Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 06 pro 2019 11:21. Sada je: 06 pro 2019 11:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 6 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Parenje i šlajm
PostPostano: 04 ožu 2019 10:27 

Ljudi pozdrav. Ja sam kao padobranac ovdje upao,al evo nadam se da ce netko moci odgovorit,dat neko misljenje.
Naime,parim (MTL) oko 6 godina,18mg nikotina cjelo vrijeme. Medjutim,vec god dana,aj malo manje,imam problema sa slajmom u plucima,grlu,itd,to je kriminalno koliko toga se izbaci i koliko to smeta,onaj odvratni sta se ljepi,kao žele (ispricavam se na opisu). Pa me zanima,sta od vas netko misli,jel moguce da je to od parenja,mozda od vece kolicine nikotina. Jer sto se ostalih navika tice,em se zdravo hranim,treniram dugi niz godina,pa mi jedino ovo palo na pamet. Nikakve tablete nisu pomogle niti cajevi.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Parenje i šlajm
PostPostano: 04 ožu 2019 12:17 
Administrator

Mexx je napisao:
Ljudi pozdrav. Ja sam kao padobranac ovdje upao,al evo nadam se da ce netko moci odgovorit,dat neko misljenje.
Naime,parim (MTL) oko 6 godina,18mg nikotina cjelo vrijeme. Medjutim,vec god dana,aj malo manje,imam problema sa slajmom u plucima,grlu,itd,to je kriminalno koliko toga se izbaci i koliko to smeta,onaj odvratni sta se ljepi,kao žele (ispricavam se na opisu). Pa me zanima,sta od vas netko misli,jel moguce da je to od parenja,mozda od vece kolicine nikotina. Jer sto se ostalih navika tice,em se zdravo hranim,treniram dugi niz godina,pa mi jedino ovo palo na pamet. Nikakve tablete nisu pomogle niti cajevi.

A cuj ... ja sam na 36mg cijelo desetljece, spirometrija kaze 12 sto je fenomenalno za mojih 58 godina, nikakav kasalj ni nista slicno. Mozda bi se morao poigrati omjerom VG i PG.

Ali nesto drugo mi pada na pamet jer velis da treniras dugi niz godina. Kod biciklista se moze dogoditi asmaticki napad uslijed velikog napora penjanjem uz veliku strminu. Naime oni sitni bronhiji koji se nikad ne koriste i puni su slajma iznenada se otvore jer se koristi pun kapacitet pluca. Potpuno bezopasno i brzo se normalizira. Naravno to se dogadja kod bicikla ... montic nije bicikl
:belj:

Ipak prvo se poigraj glicerinom.

Povratak na vrh

PostPostano: 04 ožu 2019 15:13 

Kinta je napisao:
Mexx je napisao:

A cuj ... ja sam na 36mg cijelo desetljece, spirometrija kaze 12 sto je fenomenalno za mojih 58 godina, nikakav kasalj ni nista slicno. Mozda bi se morao poigrati omjerom VG i PG.

Ali nesto drugo mi pada na pamet jer velis da treniras dugi niz godina. Kod biciklista se moze dogoditi asmaticki napad uslijed velikog napora penjanjem uz veliku strminu. Naime oni sitni bronhiji koji se nikad ne koriste i puni su slajma iznenada se otvore jer se koristi pun kapacitet pluca. Potpuno bezopasno i brzo se normalizira. Naravno to se dogadja kod bicikla ... montic nije bicikl
:belj:

Ipak prvo se poigraj glicerinom.

Hvala ti na odgovoru. Sto se treninga tice radi se o statickom sportu,bodybuilding,nista kondicjski ajmo reci. A parim na 50 50 cjelo vrijeme,kao ti su najbolji za MTL (Nautilus 2 i 2s).

Povratak na vrh

Naslov: Parenje i šlajm
PostPostano: 05 ožu 2019 09:21 
Moderator

koliko potrosis dnevno tekucine? gdje nabavljas glicerin i pg?

Sent from my MIX using Tapatalk

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 05 ožu 2019 09:59 

Bok

To sto Naš Prijatelj/ Boss @Kinta reče s Sportskim naporom ...
Ilo opcenito naporom
Na poslu
Trci amo Vamo...
Ili kad vec pomalo gubi Tijelo Kondiciju'
Kod mene pocelo šleimom...
Jel sam isao forsirati...

godinama 6-8mg ili uzak mtl Vape 9-18mg zavisi!

No trebao bi kako kolegi rekoše
Vidjet tocno otkuda taj Problem...

2 razna Isparivaca raznim Snagama ,Nik %totkom te Bazom ...

Ako ne nađeš tocno Odakle to'od NIKOTINA Nije! On ti jos Opušta no nisam Dokt.
Zato ak bas nastavi forca Na Slikanje Pluća i.o ...
No nadam se da to nece tribati'drzim ti Fige
Lp zeljk81

Prošla vremena sušenja dufka.motanja .nic.pflastera...Sretan Vapper!!

Neki Mod ! Neki Atty!!
Arome :wish/best F.pipe/Cohiba/Sezam/Coffe cream/CC/O.captain/555 a.s.o

Povratak na vrh

PostPostano: 05 ožu 2019 12:23 

Ljudi hvala na odgovorima. Da se osvrnem,znaci parim uvjek jednu te istu aromu,sam sabi sam dosadio,Ry4 Double od KTS-a 50:50 omjer.
A sto se tice potrosnje,nebi sad znao majke mi reci,al mogu rec da mi je konstantno u ruci i konstantno parim. Vase misljenje ,ako bi mjenjao omjer ,koji bi bio dobar za MTL,tj Nautilus 2,grijaci su 0.7ohm,na 19 snaga.

Povratak na vrh

[ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, Lazar i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: