Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 20 sij 2022 10:36. Sada je: 20 sij 2022 10:36.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 8 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Molim prijedloge....
PostPostano: 03 tra 2016 17:23 

Pozdrav, razmišljam o kupovini 2 e cigarete....
U cjenovnom rangu 300-550kn
Zasad bi uzeo Kangertech subox mini
Druga bi bila Ijust2,dali mi je dobar odabir?
Zanimaju me samo kompleti...

Povratak na vrh

Naslov: Re: Molim prijedloge....
PostPostano: 03 tra 2016 17:34 

Dobar je odabir. Jedino ja bi uzo topbox umjesto suboxa.

Povratak na vrh

PostPostano: 03 tra 2016 19:06 

zašto se limitirat na komplete? kompleti najčešće služe da dobiješ 1 dobru stvar i 1 sr*nje uz to. moje mišljenje. ne mora bit točno.
Subtank je odličan atomizer, i za njega svakako preporuka. I uzmi RBA bazu za njega, da možeš pravit svoje grijače.
joyetech evic vtc mini je odličan mod, za te pare. uzmeš ga u crnoj boji i paše crnom subtanku recimo.

Javi se ak oćeš kavu u Rijeci popit, danas/sutra/kroz tjedan navečer iza 9, pa možeš probat nešto od opreme i vidit kak je to.

Povratak na vrh

PostPostano: 03 tra 2016 22:20 

natal je napisao:
Dobar je odabir. Jedino ja bi uzo topbox umjesto suboxa.

Koja je razlika?

Povratak na vrh

PostPostano: 03 tra 2016 22:26 

buje3000 je napisao:
zašto se limitirat na komplete? kompleti najčešće služe da dobiješ 1 dobru stvar i 1 sr*nje uz to. moje mišljenje. ne mora bit točno.
Subtank je odličan atomizer, i za njega svakako preporuka. I uzmi RBA bazu za njega, da možeš pravit svoje grijače.
joyetech evic vtc mini je odličan mod, za te pare. uzmeš ga u crnoj boji i paše crnom subtanku recimo.

Javi se ak oćeš kavu u Rijeci popit, danas/sutra/kroz tjedan navečer iza 9, pa možeš probat nešto od opreme i vidit kak je to.

Pa kaj nevalja kod subox mini?

Povratak na vrh

PostPostano: 03 tra 2016 23:19 

ne djeluje mi kvalitetno.nije bez veze takva cijena. 50 USD za mod i subtank, ako subtank vrijedi 25 usd, onda dolazimo da mod vrijedi...znaš koliko. A mod te cijene mi se ne čini kvalitetno nesšto. I nema TC koliko mi je poznato. Morali su kinezi na nečem štedit, da je tako jeftin. Lijep je, moram priznat. Ako ćeš ga uzimat u Kini, onda OK. 560kn ne bi za to dao ni u ludilu. Bazira se većinom na moje mišljenje o stvarima kupljenim u kompletu.

Povratak na vrh

PostPostano: 03 tra 2016 23:53 

buje3000 je napisao:
ne djeluje mi kvalitetno.nije bez veze takva cijena. 50 USD za mod i subtank, ako subtank vrijedi 25 usd, onda dolazimo da mod vrijedi...znaš koliko. A mod te cijene mi se ne čini kvalitetno nesšto. I nema TC koliko mi je poznato. Morali su kinezi na nečem štedit, da je tako jeftin. Lijep je, moram priznat. Ako ćeš ga uzimat u Kini, onda OK. 560kn ne bi za to dao ni u ludilu. Bazira se većinom na moje mišljenje o stvarima kupljenim u kompletu.

Pitam jer sam novi u svemu tome pa neznam ni sam kaj uzet?
Koliko su u Kini,bumo sleper uvezli kod nas pa bumo prodavali xd

Povratak na vrh

PostPostano: 04 tra 2016 07:40 

vtc mini je puno bolji izbor. Imam ga, dobro radi, dosta ljudi ga ima, nisam vidio neke zamjerke dosad, osim konektora koji nije naj naj. Ali ja ga jos nisam strgao tako da nije los :lol: Imas 2 teme o njemu pa baci oko. Ima TC na svim zicama kad napravis update, svako toliko izadje novi update softwera, TCR prilagodjavanje TCa svojem gustu itd. TC dobro dodje za lung inhale jer ce ti sprijecit dryhit ako i ne slozis grijac i rijesis natapanje odmah kako treba. Ako mislis parit cisti vg, uzmi si v2 verziju RBA glave sa vecim rupama za dovod tekucine.

Nisi nigdje napomenuo kako volis parit, u usta pa u pluca, znaci ko cigaretu, ili direktno uvlacenje u pluca? subtank je prvenstveno namjenjen za ovo drugo.

Povratak na vrh

[ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: