Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 19 lis 2021 17:54. Sada je: 19 lis 2021 17:54.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 662 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 67  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Danas je moj veliki dan...
PostPostano: 16 ožu 2014 09:40 
Moderator

oooo da :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 16 ožu 2014 09:55 

:yes:

Daily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,
Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick

slika slika

Povratak na vrh

PostPostano: 16 ožu 2014 20:19 

Proslo je cetiri godine, ili mozda pet?. Jako dobro se sjecam otvaranja prvog paketa sa opremom, i koje je to uzbuđenje bilo. Spoznaja da konacno imam stvar pomocu koje se mogu otrgnut tridesetgodisnjem robovanju cigareti.
Eh, bilo bi dobro da i ja znam datum kad sam ostavio cigaretu.
Ali neznam. :conf:

Povratak na vrh

PostPostano: 16 ožu 2014 20:22 

:51: :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 16 ožu 2014 20:31 

cestitam na 4 ili 5 godišnjici...... :plus: :brav:

Povratak na vrh

PostPostano: 16 ožu 2014 21:03 
Moderator

Čestitke na četvero do peto godišnjici :lol:

samo sam ti zavidan što nisam i ja već tada popočeo pariti :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 18 tra 2014 23:16 

Dakle, prošlo je, tu negdje, godinica , više manje...U početku nije bilo lako, u stvari, na samom početku je bilo lako, cigarete ti počnu smetat, ići na živce (i još na neke organe ;) ) i počneš razmišljati kako naći neki izlaz iz loše i bolesne navike, smrdljive robe i usta, sažaljenja ukućana, izgledne bolesti u budućnosti, povišenog tlaka, da ne nabrajam dalje, mogao bi do sutra...Imao sam susret i informaciju o e- cigareti sa par strana, prvi je bio s onom što nalikuje pravoj, s ledicom na vrhu, to sam gledao s podsmjehom, misleć da je neka šala, ko onaj sladoled od vune na lunaparku, tako mi je to izgledalo :) Drugi susret, prije možda 2 godine na obiteljskoj fešti čovjek oko vrata nosi ce4 i egicu, svako malo potegne, izgleda sretno :) i u razgovoru tumači koliko je pušio, koliko mu se stanje sada popravilo, sve fino, polako, bez euforije i bez podcjenjivanja pušača, bez ljutnje, vidim čovjek zadovoljan i jebe ga se šta ko misli i šta ga svi čudno gledaju. E, tu mi je upala buba u uho i ćuk u glavu :) međutim, sjetim se ja njega svako malo, ali ništa konkretno ne poduzimam, bijeli marlboro uredno i dalje, kutija ipo do dvi, ako se zabećari po noći (a bilo je ohoho šta poslom, šta nako...) onda se više i ne broji. Dok je bilo 20 godina u guzici bilo je lako, ustaneš oko podne, sukneš pivu i idemo dalje :) ali ti dani su davno i nepovratno prošli i nekako mi se čini da se čak nemaju namjeru ni vraćat, mamu im maminu :) Dakle, ništa se ne događa, puši se uredno i jednoga dana kolega na poslu osvane sa ce4 i egicom ( famozna kombinacija koja je na 96 posto vaperskih fotki :) ) i ja se uredno prikačim i užicam "đir". Naravno, unutra dekang , nekih 18 mg kolko se sjećam, duhanski neki, da mi ga je i danas mislim da bi mi bio dobar, odma mi se svidilo na prvi pogled :) zato šta mi je vjerovatno već na neki način mozak bio pripremljen i volja neupitna...Odma pitam di je kupija, koliko je platija, sve, kako se puni, koliko traje, ma bilo je toliko prirodno i lako, kao da sam samo čekao neki switch da krenem. Nisam mogao dočekat jutro da odletim u 300 čuda i izkeširam svoj prvi komplet, da je koštao ko semovar komplet isto bi bilo, ne bi se mislio sekunde :) i tada sam počeo pratit malo net, naše forume, malo strane, uglavnom onaj najveći strani. Na onom jednom našem sam se i registrirao, mada neznam imam li ijedan post tamo :) Uglavnom, dani su išli, meni je para sjela, i naletio sam na ovaj naš forum, di sam lipo i pristojno, ljudski dočekan, i di sam izprve primjetio da je ekipa normalna, pristojna, voljna za pomoć, a isto tako i za zajebanciju, šta je meni nenadmašna kombinacija, ono da su čovek, drug i starešina :) Tad su mi nekako počele pizdarije s prvim kompletom, o tome neću opet, ima u mojim starim kuknjavama :) pa paljenje usta, pa afte, pa novi komplet, pa mijenjanje tekućina, prodaja starih kojih se bome bilo nakupilo, pa nabavka nove opremei tekućina....ma muka isukrstova :) E, sada, da nije bilo ovoga foruma, velika je vjerovatnost da bi ja isto popustio pred tim nevoljama, možda se i ostavio pare i nastavio po starome...zato fala Vam forumaši, da ne nabrajam poimence, prepoznaćete se u pjesmi :D Neću dužiti dalje, eto zaključak je godinica proletila, čekam sljedećih pedesetak, pa ćemo onda vidit kako dalje...;) u biti, sad imam neki utaban put ovoga sektaškoga hobija :) dovoljno opreme i pribora, softvera i hardvera ko da će rat sutra ( jebemu, gladne oči, spavlitis, šta rećććć) U daljnjem vaperskom putu planiram ( čovik snuje Bog odlučuje moja baba uvik govorila) svest svoju opremu na par, nekoliko kvalitetnih stvari koje će me usrećivat, da ih je malo ali da su ajnc A. Stremićemo k tome, a šta će bit vidićemo. U svakom slučaju godina je tu, prohoda sam dobro, bez držanja, još doduše plačem i vičem kad u bočici nema rel cigara, al šta i očekivat od jednogodišnjaka :) Eh da, mjerio jučer ujutro tlak! 130/70 puls 66. :hihi: Eto forume moj, sretna mi godišnjica i Bog van svima da zdravlje i sritan Uskrs onima koji slave :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 18 tra 2014 23:24 

:yes: :brav:

Čestitam.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 tra 2014 23:31 

Valter je napisao:
:yes: :brav:

Čestitam.

Tebi :hug: :plus: :klanja:

Povratak na vrh

PostPostano: 18 tra 2014 23:35 

Meni se cini da sam ja u ova 3 mjeseca svasta prosla... a kad procitam ovo, ovako korak po korak kako si opisao... shvacam da sam tek na pocetku. :)
Sektaski hobi :rotfl:
U svakom slucaju, cestitke! :brav: Sretna ti godisnjica... i jos puno takvih! :plus:

Povratak na vrh

[ 662 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 67  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, Google [Bot] i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: