Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 17 svi 2022 10:26. Sada je: 17 svi 2022 10:26.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 11 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: kayfun !?
PostPostano: 04 tra 2016 22:56 

Pozdrav ekipa, mislim da ce svatko znati odgovoriti na ovo pitanje jer koliko sam skuzio 98% ljudi il ima il je probalo kayfun. Ja od silnog googlanja i pregledavanja videa sam se totalno pogubio, pa mi treba vasa pomoc. :kinta:

narucio bih si kayfun sa "fasta" i ima ih mali milion od v3, v3.1, v4, v........ prvo pitanje mi je koja bi bila razlika u toj .1?
budet je ogranicen i mal tako da je to glavni faktor, te vazno mi je da ga se lako puni, mora biti odlicna aroma (to je najvaznija komponenta), te da ne curi. Koliko sam vidio ovi kaj se pune od dozdol znaju procuriti ili imaju problema sa vijcima. Kad sam probao kayfun prije godinu dana i vise, svidio mi se taj uski drip tip i aroma je bila dobra pa me vuce u tom smijeru.

dvoumim se izmedu ova 2:(procitao sam recenzije)

https://www.fasttech.com/products/0/100 ... izer-4-5ml

ili

https://www.fasttech.com/products/0/100 ... dable-tank

takoder, volio bih vas savijet u vezi navedene teme, sto da gledam kod kayfuna pa da na temelju toga ga mogu izabrati, ako nije problem da mi se napisu prednosti i mane pojedinog kayfuna od ova dva i takoder preporuci jos neki.

hvala

Povratak na vrh

Naslov: Re: kayfun !?
PostPostano: 04 tra 2016 23:06 

preporučio bi ti phenomenon lite
https://www.fasttech.com/products/0/100 ... dable-tank
i samo zato što želiš lijepu aromu.. Ali da ti kažem, kayfun nije za aromu. Ovaj phenomenon je. i ne curi i jednostavno se puni. i ima kontrolu protoka zraka. pogledaj malo slike, ima kayfun deck znači isto se slaže ko kayfun, samo daje dosta dobru aromu, za razliku od kayfuna. Imam takav, klon je dosta dobar, sve radi kako treba, ali je uzet na gearbestu. Nešto sam čitao da je isti proizvođač klona kao i ovaj na FT.

kaya 3.1 je stari model, znači još prije lite+, a ovaj v3 je izašao sad prije mjesec dana

Povratak na vrh

PostPostano: 04 tra 2016 23:13 

buje ak misliš na moj phenomenon onda je moj sa fasta

svi će preporučit v2 plus kayu al ja glasam za v3.1, imao, najbolji koji sam imao, a imao ih more, k4 i v3 je su aromi koplje iznad svih, ali kayfun 4 je malo zajeban, treba potrefit dobar klon i imat živaca s more dijelova, a v3 je mini verzija k4, radi lijepo, samo je manji jednostavniji

Povratak na vrh

PostPostano: 04 tra 2016 23:18 

vulja je napisao:
buje ak misliš na moj phenomenon onda je moj sa fasta

svi će preporučit v2 plus kayu al ja glasam za v3.1, imao, najbolji koji sam imao, a imao ih more, k4 i v3 je su aromi koplje iznad svih, ali kayfun 4 je malo zajeban, treba potrefit dobar klon i imat živaca s more dijelova, a v3 je mini verzija k4, radi lijepo, samo je manji jednostavniji

je mislim na tvoga, ostalo mi u sjećanju da si ga na GB naručio :D

ali svi kayfuni daju dobru aromu ako staviš 15% arome u tekućinu. Ja gledam kakvu aromu mi atty daje na 2-4%.

Povratak na vrh

PostPostano: 04 tra 2016 23:42 

kayu bi upario s istickom 30w, pa gledam da ne izgleda glomazno. Sad sam jos neodlucniji,cifra bi maksimalna bila do 14 dolara.
pitam jer kad se sjetim da na stranim forumima ekipa je preporucavala subtank nano za aromu a zapravo aroma je osrednja, a postotak aroma koje koristim je maksimalno 4% (fa).

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 05 tra 2016 00:01 

Uzmi kayfun lite v2 sa bell capom. Izgleda jako dobro na isticku

Povratak na vrh

PostPostano: 05 tra 2016 12:23 

ew da i ja pomognem ak mogu...
od kayfuna imam, Kayfun Lite+ v2 i V4
obadva sto se tice arome su ok,pare ima dosta.
jedino na v2 mala je rupa za zrak pa ju moras malo prosirit,al sve ostalo ok.

Povratak na vrh

PostPostano: 05 tra 2016 14:19 

kak ja inace pitam oko ocjena, pa me tako zanima i taj kayfun v3.1 sto se tice arome, neki vele da je aroma losa neki da je dobra.
kako bi ste aromu usporedili s subtank nano i derringerom (znam da su ovo za lung, dok kaya je za MTL). Dal je kaja negdje izmedu ak je subtank 3, a derringer 9... dal je kaya npr. 6. (nadam se da razumijete sto pitam)
I zanima me dal je veci dotok zraka na https://www.fasttech.com/products/0/100 ... dable-tank naspram https://www.fasttech.com/products/0/100 ... izer-4-5ml s obzirom da je drip tip siri.

PS
hvala svima do sad na pomoci.

Povratak na vrh

PostPostano: 05 tra 2016 15:23 

drip tip nema veze s dotokom zraka, zrak dolazi na coil od ispod, i ovisi o rupi za zrak kroz koju atomizer vuče zrak izvana. i kako je zrak namjesten sa AFCom ako ga ima. možeš imat driptip širok pol cm ili 3mm, ako ti zrak dolazi kroz cjevčicu od 1.2mm, težina povlačenja ti je ista

Povratak na vrh

PostPostano: 05 tra 2016 15:48 

Hvala buje,ostaje pitanje iz prvog dijela posta oko arome.

Povratak na vrh

[ 11 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: