Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 21 svi 2019 03:44. Sada je: 21 svi 2019 03:44.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 8 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: t2 kanger pitanjce
PostPostano: 25 vel 2013 00:15 

Evo predstavio se u rubrici who r u ako nekog zanima tko sam:-)

U pitanju je kanger t2 long wick

Cistio malo svoj t2,bila pri kraju tekucina pa malo zagorilo...uspio sam otrgnut wick sa grijaca (budala,nisam jos skuzio da je dryburn dovoljan)

I sad imam manje pare nego inace,usporedjivao sa drugim kangerom

Da ne narucujem wickove il grijac,ima kakva zamjena u stilu sam svoj majstor?nesto sto se moze brzo rijesit?

I inace vidim da se ovaj wick koji ide kroz grijac cofa,trga,sam od sebe,i inace im to mana ili...?

Dolazi drugi tjedan t3 pa cu napisat koju rijec o njemu

Povratak na vrh

Naslov: Re: t2 kanger pitanjce
PostPostano: 25 vel 2013 12:14 

Bgm,rastavi' ti njega pošteno! :rotfl: Ne preostaje ti ništa drugo nego da pariš na tom drugom T2 dok ne nabaviš wick za taj,to ti je najbrže rješenje. Ili taj ostatak (ako ga još ima dovoljno mada sumnjam) stavi odma' iznad grijača pa vidi kakav će bit rezultat. Trganje wicka između ostalog ovisi i o kvaliteti istog, a sa takvim stvarima triba nježno, polako i strpljivo, dakle, ništa na silu. Preporuka: nabavi CE5, CE6 ili Mini Vivi Novu.

Povratak na vrh

PostPostano: 25 vel 2013 15:56 

Ah,necu se zaje sa wickom onda,20kn grijac cijeli...ili sa ebaya 5 komada za 30kn,to ce bit solucija sigurno jer mi atize 2 komada t3 ovaj tjedan pa cu imat dosta clearova

Hvala na odg...a nema neki materijal koji bi zamjenio wick?

Povratak na vrh

PostPostano: 25 vel 2013 16:40 

Jedina adekvatna zamjena za wick je mesh #400, a i on se nabavlja u e-cig. shopovima tako da... nemoj ni slučajno ništa improvizirat tipa vezica za cipele,vuna.... itd... i slične kerefeke :rotfl: . Nemoj se zayebavat sa tim i gubit živce kada su grijači skoro pa džabe, samo malo bolje pripazi kod čišćenja da opet nešto ne potrgaš kad ti nije za potribu.

Povratak na vrh

PostPostano: 25 vel 2013 16:54 
Veliki Cezar zadarske podružnice

vulja je napisao:
Ah,necu se zaje sa wickom onda,20kn grijac cijeli...ili sa ebaya 5 komada za 30kn,to ce bit solucija sigurno jer mi atize 2 komada t3 ovaj tjedan pa cu imat dosta clearova

Hvala na odg...a nema neki materijal koji bi zamjenio wick?

Pazi dobro što uzimaš sa eBaya. Ja ti to ne bih preporučio. Radije uzmi jedan grijač kod nekog lokalnog (pouzdanog), a naruči paket od 5 grijača iz kine za 5$ da imaš za oba T2.
Ja sam neki dan sastavljao svoj prvi grijač baš za T2 (imao sam isti problem kao i ti ali meni se raspalo od korištenja nakon 3 mjeseca). Dosta je nezgodan za sastaviti.
U svakom slučaju, kako kažeš, stižu ti 2 kom. T3 pa je bolje da se strpiš i naručiš grijače iz Kine.

Povratak na vrh

PostPostano: 25 vel 2013 17:48 

Evo jos jedan pokusaj dryburnom i dobio se,tu i tamo malo slabiji hit se dogodi,valjda dok se ne natopi full ,al da je bolje,to jest:)

Inace svidja mi se kod t2 sto se grije drip tip,doduse nije klasicni drip trip...sad kolega kaze da t3 se ne grije nesto,njemu pak tako pase...vidjet cemo

Dal ima neki drugi drip tip za t2 i t3? Vidim da su ljudi kombinirali sa vivi nove al za to neam zivaca...na pocetku sam,samo mi se pari sada trenutno:-)

Povratak na vrh

PostPostano: 25 vel 2013 20:20 
Veliki Cezar zadarske podružnice

Dakle, T2 ima grijač gore i zato daje toplu paru, ali se i zagrije i sam drip tip nakon malo dužeg/učestalijeg korištenja.
T3 ima grijač dolje, para putuje malo duže do drip tipa pa se i ohladi i malo je suhlja što će biti dobro preko ljeta. Meni paše i jedno i drugo. Kod T3 se ne može mijenjati drip tip jer je u jednom komadu skupa sa tankom, a puni se od ispod (T2 se puni od gore).
To su ti dva posve različita proizvoda.
Evo ti slike da vidiš usporedbu
viewtopic.php?p=24539&sid=15140e5c3e05b493656a176278eb7c52#p24539

Povratak na vrh

PostPostano: 25 vel 2013 21:20 

Ma bezopleto sam pisao,mislio samo na t2,znam sve o njima,zasto se griju,odnosno ne griju...samo htio napomenut kako mi se t2 zbog grijanja svidja,a za trojku cemo vidjet kakav ce mi bit

Povratak na vrh

[ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: