Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 07 srp 2020 11:20. Sada je: 07 srp 2020 11:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 84 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Muke nooba u vape-anju
PostPostano: 09 pro 2019 11:18 

To sam primjetio i ja,kompleta koliko hoces,a skoro nigdje coil-ova - Kao oni skuteri iz Kauflanda vozi dok ide,kad krepa amen jer dijelova nema...
Evo i ja cekam malo bolje vrijeme sa lovom da mi buje slozi nesto dugorocno,taman ove sto imam coil-ove da mi potraju do toga.
Ako ti bas treba 1 coil da imas komplet u prodaji,dati cu ti ja za malo te tekucine cisto da vidim kakva je.
1 Bazu sam uzeo kod drjuice ali nisam probao "sirovu" odmah sam mjesao,a 2 sam nasao dosta povoljno na ecigareti 0.5L 50/50 9mg - 100kn sa dostavom -meni ok za dimit,a sad jbg mozda netko zna i povoljnije mjesto,nisam bas toliko upucen u ovo sve.

Povratak na vrh

PostPostano: 09 pro 2019 11:40 

Kompleta koliko oces, ali najcesce u kompletu je jedna stvar ok a druga sranje. Zato i postoje kompleti, da se i sranja prodaju. Do sad sam vidio mozda 5 kompleta a da obje stvari valjaju. Inace je uvikek jedna stvar smece. Innokin se pokazao jedini koji stave komplet a da nije uvijek sranje. Zato obavezno ne kuoujte komplete. To ne govorim za ove pen style ecigarete nego mod plus atomizer. Na kraju krajeva, mozete i polovno uzet. Ja atomizere ili kupujem u kini ili polovno, najcesce polovno. Isti kakica. Tu na forumu ima isto ljudi koji prodaju dobre stvari, cak i bolje i kvalitetnije nego modovi iz trgovine. Bacite oko na na crveni i crni mod istog izgleda iz oglasa Ostavstina maxzg-a, to je joytech vtc mini. Imao sam ih 7 i svi su mi trajali preko godine dana, sto je za kineski mod jako jako dobro. Isto tako, dragulj u kolekciji je onaj za koji sam stavio pa povukao ponudu, Vaporflask klon s Evolv DNA 40 cjipom. Max ga je slagao, i sigurno ce vam trajati preko godine dana. 100kn vrijede oba, ako rade. Uzmete to, i iz drugih oglasa ili iz kine narucite innokin zenith za 20 dolara, i imate odlican komplet za pocetak. Vjerovatno ima i nesto baterija u tom oglasu koji sam spomenuo da nazicate. Da nemam kvalitetni mod koji imam, i da mi nije dosta box kockastih modova, uzeo bih ili dao bolju ponudu. Ali imam, imam 3 cjevasta moda i vise volim te tube i koristim sako njih, a 3 vtc minija su mi u rezervi za ne daj boze. Jedan od njih je star 3 godine, druga 2 imaju vec 2 godine, s time da su biki u upotrebi godinu i pol. Tako da slobodono navalite, da vam traje 3 mjeseca vi ste ga isplatili. Ako ocete jeftino a dobro, to vam je. A garantiram vam da taj DNA40 je kvalitetnije napravljen od bilo cega kupovnog iz Kine. I u Temperature controlu, taj chip radi bolje od svih novih modova, samo ste ograniceni da mozete koristiti samo Ni200 zicu.

Povratak na vrh

PostPostano: 09 pro 2019 12:06 

Htio sam bas pitati Kinte da stavi nekakav info sa barem "okvirnim" cijenama jer ne zelim dati nekakvu glupu ponudu da se covijek uvrijedi.
Realno pojma nemam "sta je sta" tamo pa da ponudim tipa 50kn za mod od 300 ima da me hladno posalje u khmmmm....

Povratak na vrh

PostPostano: 09 pro 2019 12:15 

Dna40 vrijedi 300-350kn i to samo zato jer znam da je kvalitetno ugradjen. Inace manje.
Vtc mini se okolo prodaje po 150 ako je 6 mjeeeci star, aki ovi se nisu koristili bar godinu i pol, a koliko su se prije koristili ne znam, zato kazem da 100-130 vrijede. Ne znam, pitaj Kintu na PP koliko on misli da vrijede. Ne znam. Ja sam za jedan Vaporshark dna40 dao prije 2 godine 300kn, stanje grozno, trajao je do prije 3 mjeseca. Dakle, mozda oni vrijede vise, ja ne znam, to je moja osobna procjena. Kao sto je kinta napisao, chip se prodaje u Americi za 60 dolara, ali na njega onda imas godinu dana grarancije, a na ovaj nemas. ali isto tako, jedan lik je na facebooku stavio taj chip za 150kn. Tako da nema bas pravila. Vrijedi toliko koliko netlo je spreman platiti za njega. Ako oces ponudi, ako netko ponudi vise ponudi vise.

Povratak na vrh

PostPostano: 09 pro 2019 13:39 

Na facebooku, u grupi vaper zona oglasnik, se prodaju 2 Zenitha za 300 a jedan za 100kn

Povratak na vrh

PostPostano: 09 pro 2019 23:57 
Administrator

buje3000 je napisao:
Dna40 vrijedi 300-350kn i to samo zato jer znam da je kvalitetno ugradjen. Inace manje.
Vtc mini se okolo prodaje po 150 ako je 6 mjeeeci star, aki ovi se nisu koristili bar godinu i pol, a koliko su se prije koristili ne znam, zato kazem da 100-130 vrijede. Ne znam, pitaj Kintu na PP koliko on misli da vrijede. Ne znam. Ja sam za jedan Vaporshark dna40 dao prije 2 godine 300kn, stanje grozno, trajao je do prije 3 mjeseca. Dakle, mozda oni vrijede vise, ja ne znam, to je moja osobna procjena. Kao sto je kinta napisao, chip se prodaje u Americi za 60 dolara, ali na njega onda imas godinu dana grarancije, a na ovaj nemas. ali isto tako, jedan lik je na facebooku stavio taj chip za 150kn. Tako da nema bas pravila. Vrijedi toliko koliko netlo je spreman platiti za njega. Ako oces ponudi, ako netko ponudi vise ponudi vise.

E hvala Buje jer ni ja ne znam kako cijene odrediti. Mislim da si realan sto se tice cijena ali i stanja.

Povratak na vrh

PostPostano: 10 pro 2019 10:44 

Kinta, da ki znas mozda po kojoj cijeni je MaxZg pridavao onaj stalak za modove? Ne mogu se sjetit, a ne mogu ni nac temu. Da nisam premalo ponudio. Znam da je oko 200 bio najmanji, v4, sa 4 "cilindra" ali ubij me ako znam za ove vece.

Zasto sam ja ponudio 230? Zato sto je izlizan Vaporflask. Da je kao nov, onda bih vise. Nije bas materijal za slikanje i kacenje na facebook

Povratak na vrh

PostPostano: 10 pro 2019 11:02 

buje3000 je napisao:
Joytech ego Aio. 150kn, grijaca imas koliko oces, preporuka one za 0.6ohma od SS, ima ih na fastu pod Authentic cubis coils.
Ako bis izdvojio 400-500 kn, imam ti puno bolji komplet od toga, pa da zavrsis s kupovanjem cigareta

Bas sam na taj model mislio i gledao preko vikenda i odma sam gledo i grejace koji su 4 dolara i reko za 25dolara uzmem mod i dva pakla grejaca i miran ko zna kolko
netreba meni nista ekstra ja vec imam svoju aegis legendu koju koristim u kamionu i ukuci a jednostavno nije za nosat uokolo,treba ti tasna probo sam par puta u kafani pa se prolije piva po njoj il drapne sa sanka i smrda se.T18 imao sam jos od pre,al eto sad sam hteo da to osposobim da imam nesto kompakto za nosit narocito leti,a imam i taj mali box u kojeg stane mod tank i jos ekstra grejac il mala ampula sa tecnosti,a maltene manje od pakla cigara pa ocu da skombinujem nesto tako da imam nosat kao sekundar.

Povratak na vrh

PostPostano: 10 pro 2019 11:09 

Legend je odlicanjer je gumiran, i mozes ga u autu iki kamionu stavit na olastiku i nece skliznut na pod.

Povratak na vrh

PostPostano: 10 pro 2019 11:25 

Ma perverzija od uredjaja :D Verovatno ce sad krenut i kojekave akcije i popusti pa AIO ode koji evro dolje,a opet i da neode,mozda najbolje sacekat jos sedmicu-dve
jbg da dobijem i 10 dolara za svoje samo kuku onome ko bude isao trazit grejace,saces vidti kad krenu akcije na t18ii po 15 dolara jaoooo bracoooo

Povratak na vrh

[ 84 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: