Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 18 vel 2019 13:27. Sada je: 18 vel 2019 13:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 195 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Miksanje vlastitih tekućina 2016
PostPostano: 18 ruj 2018 17:28 

Hvala

Povratak na vrh

PostPostano: 19 ruj 2018 11:09 

fek0 je napisao:
upisi glycerolum u trazilicu

Sent from my MIX using Tapatalk
¸

Ovo sam pronasao:
GLYCEROLUM PH.EUR. (GLICERIN, GLICEROL)
http://www.kosarica.hr/index.php?route= ... ct_id=2311

Da li je to to?

Povratak na vrh

PostPostano: 19 ruj 2018 14:04 
Moderator

Gale je napisao:
fek0 je napisao:
upisi glycerolum u trazilicu

Sent from my MIX using Tapatalk
¸

Ovo sam pronasao:
GLYCEROLUM PH.EUR. (GLICERIN, GLICEROL)
http://www.kosarica.hr/index.php?route= ... ct_id=2311

Da li je to to?

pa jel.pise glicerin? pise. onda je to to.

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 11 vel 2019 12:54 

Nabavio sam par aroma za pocetak, cekam i baze 50/50 i 70vg/30 sa 12 mg nikotina pa bih ovdje stavio da mi iskusniji kazu jel ok plan, 2 puta mjeri, 1 rezi :D

JF Desert Ship Blend Super Concentrate - isto 2.5%, 50/50?
TPA / TFA RY4 Double Concentrate - ovdje bih molio prijedlog/savjet, cak sam ga mislio umijesati sa manjim postotkom black fire-a...
JF Black Fire Super Concentrate - ljudi navode razne postotke, ali cini se da je dosta jaka aroma pa bih mozda isto pokusao sa 2.5%, 50/50?
JF French Pipe Super Concentrate - 2.5%, 50/50
JF Old Captain Super Concentrate - 2.5% 50/50

Jos jedno pitanje u vezi Journeya, na juicedoctoru se navodi 2 mjeseca steepanja, da li zaista mora toliko stajati? Ove gore navedene arome pretpostavljam da idu na standardnih 3, 4 tjedna?

Sto se steepanja tice, da li su staklene bocice najbolje za steepanje ili mogu i plasticne?

I da li bi valjao mix tih aroma sa 70/30, iako su izvorno 50/50? Pretpostavljam da bi tekucina bila sladja, slabiji throat hit, duze steepanje i vise "oblaka"?

Povratak na vrh

PostPostano: 11 vel 2019 14:30 

Yabby je napisao:
Nabavio sam par aroma za pocetak, cekam i baze 50/50 i 70vg/30 sa 12 mg nikotina pa bih ovdje stavio da mi iskusniji kazu jel ok plan, 2 puta mjeri, 1 rezi :D

TPA / TFA RY4 Double Concentrate - ovdje bih molio prijedlog/savjet, cak sam ga mislio umijesati sa manjim postotkom black fire-a...
JF Black Fire Super Concentrate - ljudi navode razne postotke, ali cini se da je dosta jaka aroma pa bih mozda isto pokusao sa 2.5%, 50/50?

Jos jedno pitanje u vezi Journeya, na juicedoctoru se navodi 2 mjeseca steepanja, da li zaista mora toliko stajati? Ove gore navedene arome pretpostavljam da idu na standardnih 3, 4 tjedna?

Sto se steepanja tice, da li su staklene bocice najbolje za steepanje ili mogu i plasticne?

I da li bi valjao mix tih aroma sa 70/30, iako su izvorno 50/50? Pretpostavljam da bi tekucina bila sladja, slabiji throat hit, duze steepanje i vise "oblaka"?

šta je ovo JF? Juice factory? ako da možeš sve to 2.5%, black fire je FA je tako? možda 1.5% prije. Koja aroma od _Journeya je u pitanju? Staklene su za držanje tekućine više od 6 mjeseci, ako ju misliš prije rijesit dobra je i plastika

Povratak na vrh

PostPostano: 11 vel 2019 14:46 

buje3000 je napisao:
Yabby je napisao:

šta je ovo JF? Juice factory? ako da možeš sve to 2.5%, black fire je FA je tako? možda 1.5% prije. Koja aroma od _Journeya je u pitanju? Staklene su za držanje tekućine više od 6 mjeseci, ako ju misliš prije rijesit dobra je i plastika

Sve su sa Juice factoryja (sorry, ne znam sto je FA), na kraju sam se odlucio za njih cisto da probam, 5 dolara svaka i 9.50 ship, ispadne 30-ak kn aroma...a s doctora cu baze i journey...mislio sam spirit i grandpa's probat za pocetak.

Mixao bih prvo manje kolicine, tipa 20-ak ml, cisto da vidim jesam pogodio, a to ce otic u par dana :)

E da, cuvam ove bocice od gotovih tekucina, zgodne su mi, mogu to dobro isprat pa koristit za dnevne doze il bolje da kupim nove kad kupujem i ove za miksanje?

Povratak na vrh

PostPostano: 11 vel 2019 14:54 

super da si se odlučio za Austalce. :plus: FA je FlavourArt. Spirit je meni dobar i nakon petnaest dana samo se duhan manje osjeti. i SOTW i Grampa na deset posto. grampa je dobar nakon mjesec dana, možeš probat i prije, ne moraš čekat 2 mjeseca. napravi odmah po decilitar i jedne i druge pa vidi kad ti je najbolja (mjesec ili 2) da znaš za ubuduće.
pogledaj si Black fire da li si ih kupovao u istom izborniku kao i old captain i te. ako jesi, stavi i njega na 2.5%

možeš isprat komotno bočice i ponovo koristit.
napravi si u 30-50ml da imaš šta parit pa ako ispadne doboro a oće, onda radi po dec ili više odjednom

Povratak na vrh

PostPostano: 11 vel 2019 18:35 

buje3000 je napisao:
super da si se odlučio za Austalce. :plus: FA je FlavourArt. Spirit je meni dobar i nakon petnaest dana samo se duhan manje osjeti. i SOTW i Grampa na deset posto. grampa je dobar nakon mjesec dana, možeš probat i prije, ne moraš čekat 2 mjeseca. napravi odmah po decilitar i jedne i druge pa vidi kad ti je najbolja (mjesec ili 2) da znaš za ubuduće.
pogledaj si Black fire da li si ih kupovao u istom izborniku kao i old captain i te. ako jesi, stavi i njega na 2.5%

možeš isprat komotno bočice i ponovo koristit.
napravi si u 30-50ml da imaš šta parit pa ako ispadne doboro a oće, onda radi po dec ili više odjednom

Hvala tebi na savjetu za Australce ;) Oni su mi idealni jer na paypalu uvijek imam nes deviza a kad njih trosim, novcanik kao da mi je i dalje jednako prazan :D Black fire je bio u istom izborniku tako da onda sve ove arome idem na 2.5, 50/50...A dok Journey dozrije mozda i nabavim neki ok mod kit koji fino probavi ove 70/30, bojim se da endura t18ii i ovaj exceed d19 nazalost nece biti u mogucnosti...

Prije tjedan dana uzeo enduru i kao 1 tekucina samo da probam, danas vec pred miksanjem i gledam kako da jeftino neki treci, jaci kit ubodem, navuko se skroz :D ali cigara mi nije ni na kraj pameti, ako nista drugo, iako ovo nisam ni uzeo da prestanem pusiti, jednostavno pustio cigaretu kada sam poceo s ovim...

Povratak na vrh

PostPostano: 11 vel 2019 20:44 

ne moraš kupovat ništa jače i bacat lovu. pomalo. endura je 18mm a exceed 19mm. valjda ti ne bi smetalo da 22mm atomizer malo strši van. ako odeš na atomizere gdje radiš svoje grijače, svi oni trpe i cisti VG odnosno 0% PGa a 70/30 bez beda.

Povratak na vrh

PostPostano: 11 vel 2019 22:57 

A cine mi se malo slabe baterije na njima, 1300 i 1500...mod cak i ne bi bio tolki problem jer 18650 koristim za druge uredjaje ponekad i imam 6 kom od 2000 mah.
Ali izrade samostalnih grijaca se u ovom stadiju grozim, cim tokom citanja naletim na tu temu, preskacem, cini mi se ipak prenapresnim za moj stadij :D

Povratak na vrh

[ 195 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: