Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 13 stu 2019 17:53. Sada je: 13 stu 2019 17:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: trebam preporuku za novu trgovinu
PostPostano: 13 stu 2019 04:18 

kupovao sam sve uvijek sa mtmstore ali njima stranica ne radi vec mjesecima. a i dok je sve radilo pocelo me zivcirat kaj nikad nemaju grijaca na stanju i onda pitam kad ce doc vele tjedan dana pa cekam pa nista pitam opet, opet vele tjedan i tako me zavlace dobrih mjesec dana.... trazim tekucinu vele nema je vise na stanju, doci ce tek za 5 mjeseci

trebalo mi je dobrih godinu dana da nadem tekucinu koja mi pase, bacio sam novaca i novaca na tekucine koje sam stavio u tank i odmah izlio jel ih nisam mogo podnjet.

nasao sam dobru tekucinu charlie chalk dust mint leaf medutim nema je nigdje u ni jednom drugom ducanu. u parilica hr npr nema niti grijaca za cloud beast tank kojeg pazi ironije cak imaju i u prodaji, znaci prodaju citav tank ali ne i grijace za isti

Povratak na vrh

Naslov: Re: trebam preporuku za novu trgovinu
PostPostano: 13 stu 2019 08:34 

Zdravo
Pogledaj po drugim shopovima
Mysteria ecigarete
Wizard lab
Juicedoctor. Eu
Ecigareta. Hr osijek
Puffkalica. Hr
Puff puff
Vapeoutlet od hg spota
Ako nema, pogledaj na fasttech. Com i napisi u naziv Authentic. Na ft u su duplo jeftiniji. Beast je stati atomizer i vjerovatno za to nemaju na stanju
Pocni gledati za drugi atomizer ako ne nadjes. Mtm je osustao od vape opreme i sada prodaju samo baterije, bilo je rijeci da su zavaljali musterije, ljudi kupili stvari i oni nisu isporucili ni nakon mjesec dana niti su vratili lovu, tako da bi ih ja izbjegavao.
Kakve tekucine te zanimaju? Duhani, deserti, vocke? Mogu ti dati preporuke pa ces vec nesto naci za sebe. Pretpostavljam da paris DTL nacinom parenja, ili? Da ti nadjemo neku alternativu, vrlo vjerovatno puno jeftiniju od ove koje imas, s malo dodatnog rada. Ipak si dosao na forum, znaci da oces nesto novo naucit. Nisam probao chalk dust, tako ne znam kakva je to tekucina

Povratak na vrh

Naslov: Re: trebam preporuku za novu trgovinu
PostPostano: 13 stu 2019 11:16 

Uz fasttech imaš još i aliexpress.
Tamo uzmeš atomizer gdje sam radiš grijače i nemaš problema.

Kaj se tiče tekućina, pogledaj eldinu stranicu.
Možda tamo nađeš nešto po svom ukusu.
Osim toga, "Kupujmo Hrvatsko".

Imaš tamo i gotovih tekućina ali se možeš i sam zabavljati sa svojim miksevima.
Nije to komplicirano. Znanje potrebno za izradu grijača i miksanje tekućina je ono iz 8. razreda osnovne škole.

Na Alliju si nabaviš osnovni alat (košta od 3 do 5 USD, komplet).

Povratak na vrh

[ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, MSN [Bot], Nenad i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: