 |
.
Sada je: 23 lip 2026 11:20. | Zadnji put si ovdje bio: 23 lip 2026 11:20. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
| Autor |
Poruka |
|
macchiato
|
Naslov: Re: Novosti iz vaperskog svijeta Postano: 02 ožu 2017 21:37 |
|
Pridružen: 22 lis 2012 20:26 Postovi: 261 Lokacija: Rijeka
|
Darth Vaper je napisao: Prije cca 1sat čuo na radiju da je naš mistar zdravstva proglasio da je upotreba e cigareta zabranjena i u RH na svim mjestima gdje i analogne. Doduše nisam čuo od buke sve ali dovoljno da se iznenadim. Jel čuo još tko ili haluciniram??? bilo na svim vijestima da je to prijedlog vlade i ide u sabor na glasanje a glasanje bas zato jer se stoka glasa 
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
hajzenberg
|
Naslov: Re: Novosti iz vaperskog svijeta Postano: 02 ožu 2017 22:06 |
|
Pridružen: 25 vel 2017 23:07 Postovi: 12
|
macchiato je napisao: Darth Vaper je napisao: Prije cca 1sat čuo na radiju da je naš mistar zdravstva proglasio da je upotreba e cigareta zabranjena i u RH na svim mjestima gdje i analogne. Doduše nisam čuo od buke sve ali dovoljno da se iznenadim. Jel čuo još tko ili haluciniram??? bilo na svim vijestima da je to prijedlog vlade i ide u sabor na glasanje a glasanje bas zato jer se stoka glasa  Da stvarno o čemu se tu radi? Evo što pišu na 24: zabranjuje se stavljanje na tržište duhanskih proizvoda u koji su dodane arome http://www.24sata.hr/news/odzvonilo-je- ... ete-513936
|
|
 |
|
 |
|
razdor
|
Naslov: Re: Novosti iz vaperskog svijeta Postano: 03 ožu 2017 16:11 |
|
Pridružen: 28 ožu 2014 15:35 Postovi: 1836 Lokacija: sukošan
|
jebale ih ecigare da ih jebale. imamo drzavu sjebanu od stoljeca sedmog a oni se pizdarijama bave. sto nas hitler nije sve pobija mamu mu jebem. pokvarilo mi se * pa nisam moga staviti * umisto J 
_________________   Glup si ko Karamarko http://goo.gl/A9lj9A
|
|
 |
|
 |
|
fek0
|
Naslov: Re: Novosti iz vaperskog svijeta Postano: 06 ožu 2017 14:02 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 27 pro 2013 19:47 Postovi: 3398 Lokacija: Zagreb, Botinec
|
meni još gore....ja napišem j*ebote, pa se ljudi uvrijede...koji ja izgovor da stavim?! 
_________________ http://journey-liquids.commod: VT200,VTC mini, Elitar,Mini volt,Paps v4, SMPL v2, Vapor Giant, Nemesis, Dimitri,IPV5 Atty: Fogger v2, Kayfun lite v2+, Nextiny, YEP v2, Origen little,FEV v2, Taifun GT,GS i GLS, Fogger mini, Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant
|
|
 |
|
 |
|
vulja
|
Naslov: Re: Novosti iz vaperskog svijeta Postano: 06 ožu 2017 14:03 |
|
Pridružen: 25 vel 2013 00:01 Postovi: 4156 Lokacija: Karlovac
|
probaj sa volim te il ljubim te 
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
fek0
|
Naslov: Postano: 06 ožu 2017 18:16 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 27 pro 2013 19:47 Postovi: 3398 Lokacija: Zagreb, Botinec
|
|
evo, to je dokaz da tebi stvarno nije dobro, nisam lud da tak nekaj kazem, usta bi mi se osusila i otpao lijevi testis.
Sent from my F5 using Tapatalk
_________________ http://journey-liquids.commod: VT200,VTC mini, Elitar,Mini volt,Paps v4, SMPL v2, Vapor Giant, Nemesis, Dimitri,IPV5 Atty: Fogger v2, Kayfun lite v2+, Nextiny, YEP v2, Origen little,FEV v2, Taifun GT,GS i GLS, Fogger mini, Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant
|
|
 |
|
 |
|
Stampedo
|
Naslov: Re: Novosti iz vaperskog svijeta Postano: 06 ožu 2017 20:00 |
|
Pridružen: 22 vel 2016 14:19 Postovi: 303 Lokacija: Ivanic Grad
|
_________________ ______________________________ ______________________________
|
|
 |
|
 |
|
zfilipovic1987
|
Naslov: Re: Novosti iz vaperskog svijeta Postano: 15 svi 2017 22:12 |
|
Pridružen: 07 svi 2016 15:58 Postovi: 2 Lokacija: Županja
|
Na snazi je novi zakon o ograničavanju uporabe duhanskih i srodnih proizvoda NN 45/2017 koji izjednačava vapanje sa "normalnim" cigaretama. http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluz ... _1047.htmlOno što nas posebno zanima je članak 19 koji govori o el. cigaretama, u suštini tri gadne stavke po nas korisnike; Zabranjeno je konzumiranje u svim zatvorenim javnim prostorima i tankovi (2ml) i pakiranja - refil (10ml) su ograničena. Kao i kaznene odredbe za fizičke osobe; "Članak 43. Novčanom kaznom u iznosu od 1000,00 kuna kaznit će nadležan inspektor iz članka 38. ovoga Zakona na mjestu izvršenja za prekršaj fizičku osobu ako: 1. puši duhanski ili srodni proizvod ili biljni proizvod ili rabi elektroničku cigaretu s nikotinskim punjenjem ili bez nikotinskog punjenja ili vodenu lulu u zatvorenom javnom prostoru (članak 25. stavak 1.) 2. puši na prostoru koji je udaljen manje od 20 metara od ulaza u zgradu zdravstvene ustanove (članak 25. stavak 3.) 3. puši na prostoru koji je udaljen manje od 20 metara od ulaza u zgradu obrazovne ustanove (članak 25. stavak 4.)." Kako se bavim zaštitom na radu, smatram da je ovaj zakon ćista glupost te da je ovo novi udar na ugostitelje ( jer većina ventilacija nije pravilno izvedena -t ehnički ne udovoljavaju uvjetima ) te na obične korisnike jer vapanje nije ni približno slično štetnosti duhanskog dima, a tako se tretira.
|
|
 |
|
 |
|
fek0
|
Naslov: Re: Novosti iz vaperskog svijeta Postano: 16 svi 2017 10:35 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 27 pro 2013 19:47 Postovi: 3398 Lokacija: Zagreb, Botinec
|
zfilipovic1987 je napisao: Na snazi je novi zakon o ograničavanju uporabe duhanskih i srodnih proizvoda NN 45/2017 koji izjednačava vapanje sa "normalnim" cigaretama. http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluz ... _1047.htmlOno što nas posebno zanima je članak 19 koji govori o el. cigaretama, u suštini tri gadne stavke po nas korisnike; Zabranjeno je konzumiranje u svim zatvorenim javnim prostorima i tankovi (2ml) i pakiranja - refil (10ml) su ograničena. Kao i kaznene odredbe za fizičke osobe; "Članak 43. Novčanom kaznom u iznosu od 1000,00 kuna kaznit će nadležan inspektor iz članka 38. ovoga Zakona na mjestu izvršenja za prekršaj fizičku osobu ako: 1. puši duhanski ili srodni proizvod ili biljni proizvod ili rabi elektroničku cigaretu s nikotinskim punjenjem ili bez nikotinskog punjenja ili vodenu lulu u zatvorenom javnom prostoru (članak 25. stavak 1.) 2. puši na prostoru koji je udaljen manje od 20 metara od ulaza u zgradu zdravstvene ustanove (članak 25. stavak 3.) 3. puši na prostoru koji je udaljen manje od 20 metara od ulaza u zgradu obrazovne ustanove (članak 25. stavak 4.)." Kako se bavim zaštitom na radu, smatram da je ovaj zakon ćista glupost te da je ovo novi udar na ugostitelje ( jer većina ventilacija nije pravilno izvedena -t ehnički ne udovoljavaju uvjetima ) te na obične korisnike jer vapanje nije ni približno slično štetnosti duhanskog dima, a tako se tretira. zakon je takav kakav je, a ugostitelji neka poprave ventilaciju (ili ju ugrade...velika većina je nema, a ovo nije novost....ugostiteljima se za to gleda kroz prste godinama). nakon toga neka prebiju to preko leđa kavopija koji u centru zg nemaju pametnijeg posla nego piju kavu u 12, pa neka kava košta 25kn svagdje, a u centru barem 35. cigarete treba dići na 60kn kutija, kao u normalnom svijetu, 1l alkohola staviti 350-400 kn, i to ovo obično piće. svi sretni i zadovoljni, hrvati (kao i ostatak balkana), su notorni kreteni....tako da će i dalje pušiti, piti, tući žene i srat kako je život težak i jadni mi, a borijo se devesprve...i dalje će birati hdzsdp, mladi će bježati glavom bez obzira i na kraju će ostati samo starci, nešto malo djece koja čekaju da ih starci kad se smjeste u *biraj* državu pokupe.
_________________ http://journey-liquids.commod: VT200,VTC mini, Elitar,Mini volt,Paps v4, SMPL v2, Vapor Giant, Nemesis, Dimitri,IPV5 Atty: Fogger v2, Kayfun lite v2+, Nextiny, YEP v2, Origen little,FEV v2, Taifun GT,GS i GLS, Fogger mini, Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant
|
|
 |
|
 |
|
sasha19_81
|
Naslov: Postano: 16 svi 2017 14:12 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 03 srp 2013 23:59 Postovi: 2106 Lokacija: Samobor
|
|
 |
|
 |
Sada je: 23 lip 2026 11:20. | Zadnji put si ovdje bio: 23 lip 2026 11:20. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
Trenutno korisnika: bot* i 61 gostiju. |
| |
|
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
 |