Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 19 stu 2019 03:23. Sada je: 19 stu 2019 03:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 2 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: upomoc
PostPostano: 17 tra 2019 13:28 

Heloooouuu
ekipa novi sam tu, i nemam pojma sto radim :fla: ...Kuoio sam u Parilici prije tjedan dana
Joyetech Exceed D19, i Liqua - Traditional Tobacco od 6 mg i to je meni sjajno! E sad....moze li mi netko iskusan reci mogu li ja nekako postici spajanjem baze nikotina i arome nesto slicno traditional tobacco-u? Mislio sam uzeti Baza Unchained 50/50 500ml sa 6% nikotina i dodati neku aromu ili uzeti od 9 mg nikotina ?...Citam danima recepte,savjete i jedino sto sam skuzio da se svatko mora pronaci u onome sto bi najvise odgovaralo....
Helllp :alikako:

Povratak na vrh

Naslov: Re: upomoc
PostPostano: 26 srp 2019 18:03 
Moderator

Tbaranic je napisao:
Heloooouuu
ekipa novi sam tu, i nemam pojma sto radim :fla: ...Kuoio sam u Parilici prije tjedan dana
Joyetech Exceed D19, i Liqua - Traditional Tobacco od 6 mg i to je meni sjajno! E sad....moze li mi netko iskusan reci mogu li ja nekako postici spajanjem baze nikotina i arome nesto slicno traditional tobacco-u? Mislio sam uzeti Baza Unchained 50/50 500ml sa 6% nikotina i dodati neku aromu ili uzeti od 9 mg nikotina ?...Citam danima recepte,savjete i jedino sto sam skuzio da se svatko mora pronaci u onome sto bi najvise odgovaralo....
Helllp :alikako:

pa.....da. isprobavas dok naletis na ono sto ti pase. liqua nema svoje arome, tako da ces izrazito tesko naci bas TU aromu. nazalost...zakon ne dopusta testiranje okusa na prodajnim mjestima tako da...ili probas od nekoga ili kupujes pa naletis ili cekas dok mi (journey) ima u ponudi testere, sto nije bas tako cesto.
ne znam sto bi ti drugo rekao...od duhana tog tipa mi imamo schrodinger...ostalo sto journey ima u ponudi je gotovo uvijek u miksu sa jos necim.

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

[ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: