Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 17 sij 2022 23:41. Sada je: 17 sij 2022 23:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 14 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re: dicodes DANI i KFL+ ili ti od klona do originala
PostPostano: 24 pro 2013 16:38 
Administrator

kranjo je napisao:
Zaboravio sam napomenuti da DANI dolazi sa 2 godine garancije (nije bilo spomena da ne bi vrijedila na navoje il prekidač).

Garancija za prekidac vjerojatno vrijedi. Za navoj ... ipak se vidi kad je ostecen od nepravilne upotrebe.

Povratak na vrh

PostPostano: 20 vel 2014 23:01 

Na žalost tu priči o DANIju nije bio kraj. Kao što sam pisao u jednoj drugoj temi počeo se blesirati i završio u dicodes-u.
Stigao k njima jedan petak ujuto, obećali slanje u ponedjeljak, no otegnulo se do srijede, što i nije tako strašno, navodno su promijenili kompletnu elektroniku. No iz nekog razloga (u biti razlog je poprilično očit, da uštede par eura) za slanje natrag odabrali su slanje preporučenom poštom (paket), a ne DHL (express). I DANI je uspio doputovati Nurnberga i tamo je zapeo i od 7.2. nema pomaka, no do prekojučer se nije mogla pokrenuti službena potraga za paketom (retardirana pravila, a svima je jasno da nešto ne valja) i sada gospoda iz deutche post-a fino vele da će javiti ishod za 4-8 tjedana :uzi:

Tak da sam lepo :nem:

Uglavnom jako sam razočaran, da su me pitali ja bi im platio tih pišljivih 15eura da mi pošalju DHLom.

Povratak na vrh

PostPostano: 21 vel 2014 11:06 

Uvjek mi je genijalno kako neki shop-ovi ne žele nikako slati jeftinijom poštom (kao radi sigurnosti) kad ti plaćaš, a kad oni šalju može i na magarcu ići...

Daily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,
Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick

slika slika

Povratak na vrh

PostPostano: 07 ožu 2014 23:15 

Od Dani-a na žalost još uvijek ništa.
Pošto očito nije zametnut, nego ukraden, a istraga će trajati i trajti … ljubazni ljudi iz dicodes-a (Achim) su mi danas napokon ponudili da mi pošalju drugi (možda ima i utjecaja što sam kontaktirao i Spyridona sa greek mods).
No kada je provjerio sa proizvodnjom ispalo da nemaju ni jedan :/ tako da će mi umjesto njega doći Pipeline Pro, gotovo identičan mod, ali sa drugim brandingom i dodatnom funkcijom heat protectiona grijača, no bez lineariziranog mjerenja otpora zavojnice (mislim da micro coilove mjeri na nešto većoj vrijednosti od stvarne ili od one kako ih mjere drugi modovi).

Inače osim kaj su šparali na shippingu kroz cijelu komunikaciju bili su iznimno korektni, ljubazni (i u trenucima kad bi ja bio malo neugodan), brzo odgovarali na mailove, gnjavili ljude u Deutche Post kad god bi ja njih gnjavio. Tako da nakon svega ovog ih toplo preporučam za kupovinu. Stavrno se trude.

Danas je krenuo i nadam se da će ovaj puta stići do mene. :kina:

U međuvremenu sam reklamirao i KFL+ koji je nepodnošljivo fučkao, i došao sa šrafima bez navoja. Popušio 10Eur za slanje natrag u Svoe Mesto, ali stigla nova koja radi savršeno :51:

Ljudi manje ljubazni, doslovno popizdili :angry_shake: kada sam ih pitao kakva im je to kontrola kvalitete, i rekli da ga šaljem natrag da će poslati novi. Ako sa v4 ne naprave ništa revolucionarno mislim da moje novce više neće vidjeti.

Povratak na vrh

[ 14 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: