Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 27 srp 2021 04:54. Sada je: 27 srp 2021 04:54.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 187 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Tekućine by fek0 - komentari
PostPostano: 19 sij 2016 20:52 
Moderator

taxist matematika..

4ml x 20 puta = 80ml +2-3ml viska = 83ml iz 100ml..

Jebate pa to je skoro 20 kuna vise..

Youtube: https://www.youtube.com/user/MrUndwar
instagram : https://www.instagram.com/sasha19_81/
facebook : https://www.facebook.com/sashasedmak
web: http://baby-viking.com

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 19 sij 2016 20:55 

sasha19_81 je napisao:
taxist matematika..

4ml x 20 puta = 80ml +2-3ml viska = 83ml iz 100ml..

Jebate pa to je skoro 20 kuna vise..

A jebi ga Saša , sad če me fek0 tražiti tih 20 kuna :joj:

Povratak na vrh

PostPostano: 24 sij 2016 23:21 

Mana potion - na početku nisam bio siguran u nju ali dosta brzo se pokazala kao izrazito ukusna
Chiquita - slično kao i mana, iako mi je mana potion ukusniji
Pina colada - dobra, iako nije u rangu mane (moram reći da je nisam pario kao ove 2 gore, puno kraće)

Brahmin Milk - još nisam stigao na nju

update: Brahmin baca na kolac od sira, ukus je fin i blag ali ne po mom gustu...naime ne volim kolace s sirom ☺

update 2: Chiquita :plus: ...što je više koristim sve je bolja...izrazito ukusna, kako bi vi rekli "all day vape" isto kao i mana

moram priznati da bi volio da tekućine radi u omjeru 50/50 VG/PG (ili čak 40/60)
tada bi pojačana aroma za mene bila vjerojatno savršena jer taj fekin mix je zaista pogođen, i recimo 9-12 mg nikotina
takav omjer vg/pg i nikotina mi daje TH po mom gustu...naime dosad sam najbolji th imao na Liquideo tekucini s omjerom 40/60 i 10 mg

Povratak na vrh

PostPostano: 29 sij 2016 23:15 

Chikita definitivno cjelodnevna tekućina, lagana kremasta i fina mana potion mi je bila slična ali više mi je vukla na kravicu domaću baš na mlijeko neznam zašto ,ing. zakasnio sam pa sam ostao bez nje ali zato sam danas popario 12ml chikite i bome samo ide. Više mi je bez veze hvaliti kuhara treba pol litrenke uzimati. Jer ću više benge skurit.

Dicodes Dani box, aty Soulless##3
YIHI mini ml class-Aty:Ubertoot 2,Rose 2
JM mehaniKa/paps-Aty: Gp Spheroid v3
Istok Pico- Pico mod beckup###

Povratak na vrh

PostPostano: 16 vel 2016 09:29 

Sinoć uzeo granpa's cream 100 ml od prve, bez kušanja...
ma što reći... odlična tekućina, kao i sve Fekine koje sam probao- umjesto 2 parna dima moraš povući 10 za redom, jednostavno odličan okus koji te tjera na još....
Bravo još Feko i samo tako naprijed!!!!!

Povratak na vrh

PostPostano: 04 ožu 2016 00:48 

Nakon što sam probao Healing potion, ostao sam paff.

Definitvno jedna od najboljih mi tekućina. Popario gotovo 5 dcl i prosuo 0,5 kada sam pri pretakanju iz boce od 2 dcl u male bočice stisnuo malo previše pa sam izbio čep i zalio prste, stol.... Zaboravio sam da je tekućina gušća kad ju izvadim iz friza :notooth:

Thx za healing, vratio me u djetinjstvo i podsjetio na kolače sa jagodama, one, biskvit, jagode i gore snijeg pa zapečeno u rerni.

Povratak na vrh

PostPostano: 06 ožu 2016 16:12 

Probo sam neke tekućine pa da javim svoje dojmove =)
Healing potion- izrazito mi se svidjela, fina aroma jagode,osvježavajuča, kad mi je ponestalo fekinih tekučina pa morao sam pariti dekang dok ne dođu nove lupkao sam po bočici 15min da koja preostala kap padne na grijač i da aromu (čak je upalilo )
Mana potion i Chiquita- Super arome, meni osobno su jako slične i jedva sam ih razlikovao (uzmite u obzir da parim svega par mjeseci pa nemogu još nijanse prepoznavati) ali jako fine tekučine. Uzet ću ponovno
French cider- Odlična tekućina, fina, kiselkasta, osvježavajuća, no zbog izražene kiselosti nemogu je parit cijeli dan, no tank dnevno mi sjedne ko budali šamar.

Povratak na vrh

PostPostano: 06 ožu 2016 18:10 

Pojma vi nemate, to vam niš ne valja...

Mrzim mrzim mrzim kiselo... i mrzim mrzim mrzim limun... HEALING POTION obožavam! I nemam više... čak i uz ekstremno pažljivo korištenje, nestalo u 48h... Sve je već rečeno, pa ne moram ponavljati-limun, jagoda i ništa napadno... Aman taman ;)

Povratak na vrh

PostPostano: 06 ožu 2016 19:17 

Antess je napisao:
Probo sam neke tekućine pa da javim svoje dojmove =)
Healing potion- izrazito mi se svidjela, fina aroma jagode,osvježavajuča, kad mi je ponestalo fekinih tekučina pa morao sam pariti dekang dok ne dođu nove lupkao sam po bočici 15min da koja preostala kap padne na grijač i da aromu (čak je upalilo )
Mana potion i Chiquita- Super arome, meni osobno su jako slične i jedva sam ih razlikovao (uzmite u obzir da parim svega par mjeseci pa nemogu još nijanse prepoznavati) ali jako fine tekučine. Uzet ću ponovno
French cider- Odlična tekućina, fina, kiselkasta, osvježavajuća, no zbog izražene kiselosti nemogu je parit cijeli dan, no tank dnevno mi sjedne ko budali šamar.

Chtikita i Mana svaka vuku na svoju stranu , slične su i meni bile kad nisam novu vatu stavio kod probavanja jedne pa druge ali čak sad su mi i za presjec iz jedne na drugu ali vise me fascinira to sto ja nevolim teške Tekucine tipa kikiriki u kojem se ubijam. I on mi je odličan za prerezati jer mi zaprlja vatu tako da mi je poslje tank slankast

Dicodes Dani box, aty Soulless##3
YIHI mini ml class-Aty:Ubertoot 2,Rose 2
JM mehaniKa/paps-Aty: Gp Spheroid v3
Istok Pico- Pico mod beckup###

Povratak na vrh

PostPostano: 23 svi 2016 13:41 

Mana Potion

Parim zadnje kapi i još uvijek nemam pojma što je to... u jednom trenu neki duhan, u drugom neko voće (crveno), u trećem pak nešto orašasto... na kraju je jednostavno fino, ma što god bilo unutra... i može se danima pariti... al u mom slučaju jedino ako je boca od barem 100 ml, manje od toga je za max dva dana :D

Wasteland

Mene podsjeća na bijelu kavu kakvu radim djeci... ništa ne mogu izdvojiti... oni koji vole takve blage i nenapadne okuse, s ovim će biti sretni... ja jesam, jako!

p.s. meni njuh još uvijek ne radi, pa su moje ocjene apsolutno temeljene na onome kakav okus ostavlja, a ne na što miriši... ;)

Povratak na vrh

[ 187 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: