Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 16 lip 2019 19:44. Sada je: 16 lip 2019 19:44.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 6 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Pomoc za Joyetech CuAIO D22
PostPostano: 06 tra 2019 02:54 

Totalni sam pocetnik u vapeu tako da vas molim pomoc. Kupio sam prije 2 dana ovaj uredjaj u naslovu i nikako se sprijateljiti sa njim. Stalno mi nekako vlazi, imam osjecaj liquida na prstima. Pri transportu zatvorim otvor za zrak! Kada ga pušim nekad bude malo osjecaj kao da nešto gori ( 18 mg nikotin virginia) a nekad budu kao male eksplozije u ustima, ne ide liquid gore nego samo "zrak"...

Ima tko iz Dubrovnika za kavu da me malo poduči? Nažalost zaletio sam se i kupio prvo umjesto da sam se posavjetovao.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Pomoc za Joyetech CuAIO D22
PostPostano: 06 tra 2019 03:36 

I evo sad kad ga upalim 3 puta zablinka a nista se ne dogadja. Stavio sam ga puniti ali nema nista da svijetli pa ni ona mala crvena.

Povratak na vrh

PostPostano: 06 tra 2019 07:02 

Ja se ispricavam na ovolikom spamu. Isfrustriran sam cijelu noc bio ljut na ovaj uredaj ali mislim da u pocetku kada sam ga poceo koristiti nisam pravilno poceo.

Promijenio sam grijac a pritom sam ga ocistio lijepo iznutra a pogotovo tamo gdje baterija dodiruje grijac pa sam ulio tekucinu i uvukao preko nekoliko puta da e-juice udje u njega, tek sam onda upalio i cudom SVE PRORADILO! Nakon toga sam nadolio tekucine jer mi se cinilo da uvijek nestane tekucine vise nego sto pusim. Evo sada imam bogati dim kada pusim i nema nikakvog osjecaja da nesto gori.

Povratak na vrh

PostPostano: 06 tra 2019 14:50 

kad staviš novi grijač, obavbezno nakapaj par kapi u svaku rupicu za dovod tekućine (na grijaču), onda napuni AIO i pusti ga 5 min da se sve dobro natopi i tek onda idi parit. To kad ti baca na zagoreno, to ti se zove dry hit i to znači da ti je vata suha

Povratak na vrh

PostPostano: 06 tra 2019 15:39 

buje3000 je napisao:
kad staviš novi grijač, obavbezno nakapaj par kapi u svaku rupicu za dovod tekućine (na grijaču), onda napuni AIO i pusti ga 5 min da se sve dobro natopi i tek onda idi parit. To kad ti baca na zagoreno, to ti se zove dry hit i to znači da ti je vata suha

Hvala na informaciji. Malo sam drugacije napravio no mislim da je proslo okej. Ocistio sam spoj tj posušio koliko se dalo Pa sam stavio isparivac. Nakon toga sam napunio liquida i polagano uvlacio da osjetim "okus" liquida. Kada sam stisnuo izletile su dvije sitne kapi pretpostavljam da je to znak "presauganja" i sve je radilo okej. Nakon toga sam nadopunio tekucinu.

I evo od onda radi skroz normalno.

Povratak na vrh

PostPostano: 06 tra 2019 15:44 

krivo sam napisao, ne 5 nego 15min

Povratak na vrh

[ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.