Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 18 sij 2022 01:23. Sada je: 18 sij 2022 01:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 13 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re: Xxxx-ta verzija Kayfuna Light, ali jeftinija
PostPostano: 24 lip 2014 20:31 

Ja kupio tog malo ga treba doradit jer vire ostatci tokarenja na sve strane nakon toga sve radi 5..za 85kn molim..

Povratak na vrh

PostPostano: 24 lip 2014 23:57 

Potpisujem kolegu Maurizzia.. Bio je najbolji Kayfun Lite sa FT-a..dok se nije pojavio v2..IMHO. Uz mrvu čišćenja i glancanja, radi kao zmaj. Ni spomena od nekakvog grgljanja, curenja, zviždanja, dry-hitova ili sličnih pojava. Radi i dušu daje od bilo kakvog setup-a kojeg sam bacio na njega. A mučio sam ga stvarno na vrlo kreativne načine. :D Po meni, najbolji atty na planeti...za 85kn.

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 25 lip 2014 11:34 

vulja je napisao:
lijepi su to kanali ako je to to...mada jebeš atty ako nemas afc, da se to malo naštelat sa samim setupom al nije to to...da se razumijemo ja ne šerafam nit mijenjam airflow nego kad složim setup namjestim na jednu vrijednost i amen, ne diram to više nikada, tu i tamo ako me potrefi da divljam sa dual coil il nečem...airflow ovisi jako o setupu, tako da ako atty nema afc ograničen si i sa buildom

Ja samo pišem o svojim osobnim, vrlo skromnim tromjesečnim iskustvima.

Kad mi je stigao eXpromizer V1 napravio sam iz drugog pokušaja MC od cca 1.4 ohma (prvi je bio 0,9 ohma pa sam ga odmah bacio) i stavio AFC na treću rupu. Bilo je na prvu premalo vate pa je procurio. jer seljak nisam uočio da su kanalići i lonac malo veći nego na Kaji Lite +. Stoga sam optimizirao količinu vate i od tada je sve "savršeno". Nakon nekog vremena učinilo mi se malo previše propuha pa sam prebacio na drugu rupui tako pd tada, već mjesec dana, stoji stalno i nemam nikakve potrebe za promjenom. Od kada sam postavio te parametre, samo pažljivo mijenjam vatu i svi rezultati su odlični. Koristim blazinice pa je približno istu količinu vate veoma lako odrediti. Što se AF-a tiče, da je samo ta jedna (druga) rupa, bio bih u datim okolnostima posve zadovoljan. E, sad: Koliko ljudi, toliko čudi. Možda nekome paše više propuha. Uz to, ne znam (još) bi li uz neku drugu konfiguraciju, primjerice sa špagom, postojeći AF bio zadovoljavajući. Osobno ne volim mijenjati "pobjedničku" kombinaciju. Za sada mi je pariti kaju i EX-a sa MC i vatom super, tako da i ne pomišljam na eksperimente... Špagu trošim na iSmoka Magoo (klon Ithace) i Protancima, ali ne nazirem neku razliku u okusu u odnosu na vatu.

Inače, što se afc tiče, na Magoo veoma često podešavam protok zraka, kao i tekućine, ali radi se o isparivaču posve različite koncepcije, koji zna malo procuriti, ako duže vremena stoji uz otvoreni ventil za protok tekućine. Osim toga, kotač za AFC se i sam zna pomaknuti, jer je podosta labav, ali me to ne smeta. Korekcija protoka zraka je jednostavna, trenutačna i intuitivna. na svaki način, na Magoo mi paše prčkati po AF, možda i zato što ne zahtjrva nikakve dodatne radnje, ali kod Attyja s ložištima porodice Kayfun, to mi se ne čini toliko potrebnim.

Scar, 2x Origen, Phoenix, 3x Patriot, A7

slika

Povratak na vrh

[ 13 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: