Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 16 srp 2018 08:10. Sada je: 16 srp 2018 08:10.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 4 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Pitanja i zahvale
PostPostano: 08 svi 2018 14:10 

Bok svima,
prvo da se zahvalim svima koji su se potrudili stvarno opširno objasniti više manje sve bitno za nas početnike.
Posebno zahvaljujem feki i buji obzirom da su mi njihovi savjeti bili nekako naj lakši za progutati.
Dakle naručio sam doggstyle-a i upravo kupio kayfuna. Koliko shvaćam ako mislim ostati na mtl-u to bi mi trebalo biti dovoljno. Pomoću tutorijala sam nekako uspio složiti kayfuna i moram priznati da sam očekivao bolji okus od nautilus 2 tanka, što se nije desilo (jesam li negdje pogriješio?).
Nakon malo povlačenja osjeća se blago zagoreni okus pa pretpostavljam da sam negdje fulao. Ono što mi prvo pada na pamet je pre rijetka ili pre kratka vata. Moram priznat da mi je za početnika kod kayfuna malo blesavo ovo odvrtanje tanka da se atomizer fila. Možda sam i tu nešto pogriješio. Dobio sam savjet da ne varim kanthal skupa nego da ga ostavim blago razmaknutog, zanima me vaše mišljenje po tom pitanju (u tutorijalima svi zavare).
I sada zadnje pitanje, pušio sam kutiju i pol prije. Sada pokušavam uvlačiti 13 udaha tekućine kao imitacija cigarete, otprilike sprašim 6 ml tokom dana sa 6 mg/ml nic-a tokom dana. Zanima me da li berem više nikotina sada ili prije kod analognih.
Eto toliko za početak, kome god se bude dalo odgovoriti zahvaljujem unaprijed.
L.p.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Pitanja i zahvale
PostPostano: 08 svi 2018 15:11 

Podesio volte na 5 umjesto na 3,5 kako je bilo i sad je to već nešto sasvim drugo :klanja:

Povratak na vrh

PostPostano: 09 svi 2018 21:06 

8-12W ili oko 4 volta i nemaš brige
okus na primeu je super, dakle...nije dobro opran
ja to ovako. rastavim na sastavne dijelove i skinem gumice tj oringe
u čašicu od pol kile svježeg sira ulijem okokativno 2/3 jabučnog octa i 1/3 arfa za inox. ili obrnuto? nemam pojma. kupujem sve na forumu da ne moram prat :zu: tu posudicu staviš u jednu veću jer: ubaciš i zličicu sode bikarbone i mješaš dok se sve ne slegne. onda jaaaaako jaaaako dobro opereš ja to toćam u kipućoj vodi dok ulje s površine ne nestane. i onda okus da ti pamet stane. jer iz kine dođu masni i puni mašinskog ulja pa nevalja ili je bez okusa

jutuberi su po meni kreteni i snimaju videa da imaju poglede i svi na istu foru spajaju namotaje. ili smkroz razmaknuto ili savršeno spojeno. meni osobno je bolji okus razmaknuto

Povratak na vrh

PostPostano: 10 svi 2018 13:38 

Hvala na odgovoru,
ma oprao sam u kipućoj vodi i tekućem sapunu pa u vrućoj vodi , mislim da je to za fino mašinsko ulje dovoljno, ali naravno nisam gumice skidao :hamm: . Sljedeće pranje skidam gumice.
U jednom od tvojih postova sam vidio da za okus preporučaš 2.2. ohma, ja sam sad s drugim colilom na 3 mm fi i žica 28ga , 8 namotaja uspio nagurat na 1.96 međutim okus mi se osjeti tek na 13 W kad je u pitanju Gold MZ s 0,6 nic-a. Pretpostavljam da mi za 2.2. treba još jedan namotaj (pa di ću to nagurat na onako malo mjesta :alikako: ).
Nigdje nisam uspio naći komentare tko na koliko wata ide i s kojim otporom kod MTL-a. Ako slučajno ima takva tema molio bih link na istu.
One tablice na netu mi nisu uopće jasne odnosno ono što je po njima najbolji seting meni izgleda kao da će mi se sve zapaliti. Sad su lagano pali i prvi mješunzi :plus: naravno da sam jedno 50 ml sasuo što po radnom stolu što sebi po obleki i rukama :tose:
Opet par pitanja:
-da li Walter ili Siniša i dalje prodaju svoje uratke? Vidim da Siniša nije bio online jako dugo
-zanima me da li treba poštivati postotke proizvođača za arome odnosno sve arome koje sam kupio su na 10%
-juicedoctor.eu vidim da oni i dalje imaju kombinacije baza sa nicom, ako je to legalno a valjda su našli način mislim da je best buy za baze- molim komentar jesam dobro shvatio.
Isprike ako se neke stvari ponavljau ali jednostavno je forum pre ogroman dana kad god imam vremena) da bih uspio sve pohvatati.

Povratak na vrh

[ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: