Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 18 sij 2022 00:00. Sada je: 18 sij 2022 00:00.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 11 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: The 3D Auto Dripper by Atmomixani
PostPostano: 17 pro 2013 18:42 

Daily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,
Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick

slika slika

Povratak na vrh

Naslov: Re: The 3D Auto Dripper by Atmomixani
PostPostano: 17 pro 2013 19:01 

hmmm...zanimljivo al zasigurno nepotrebno i preskupo

Povratak na vrh

PostPostano: 17 pro 2013 21:35 

Uopće ne sumnjam da će biti skupo, a sad da li je potrebno ... nekako mi se člini da bi moglo curiti kad se nagne

Daily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,
Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick

slika slika

Povratak na vrh

PostPostano: 18 pro 2013 01:06 

110€ za dripper sa 'novim' sustavom drippanja... Kad se pogleda da trident, atomic & ekipa kostaju po 80-100$ (bubam, al tu negdje je cifra), onda ovo i nije toliko 'preskupo'. Heh, meni je svakako preskupo :)
Ljudi koji vole drippati ce ovo svakako uzeti u obzir. A mislim da je genijalan potez od Atmomixanija sto su napravili uredjaj sa Nemesis navojem (20x0.5) umjesto 510 navoja, posto je klon Nemesisa sada maltene u svakoj kuci :) Dost ljudi ce htjeti imati hibrid, pa kupiti 3-D, ili ce biti nabrijani i cekati klon :D

Sent from my iPhone

Povratak na vrh

PostPostano: 18 pro 2013 01:59 
Administrator

Jebali ih filmici od pola sata, necu ni gledat. :shake:

Povratak na vrh

PostPostano: 21 sij 2014 21:02 

tko može , naka kupi i točka.

Povratak na vrh

PostPostano: 17 vel 2014 22:47 

Evo jedan kratki brzniski review nakon par dana druženja sa 3D, uz napomenu da se radi o klonu, a ne o originalu.
Sve u svemu pozitivno. Inače nisam ljubitelj niti genesisa, ni drippera, jer ih do sada nikad nisam uspio složiti da mi daju dovoljno arome. Uvijek sam imao sobu punu pare, ali arome jako malo u usporedbi sa kayfunom recimo.

Dolazi u lijepoj crnoj kutiji sa steam turbine i 3D logotipom, adapterom na 510, silicom, žicom, te rezervnim setom O-ringova (kod originala navodno dobijete samo 1!).

Nakon dobrog natapanja u vodi (btw. izgleda da je sve SS :D) prvi setup je složen kao dual coil i radi savršeno, pare puna soba, arome nešto manje nego na kayi sa MC, protok zraka - savršen.

slika

Nakon toga par pokušaja sa običnim grijačima (a ne MC) no nisu se pokazali baš nešto, radi ko i sve ostalo, ali ništa posebno.
Pa sam ga ubrzo rastavio i složio single micro coil, e tu sam došao do manjih problema, naime, najmanja rupa za zrak nema smisla, srednja mi je preuska - moram ga cuclati, a na najvecoj mi previše propuha, pa dobijem samo paru bez arome :/
Tako da ću vjerojatno bušiti najmanju na nešto između zadnje dvije.

slika

Uglavnom sa jako zadovoljan, no imam par zamjerki:
1. trebalo bi zamijeniti pozicije rupa na vanjskom i unutarnjem prstenu, jer ovako kad okreneš da promijeniš protok zraka okreneš i cijeli donji dio, te sa njim pomakeš wick i rupu za punjenje ili ako okreneš samo vanjski prsten, onda ti se promijeni pozicija rupe u odnosu na grijač.
2. Nekako mi se čini da ne stane baš deklariranih 1.5ml
3. Kada je složen sa dva grijača jako je teško naći rupu za punjenje.
4. (Mislim da se ovo odnosi samo na klon - jer mi se po slikama čini da original ima deblju) Rupa za punjenje je jako uska i teško ju je naciljati i puniti, pogotovo sa gustim likvidima.

Nosio sam ga po džepovima cijeli vikend, bio je okrenut na sve strane i uglavnom, ono što je dolje u tanku ne curi van, ali ako je nešto ostalo na gornjem decku nađe svoj put do rupe za zrak.

"Pumpanje" radi savršeno, kao što sam i očekivao, ako previše likvida izađe na gornju bazu, kada otpustite vrati se natrag u donji tank.

slika

I samo da napomenem, da mi sa svim kombinacijama baterija logotipovi dolaze točno poravnani sa božicom ili božica dolazi točno između njih, što sam primjetio da nije slučaj kod originala i 3D logo nije tako grozan kao na slikama.

ps. sigurno ima tipfehlera, ali sam preumoran da bi ponovo čitao … sry

Povratak na vrh

PostPostano: 18 vel 2014 04:32 

Dobar ti je review :)
Gdje si ga kupio? Koliko novaca?

Ne moras nista busiti, stavis vanjski prsten na najvecu rupu i onda ga malkice zakrenes, kako bi ju malkice zatvorio..tako si nadjes optimalni protok zraka.

Sent from my iPhone

Povratak na vrh

PostPostano: 18 vel 2014 08:15 

dafreek je napisao:
Dobar ti je review :)
Gdje si ga kupio? Koliko novaca?

Ne moras nista busiti, stavis vanjski prsten na najvecu rupu i onda ga malkice zakrenes, kako bi ju malkice zatvorio..tako si nadjes optimalni protok zraka.

Sent from my iPhone

Pokušao sam to, ali onda se čuje zviždanje, možda bi trebao samo malo pročistiti rupe.

Složio ga danas ponovo dual micro coil na 3mm, i provukao 3mm ekowool (slično kao i prvi puta). Ispao na 0.85Ohma - predivno pari, topla, gusta para puna okusa.
Kupljen je http://vapingtech.net/ - nije baš jeftin - 60$, al s obzirom da sam imao original već 2 puta u košarici i malo je falilo da ne stisnem check-out, odlučio sam riskirati. I mogu reći da mi nije žao. Al pojavit će se prije ili kasnije na FT za 20tak vjerojatno, samo treba čekati.

Povratak na vrh

PostPostano: 16 tra 2014 20:09 

jel netko uzimao sa FT? pa i za takvu malu cijenu mi se iskreno neda previse riskirat...ispada da je ovo dripper u koji stane najvise likvida jel tako? sve sam ga izbjegavao al ispada da u njega najvise stane obzirom na tank ispod decka....

Povratak na vrh

[ 11 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: