Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 16 lis 2019 10:32. Sada je: 16 lis 2019 10:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 195 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Autor Poruka
 Naslov: Re: Miksanje vlastitih tekućina 2016
PostPostano: 12 vel 2019 00:02 

¸isprobaj ti prvo exceed. ako ti ni on ne bude gutao 70/30 onda se prebaci na 50/50. ako ti 50/50 ne odgovara...pa neznam. probaj sa innokin Zenithom. to ti je uglavnom to

Povratak na vrh

PostPostano: 12 vel 2019 17:04 
Administrator

Yabby je napisao:
Ali izrade samostalnih grijaca se u ovom stadiju grozim, cim tokom citanja naletim na tu temu, preskacem, cini mi se ipak prenapresnim za moj stadij :D

Ma daaaj, ako mozes udicu navezati mozes i grijac namotati.

Povratak na vrh

PostPostano: 12 vel 2019 17:32 

Kinta je napisao:

Kako si znao da nekad zapalim na ribiciju? :D Ma shvacam ja da nije to neka atomska fizika, samo kazem da sada u pocetku ima hrpa stvari koje moram nauciti i sve je u pocetku komplicirano, jednostavno ti kolicina podataka pomuti malo um, pa sam zato i htio ici korak po korak...

Uzeo ok starter kit, gotove tekucine, izvukao neke favorite na temelju tih par tekucina pa cu probat smiksat svoje. Jos se borim sa filozofijom gotovih grijaca, vise ohma, manje ohma, omjera pg vg, wattazom i tim pocetnim banalijama, kada mi to sjedne kako spada, onda cu razmisljati o iducem koraku, kao sto je izrada svojih grijaca jer vidim da tu ipak ima nesto vise teorije i prakse, nego sto je ovo u startu.

Treba prvo dobro utemeljiti osnove da bi se islo na naprednije stvari, bar ja tako razmisljam :)

Povratak na vrh

PostPostano: 12 vel 2019 19:15 

Yabby je napisao:
Kinta je napisao:

Kako si znao da nekad zapalim na ribiciju? :D Ma shvacam ja da nije to neka atomska fizika, samo kazem da sada u pocetku ima hrpa stvari koje moram nauciti i sve je u pocetku komplicirano, jednostavno ti kolicina podataka pomuti malo um, pa sam zato i htio ici korak po korak...

Uzeo ok starter kit, gotove tekucine, izvukao neke favorite na temelju tih par tekucina pa cu probat smiksat svoje. Jos se borim sa filozofijom gotovih grijaca, vise ohma, manje ohma, omjera pg vg, wattazom i tim pocetnim banalijama, kada mi to sjedne kako spada, onda cu razmisljati o iducem koraku, kao sto je izrada svojih grijaca jer vidim da tu ipak ima nesto vise teorije i prakse, nego sto je ovo u startu.

Treba prvo dobro utemeljiti osnove da bi se islo na naprednije stvari, bar ja tako razmisljam :)
ma ne treba

uzmeš bilo koju žicu, ja recimo volim kantal 0.25mm, smotaš oko borera 4-5 namotaja, omotaš oko posta i zašarafiš, provučeš vatu i gotovo. našarafiš na mod/bateriju i pariš. sljedeći put smotaš jedan namotaj ili 2 više pa probaš. ak ti je bolje nego prije ostaviš ako nije vratiš se na 4-5 namotaja i tako ostaviš. jednostavno da jednostavnije ne može bit. to što mi volimo komplicirat i isprobat sve i svašta to je već naš problem u glavi :zu:

Povratak na vrh

PostPostano: 14 vel 2019 16:10 

buje3000 je napisao:
ma ne treba

uzmeš bilo koju žicu, ja recimo volim kantal 0.25mm, smotaš oko borera 4-5 namotaja, omotaš oko posta i zašarafiš, provučeš vatu i gotovo. našarafiš na mod/bateriju i pariš. sljedeći put smotaš jedan namotaj ili 2 više pa probaš. ak ti je bolje nego prije ostaviš ako nije vratiš se na 4-5 namotaja i tako ostaviš. jednostavno da jednostavnije ne može bit. to što mi volimo komplicirat i isprobat sve i svašta to je već naš problem u glavi :zu:

Ajde nagovorili ste me :) Uhvatio malo vremena i pogledao tutoriale, zaista nije neki problem, a i uspio sam malo bolje shvatiti ohme, watte itd...iduci tank ce onda biti takav, samo i tu je onda rda, rta, rdta, gta, ima dilema kolko oces :D

Povratak na vrh

[ 195 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: