Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 28 vel 2020 08:31. Sada je: 28 vel 2020 08:31.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Kapnos
PostPostano: 05 lip 2015 00:45 
Moderator

5% arome u 70/30 PG/VG, 15mg Nic

Fina, meka duhanska aroma sa relativno blagim TH. Neko voće u aromi...štajaznam...neka borovnica, možda i višnja čak...uglavnom, dosta slatko i blago kiselkasto. Kiselkasto. Tu je problem. Ne toliko u samom parenju i aromi u ustima i nosu, koliko stvarno smrdi ko kisele čarape kada se izbaci para iz ustiju. Strašno.

Ovo nije tekućina koju želite pariti u zatvorenom prostoru.
Nije do baze, inače bi sve što radim bacalo na gnoj i ukiseljenu repu u ujušku od ukiseljenih lučica sa umakom od kopra i strugotina sa unutrašnjosti kineskih "kožnih" sandala nakon hoda od 10 km na 30 stupnjeva po Jarunu uz obavezno močenje stopala skupa sa sandalama u 4 ujutro prije Bandića na otoku Univerzijade.

Žena je skoro povraćala, djetetova glava je postala disko kugla, biljke onkraj prozora su uvenule a pauk Marko u ćošku je odbio pojesti muhu te je prešao u vegane.

Nakon što sam istjeran van na stepenice, ispuhnuo sam par maglica, te sam primjetio kako štakori iz podruma bježe, a govnovalj Jozo mi se počeo opasno približavati sa servisom za jelo na leđima koji sam mu poklonio za vjenčanje. Voli ukiseljene Shit-ake.

Poruku ste shvatili. Fina tekućina, koja je preporučljiva za parenje u zadimljenom kafiću (iz čiste zlobe ili kao odmazda za komentare na račun Vamoa od prije godinu i nešto) ili par dimova u tramvaju/busu ujutro, ako vam smeta gužva.

ocjena: 91x4:52 od 10

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

Naslov: Re: Kapnos
PostPostano: 05 lip 2015 15:19 

:rotfl:

Povratak na vrh

PostPostano: 05 lip 2015 15:24 

Fek0, da te nema, trebalo bi te izmislit :rotfl:

Povratak na vrh

PostPostano: 06 lip 2015 11:17 

Macja pisaka,nis drugo nemrem rec za tu aromu, :vom:

Povratak na vrh

PostPostano: 06 lip 2015 11:27 

A je li pauk Marko samo prešao u Vegane ili je postao i Homoseksualac?

Povratak na vrh

PostPostano: 06 lip 2015 14:24 
Moderator

Nisam ga stigao pitati...riknuo je od gladi, a i cijelo vrijeme je samo pametovao i išao na živce svima oko sebe...pravi vegan, kažem ti.

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 06 lip 2015 19:37 

E da čudan lik... Pokoj mu duši...

Inače recenzija je super... Svidio mi se i taj detalj o pauku Marku...

Povratak na vrh

PostPostano: 07 lip 2015 09:41 

Meni sve atmosove arome imaju u pozadini taj šmek, nešto loše i kiselo. Ali ništa od toga mi nemože nadmašiti Desert Ship od FA. Kao da mi je tvor špricnuo direkt u facu ako ju zaparim nakon par tjedana. Dok je friška, ok je, suhoparna duhanska aroma koja nije ni toliko loša, ali što duže stoji, to postaje gora i gora. Na kraju sam popi++io i bacio ju u smeće skupa sa 100ml tekućine koju sam radio u par navrata i u par omjera...

Povratak na vrh

PostPostano: 07 lip 2015 11:37 

D-I-A-B-L-O je napisao:
Meni sve atmosove arome imaju u pozadini taj šmek, nešto loše i kiselo. Ali ništa od toga mi nemože nadmašiti Desert Ship od FA. Kao da mi je tvor špricnuo direkt u facu ako ju zaparim nakon par tjedana. Dok je friška, ok je, suhoparna duhanska aroma koja nije ni toliko loša, ali što duže stoji, to postaje gora i gora. Na kraju sam popi++io i bacio ju u smeće skupa sa 100ml tekućine koju sam radio u par navrata i u par omjera...

Tako je to kad drmaš Desert na genu...
Šalim se, naravno... i moje prvo iskustvo s FA Desertom je vrlo čudno - uopće mi se nije svidio i nakon jedno 6 mjeseci u fridžu, ponesem ga na ljetovanje. Malo je reći da sam samo njega pario... al to je bilo na 510 XL attyju, cijela plaža je šmekala po desertu ;-)

Povratak na vrh

PostPostano: 08 lip 2015 01:46 

Ma joj napravio sam 5 bočica po 20ml, i svaki pta drugačije omjere i načine pripreme, svaka mi je svježa bila donekle ok, no nakon stajanja od 2 tjedna bi počela dobivati taj nekakav ogavni šmek i nema šanse da ju mogu pariti.
Jednu bočicu sam grijao, jednu puštao da zori prirodnim putem na sobnj temperaturi bez sunčevog svijetla, jednu sam miksao malim mikserom tjedan dana svaki dan po par minuta, jednu sam mućkao, par njih sam čuvao u frižideru između mućkanja i uvijek ista priča. Prvih 2 tjedna ok, nakon toga postaje sve gore i gore.

U ove cca dvije godine parenja, mućkam malte ne od početka, i nikad nisam morao toliko tekućine pobacati koliko sam je bacio zbog desert shipa. Jednom kad krene taj odvratni šmek mokraće iz nje, nema šanse da ju više ikako spasim :(

Povratak na vrh

[ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: