare a manje arome.....

Nijedan nije isti, i svaki je poseban po necemu. Iako mozda neki samo u nijansama.

Evic VTC mini®

Atty:
Kayfun V4®
Aromamizer RDTA®
Taifun GTA2

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 14 stu 2014 19:30 

Wicked vape je napisao:
shodan_hr je napisao:

Razlika je u nacinu dovodenja liquida do grijaca, kolicina tekucine koja dospije u grijac, u dovodu zraka i u tome kako zrak dolazi na grijac. bocno odozdo ili kako god vec. Druga stvar je u komori oko grijaca di zapravo nastaje para. Neke su male i uske, kao protankovi, a neke su siroke i visoke kao rus ili kaya... Siri dimljak omogucuje nakupljanje vise pare pri paljenju grijaca i jos uz dobar provod zraka para se ljepo ohladi i ima je u izobilju. za razliku od nekih grijaca koji rade na drugaciji princip pa mogu imati manje pare a vise arome, ili vise pare a manje arome.....

Nijedan nije isti, i svaki je poseban po necemu. Iako mozda neki samo u nijansama.

Hvala lijepa! Sad mi je jasnije...

Povratak na vrh

[ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: