Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 23 lis 2019 13:22. Sada je: 23 lis 2019 13:22.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 1 post ] 
Autor Poruka
 Naslov: Procjena vrijednosti opreme
PostPostano: 27 pro 2018 16:44 

ukratko, naručio sve iz shopa za vrijeme akcije (nije još stiglo) za pozamašan iznos, mod, tekučine bla bla, da bi drugi dan reko bratić da njegov frend (i mi smo prijatelji ali oni se baš druže) koji došo iz DE na nekoliko dana ima hrpu toga

odem do njega a lik ima jedno 5 modova, i hrpu popratnog sadržaja. Od svega meni jedino interesantan Smok al85 i samsung 30q baterije , na kraju završim i s nitcore punjačem, bazom , aromama, zicama...
Kaže lik on više to ništa ne koristi, samo duhanske tekučine i stick v8, bez displya i kerefeka. Imo još wismec predator, evic primo, allien koji ne radi itd. al to mi nije bilo zanimljivo. S tim da je moj smok i evic primo on dobio isto od kolege za sitne pare, koji je s curom probo to na 2 tjedna i odustao, tako da je to novo. On ih nije ni izvadio iz vrečice do sad dok ih meni nije pokazivao.

e sad, ja cu sebi ostavit smok al85, baterije , punjač, a ostalo mi ne treba. Da se ne brukam kad stvim oglas, htio bih neku procjenu za stvari, i što mogu opce stavit pošto su neke arome starije. čito sam tu na forumu da nekima rok nije bitan.

Trebam procjenu za:
1. nautilus 2 novi, to je od onog lika koji ga je navodno koristio samo 2tj. (dobio na smoku, meni netreba jer cekam ammita, htio sam rta da ne kupujem coilove) - samo tank, bez kutije i icega drugog, unutra neki coil kojem neznam stanje

2. kanger protank 4, to je bas od tog frenda, on ga je imo na wismec predatoru dok je radio na brodu, dao mi ga jer kaže njemu nece više trebat jer mu je to sve preusko, ovaj v8 sto koristi ima ogroman drip tip lol
kanger ima znakove korištenja, dolazi s kutijom, svim papirima, novim 1.5 ohma coilom, a coil 0.5ohma je korišten, stanje neznam.
U tanku je RBA desk/coil, vide se coilovi unutra ali ga nisam rastavljo

3. zice - sve se vidi na slici, to je manje više nekorišteno, ako s nekih namota fali zice za par coilova, brijem da je on najviše koristio 26 jer tu nemam....

4. arome - sve voćne, on sad pari samo duhanske, n slici se sve vidi

molio bi od nekog iskusnijeg ako nije problem samo da stavi cifre od 1. do 4., ako je nesto za bacit slobodno nek kaže.
može i cijena za sve skupa.

ovo nije oglas, tako da cu eventualne ponude zanemarit i bilo šta slično nek mod slobodno izbriše.
znači samo procijena, cim dobijem neki info po kome se mogu ravnat, stavit cu oglas di mu je i mjesto pa ako bude neko zainteresiran dogovorit cemo se, hvala

ps. ako ne dobijem info, ravnat cu se prema netu, sta cu drugo

1. slika
2. slika
3. slika
4. slika

Povratak na vrh

[ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.