Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 22 kol 2019 20:57. Sada je: 22 kol 2019 20:57.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 6 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: metalni usnik
PostPostano: 15 vel 2013 11:35 

Lokacija: NA ... 45-29-20,15 ..................... 18-06-01,65
E sad jel to tip, driptip, ili kako več uglavnom dio koji ide u usta mi je na svim početnim clearovima bio normalno crn i plastičan (v2, v3, c5, cc...) a na prvoj vivi je stigao metalni koji mi nikako nije odgovarao ali sam ga trpio - kao sigurno je stvar navike...
Od nedavno sam počeo koristiti i neke druge stvari tipa Genesis i "problemi" su isti (malo mi je ipak bolji oaj inox (manje sjajan, manje gladak i manje hladan...mada...)
Uz sve to nelagodan osjećaj ako sl. dodire zube a okus svega, generalno s metalnim prizvukom - više ili manje.
Pošto vidim da na svim "ozbiljnijim" stvarima stoji taj metalni bibak ne znam jel to samo do mene ili je još nekom bolji bilo koji plastikaner od ovoga i ima li kakvo druga tj teća mogućnost

(kao dijetetu su mi češće puta davali čokoladu još dijelom umotanu u staniol da mi se ne topi po rukama a te slike upotpunjuju jezovita sjećanja na trenutke kada zagrizem i dio tog staniola -strašno - puno gore od škripanja krede po ploči...)...kažem ja "onom" doktoru udobno zavaljen na kauču u ordinaciji...

Zadnja izmjena: Forrest; 15 vel 2013 11:50; ukupno mijenjano 2 put/a.

Povratak na vrh

Naslov: Re: metalni usnik
PostPostano: 15 vel 2013 11:40 
Administrator

Poniklane usisnike treba izbjegavati. Pogotovo kad se sloj nikla potrosi i izviri mesingani dio. Mijenja se aroma liquida i peku usne.

Ja sam sve to pobacao u smece i koristim eloksirani aluminij. Goli aluminiji isto nije dobar ali eloksirani je super.

Povratak na vrh

PostPostano: 15 vel 2013 11:54 

Lokacija: NA ... 45-29-20,15 ..................... 18-06-01,65
ajd neki link što si kupovao ili iskustva drugih - što koristite ???

Ima li možda i kakvih od nekih mekših materijala

Povratak na vrh

PostPostano: 15 vel 2013 16:05 

Plasticni usnik od RN-a i nekih 901 atomizera taman pasu, ali ih treba malo skratit sa donje strane

Povratak na vrh

PostPostano: 17 vel 2013 15:27 

Kinta je napisao:
Poniklane usisnike treba izbjegavati. Pogotovo kad se sloj nikla potrosi i izviri mesingani dio. Mijenja se aroma liquida i peku usne.

Ja sam sve to pobacao u smece i koristim eloksirani aluminij. Goli aluminiji isto nije dobar ali eloksirani je super.

Bilo je i nesto na netu oko ovih poniklovanih usnika,tip je dobio neku opasnu upalu....

Ako se sjecam,nesto se slicno i kod tebe Kinta dogodilo,ali srecom nije bilo tako strasno

I ja koristim jedino eloksirani alum.,plasticne tipove i pokoji keramicki,najbolji su...malo je alu-tip zeznut kad je zima :)

Povratak na vrh

PostPostano: 17 vel 2013 16:00 

Nikal je vrlo zeznuta stvar. Na njega je alergično više od pola žena i nešto manje muškaraca.

Vidio sam kako izgleda alergija na ruci, od ručnog sata, i ne bi htio to imati na ustima. Iako ja znam da nisam alergičan na nikal, ne bi ga nikada stavljao u usta. Zlu ne trebalo.

Povratak na vrh

[ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: