Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 20 sij 2022 10:01. Sada je: 20 sij 2022 10:01.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 32 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Da uzmem ?
PostPostano: 29 pro 2015 18:09 

nema tu srece.. kraj ovoliko modernih i kvalitetnih atija, cijenom i vise nego prihvatljivih(naravno iz kine), mislim da nema smisla uzimati protanke i evode i sl.
dok nije bilo boljega da, ali sada?
kolega, radije kupi nesto bolje, jer s protankom i evodom ces samo dobiti glavobolju, radije se drzi cigareta

http://goo.gl/A9lj9A

Povratak na vrh

PostPostano: 29 pro 2015 18:18 

U biti, ako se dobro složi grijač (to je najbitnije), svi imaju sasvim pristojne performanse za lagani mouth to lung, (bolji nego sa original grijačima) nekih drugih razlika među njima i nema.
Meni se najbolje pokazalo grijač od kanthala 0.2 (napravi se twisted legs da ne pali gumu u podnožju) namota oko igle debljine 1.7 mm, 6 namota (daje oko 1,9 -2.0 ohma), vata, okrenuta silikonska gumica koja ide na dimnjak, pariti na snazi od 7-10 w.

Za sve ostalo tu je PayPal :D

Povratak na vrh

PostPostano: 29 pro 2015 18:36 

protank 3 mini me se nije dojmio. Uzeo sam ga za staru, onaj authentic sa fasta. uzeo sam pred malo i klon ali curi na sve strane, pa to ne bi preporučio. Grijači zanjega su dual coil 1.5ohma. Uzeo ih na fasttechu. Sad ih nema već duže vrijeme. Za razliku od evoda, ima nešto više pare, ali okusa puuno manje. i ne možeš ih rebuildat, možeš, ali ne u dual coil jer je malo zeznuto. ali zato sam probao nautilusa od aspirea i moram priznat, dobar okus, skoro ko kayfun klon :zu: i ima regulaciju zraka. i to sa ovim "authentic" grijačima sa fasta

Povratak na vrh

PostPostano: 29 pro 2015 18:52 

razdor je napisao:
jer s protankom i evodom ces samo dobiti glavobolju, radije se drzi cigareta

Zašto :conf:

Ako je čovjeku dobro, čemu ga vraćati na cigarete, od toga na može biti gore

U biti, većinom su vaperi razmaženi :mrgreen: , da nema boljeg od evoda, svi bi bili još zadovoljni s njim. Ovako otkriješ nešto bolje, oduševljen si s njim neko vrijeme, i nakon nekog vremena se i toga zasitiš, otkriješ da ima nešto bolje, i tako dalje... i onda otkriješ da nakon nekog vremena si se ustvari razmazio, jer ti je opet aroma kao nekad s evodom... osjetila su kurve, brzo se prviknu na dobro kao pod normalno :)

*Isto je bilo i s cigaretama, kad smo mi "sirotinja" užicali pokoji Malboro, bio je zakon, kad sam ga poslije počeo pušit,nakon nekog vremena uopće nisam osjetio to što sam nekad kao kad sam ga užicao, pa se onda vratio na klasiku, pa onda na egzotične motane...

Mislim da treba koristiti nešto dok god te to zadovoljava, kad više ne, onda pomalo tražiti nešto bolje.
Ustvari većinu ljudi i usrećuje istraživanje, ne konstanta.
No nisu svi isti, ne smije se ni to zaboraviti ;)

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 29 pro 2015 19:24 

Ajd ne glumite fine guzice,evod je cist ok,koristio sam ga paralelno sa t3s na onoj joyetech vv i super bio zadovoljan,radi posteno,neznam ja kaj vama curilo al originalni evod i originalni t3s sa originalnim grijacima rade kak bi trebali

Povratak na vrh

Naslov: Re:
PostPostano: 29 pro 2015 19:26 

vulja je napisao:
Ajd ne glumite fine guzice,evod je cist ok,koristio sam ga paralelno sa t3s na onoj joyetech vv i super bio zadovoljan,radi posteno,neznam ja kaj vama curilo al originalni evod i originalni t3s sa originalnim grijacima rade kak bi trebali

istina :D

Povratak na vrh

PostPostano: 29 pro 2015 19:54 

Ma odlucio sam sacekati ipak, bit ce jos prilika za kupovinu kolko god nestrpljiv bio :D grijace si motam sam i eto eksperimentiram ali vec mi je ostario evod izgrecan sav i ima udubljenje koje mi zadaje pomalo problema ali kad se potrudim i uredim ga radi dobro. PT2 mini cu uzet sigurno pa vidit dalje... jbg ne znas dok ne probas
iiiii jos nesto... tak se druzim malo sa covjekom iz prodavaonice i nes na temu mjesanja dosli oni su imali pakete vg pg nikotin itd itd iii vidim ja nes polica prazna onak iznenaden on mi rekao da zakon regulirat poceo i nema vise da sam mjesas tekucinu ?

Povratak na vrh

PostPostano: 29 pro 2015 20:15 

Tamo na pocetku karijere sam probao P2, T3, T3S i P3
Protank mini 3 mi je najbolji bio od svih njih. Frend ga je uzeo neki da, u medjuvremenu su izdali i OCC glave za njih pa sad ne znam kakve su one za rebuildanje. One stare su se dale sasvim fino slozit i sa vatomi i sa silicom da ne cure.

Ako vec zelis nesto tako maleno za egicu, onda definitivno Protank mini 3.

Ako pak zelis nesto malo bolje za egicu onda udri u potragu za My-T by Yenki69 i imat ces atomizer koji daje 3x bolju aromu od bilo kojeg Kangera, u potpunosti je rebuildable i mozes ga slagati na koji god nacin zelis; vata, silica, mesh... sve kombinacije su ti otvorene. Izgleda mrak u odnosu na clearomizere i svi ce te pitati sta to koristis jer je atomizer izdan prije 4 godine i do sada je vec debelo pao u zaborav svima osim staroj gardi koja se nekoc davila u njemu no zbog specificnog oblika koji je najbolje odgovarao ego bateriji te relativno malog tanka od 1.5ml su ga prestali koristiti.

Povratak na vrh

PostPostano: 29 pro 2015 21:14 
Administrator

T3s ne curi ni malo.
Prije godinu ili mozda vise sam :cobra: kupio jedan ... naravno jos jedan bezuspjesan pokusaj. Nivo tekucine je isti kao sto je bio prije godinu dana.

Povratak na vrh

PostPostano: 29 pro 2015 21:43 

jedini problem PT mini ja što je - mini. punim ga 2-3 puta dnevno i to mi polako ide na živce. :D

Cubis Pro
Kayfun Mini V3 Styled

Povratak na vrh

[ 32 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: