Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 20 tra 2019 19:23. Sada je: 20 tra 2019 19:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 4 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: EGO-C odrzavanje
PostPostano: 22 svi 2013 10:24 

Pozdrav,

Evo jucer prvi put u zivotu poceo pariti pa imam za pocetak par pitanja,kao sto naslov kaze nabavio sam od joytecha ego-c za sad nisam imao nikakovih problema kao neki sto su imali sa kapanjem (da kucnem u drvo) medjutim imam mozda par pocetnickih glupih pitanja....
Ovako mene zanima kada ne pusite preko noci dali vadite TANK vani da stavim onu kapicu silkonsku na njega da se ne slijeva sve preko noci unutra u atty?
Drugo pitanje nakon par dana znam da cu morati cistiti atty al me zanima kako u uputama pise dryburn a neki govore da se to ne radi itd...Ja sam mislio glavu atomizera staviti u alkohol nek stoji par h a bazu na dryburn ili se to tako ne radi? pa dali bih mogao dobiti par savjeta molim lijepo i unaprijed hvala na odgovorima al zahvaljujem se samo onima sto ce mi konkretno odgovoriti HEHEHEHE :hihi:

Povratak na vrh

Naslov: Re: EGO-C odrzavanje
PostPostano: 22 svi 2013 10:54 
VaperClub Veleposlanik

Staklić, predlažem ti da dobro pročitaš što više možeš sa foruma. Većina tema je obrađena i možeš naći puno jako korisnih savjeta koji će ti skratiti vrijeme i ušparati novce.
Iz mog osobnog iskustva: Prva stvar koju sam napravio je da sam pobacao atomizere koji su došli sa egicom i kupio clearomizer. Nakon puno pokušaja i bačenog novca, najzadovoljniji sam sa Kanger EVOD- om. To ti je dodatnih 50-60kn

Povratak na vrh

PostPostano: 22 svi 2013 10:58 

Ma procitao sam dosta togta medjutim uopce ne baratam jos tim pojovima clearmizer sto je to i kakva je razlika izmedju nejga i atty-a.Vidjeh na slikama samo da je veci al me zanima kakvo je odrzavanje tog doticnog,a ovo pitam onako za prvu ruku sto bi mi bilo najbolje pa cemo dalje lako...samo da znam kako ovo odrzavat da nastavim parit jer nebi zeli osada prekinuti barem ne prvih par godina :D

Povratak na vrh

PostPostano: 22 svi 2013 13:02 
Moderator

:auto:

Povratak na vrh

[ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.