Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 19 ruj 2021 04:23. Sada je: 19 ruj 2021 04:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 187 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Tekućine by fek0 - komentari
PostPostano: 23 stu 2015 21:30 

Imao prilike danas probati ove dvije testne novotarije, potrosio sam cijele testere, fino polako nakapao na dripper.. :D

Gramma's Juice - Fina tekucina, ono bas prava zimsko ugodajna.. Lagano vuce na kuhano vino, a cak si uspio izvuci i onu reskost pravog domaceg vina. Po meni je dosta teska, ali je odlicana za prosetat navecer po ovom friskom zraku sa malom pod ruku i uzivanje na igralistu, finjak.. Ugodaj pijenja kuhanog vina i one topline. Na okuse bi rekao cimet, klincic, muskatni orascic i nesto kiselkasto kao limun lagani. E sad po meni je prejak ovaj klincic/muskatni smek, malo mrvu manji postotak i bila bi mi savrsena, od njega mi tekucina dobiva tezinu!

Grampa's Cream - Nema se kaj puno reci, neki blagi duhanski ry4 okus, nije standardan jer nisam nikad naletio na takav i mogu reci da mi je to jedna od boljih tekucina sa popisa mixeva. Kremast duhan, karamelast mi se cini i malo ljesnjakast, cak mi ima i onu notu dima iz peci na drva, neznam kak si to izgurao al je fenomenalno ispalo. Kad zatvorim oci i povucem dolazi mi ona slika kad sam ko mali bio kod bake i djeda, a scena je bila sljedeca: 8 navecer, dnevnik na tv-u, deda sjedi kod peci jer je radio cijeli dan po vani pa usput navratio i do kafica da dobi onaj duhanski miris kozne jakne i stavlja na vatru kad treba, a ja sa bakom za stolom ona cisti ljesnjake a ja zvacem one karamelaste bonbone sto su bili zamotani u zelene sjajne papire.. :D Ovo moze bez beda bit ADV tekucina i vjerujem da bi buje i alois uzivali u ovom! FINO!

Al sam ga pretjerao sad, sve u svemu fine zimske tekucine, bude sjecanja i onaj ugodaj sjedenja u fotelji kod kamina u zimske dane!

slika

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 23 stu 2015 21:33 

Grammas juice-Dakle kuhani drajsan? To se pije a ne pari!!

Ko nezna kaj je drajsan nek se zaleti u zid isti tren:P

Povratak na vrh

Naslov: Re:
PostPostano: 24 stu 2015 17:04 
Administrator

vulja je napisao:
Ko nezna kaj je drajsan nek se zaleti u zid isti tren :P

Bolje da se odmah grupno zaletimo u zid, jer u slucaju ispijene litre drajsana ta radnja postaje iterativni glagol.

Povratak na vrh

PostPostano: 30 stu 2015 21:45 

Evo samo da i ja javim da sam probao Grammas Juice i ugodno me iznenadio. Netom prije kušanja tekućine pio kuhano vino i kad ono krenem parit i identičan okus. Stvarno odlična tekućina sa pogođenim okusom, meni osobno dominira cimet. Jedino što nije za ADV, preteška postane nakon nekog vremena...

Povratak na vrh

PostPostano: 12 pro 2015 21:49 
Moderator

Grampa's Nešto - jako dobar remix er-jot-4-a, fek0 svaka čast :51:

Povratak na vrh

PostPostano: 13 pro 2015 01:40 

Nekon cijelog dana hodanja sim tam dočekao sam i to da konačno probam te nove arome by fek0
promijenio coil, wick... opro subtank i probao Jet Adict 1,78ohm, 20W i 15W na joytech mini

osvježavajuća aroma, super za presjeći ove slatkaste (med, waffli) koje sam do sada koristio... kad će mi više stić taj Aromamizer RDTA da ne moram stalno prat tank :D
Prvo se osjeti onak slatkasto kisela aroma a nakon toga mentol... super

Dan drugi...
Sad sam se već navikao na mentol... podsjeća me na blažu verziju Fishermen Friends bombona :D (vrlo sličan okus onim After Eigh čokoladama, bez čokolade :D)
+ žena mi je rekla da se mogu zaposliti ko osvježivač zraka

Take a break, enjoy the Journey...
Journey - Premium e-liquid by AEON

Zadnja izmjena: qark; 13 pro 2015 15:39; ukupno mijenjano 2 put/a.

Povratak na vrh

PostPostano: 13 pro 2015 11:10 
Moderator

sa Aromamizerom ćeš se tek naprati....troši tekućinu ko vojni FAP :zu:

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 14 pro 2015 13:02 

Evo i druga aroma je došla na red... Mana Potion by fek0

Opro (opet) tank, promijenio coil i wick (Lola Natural Sensitive)... coil je opet ispao malo više od očekivanog, 1.9 ohm (ciljao sam 1.5, učim...učim...)
Dakle na eVic mini, subtank mini, 1.9 ohm...

Na 11-12 W aroma je vrlo blaga i odlična. Definitivno nešto što bi mogao koristiti cijeli dan. Aroma je baš kremasta, podsjeća me na slatko tučeno vrhnje.

Onda sam probao na 20W, tu je aroma došla još više do izražaja... tak da sam zaključio da sa subohm setupom bi sigurno bilo još bolje jer sam složio setup za kakica... Probao bi i sa subohm kombinacijom ali sam potrošio sve :D

Na 25W sam skurio sve jer sam baš za redom pario 17-20-23-25 unutar minutu i sve ošlo kvragu, a i bilo je jako malo tekućine ostalo tako da je vjerojatno bilo suho ko barut, sad bar znam kakav okus ima barut :rotfl:

Uglavnom u slijedećoj narudžbi Mana Potion ide sigurno 100ml jer je odlična, od ukupno 11 probanih aroma ova je trenutno dijeli broj s još jedom.

Povratak na vrh

PostPostano: 14 pro 2015 15:14 
Moderator

quark je napisao:
žena mi je rekla da se mogu zaposliti ko osvježivač zraka

:rotfl:
ajde, drago mi je da ti se sviđaju tekućine :)

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 18 pro 2015 01:08 

Probao sam i ostale tekućine pa evo "recenzije"...

Healing Potion - nije loše no inače nisam ni s jednom voćnom tekućinom bio oduševljen. Aroma se super osjeti, lagana je, nije da ubije sva osjetila, može se pariti cijeli dan ali jednostavno nije po mom ukusu. Pario sam na 1.9 ohm cca 8-12W, laganini.

Creme Caramel - fina aroma blage karamele, lagano slatkasto, ok je za cijeli dan ali nije mi bilo ono "wow". To sam pario na 1.3 ohm, 12-15W, isto laganini.

Wasteland - fora lagana aroma kave, dobro ide uz umjereno uživanje u čokoladi (moš mislit koliko je to bilo "umjereno")...ili ... pijenje kave :D
kava s kavom, super (inače sam grdi kavopija). To sam pario na 0.5 ohm, 15-30W...

Od ove tri najviše mi se dopao Wasteland ALI nekako cijelo vrijeme gledam na policu gdje mi stoje arome i cijelo vrijeme mislim kak moram to potrošit da si uzmem još Mana Potiona :)
Sad su mi ostale samo još neke od drugih proizvođača koje mi je žal bacit...

Nakon isprobavanja ovih "testra" sigurno ide u slijedećoj narudžbi Mana Potion (100) i Jet Addict (30) ... + testeri za ovo ostalo što nisam probao (mlijeko dvoglavih krava se mora probat...) :)

Povratak na vrh

[ 187 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: