Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 16 stu 2018 23:12. Sada je: 16 stu 2018 23:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 5 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: RTA vs. Nautilus 2
PostPostano: 20 srp 2018 12:49 

Pozdrav ekipa

Parim 3 mjeseca bez ijedne cigarete zapaljene, 12mg duhanske 50:50 tekućine za sada mi je OK. Nakon par uredjaja završio na Aspire Zelos + Nautilus 2 na 1.8 Ohm grijaču i sa 11-12W mi je to nešto što mi prilično dobro mijenja cigarete. Grijač mi traje 20-ak dana.
E sad, čitajući po temama ovdje zaključih da je velika razlika na bolje sa nekim RTA.
Ne bih sada davao 120EUR za Kayfun pa mi se Berserker Mini učinio kao zgodna RTA zamjena za Nautilus.

Ako ima neka dobra duša da da svoje mišljenje, prijedloge i sve ostalo.

Hvala

Povratak na vrh

Naslov: Re: RTA vs. Nautilus 2
PostPostano: 20 srp 2018 15:48 

berserkera sam probao, dobar je. ali ništa posebno, čitao sam po netu da ljudi imaju probleme sa krivim slaganjem, i ne, nisu amateri, odnosno da im curi. to govorim za prvog berserkera. osobno, nisam ga slagao pa neznam. ja bi ti preporučio nešto jednostavno a dobro. može?

ovako. ovaj je jednostavan za složit. bolji okus od kupovnih grijača ali inače se kaže za njega da je aroma prigušena. najjednostavnije za složit od svih koje ću ti dat. kayfun lite v2+ viewtopic.php?f=22&t=21537
ne kupuj originale kad imaš klonove tj replike. ja sam propario na običnom liteu, nemaš šta sjebat radi i gotovo.

ubertoot uta 2
viewtopic.php?f=22&t=20360
nekad se prodavalo ko ludo u našim shopovima po 380kn i svatko je bio zadovoljan njime. 30 dolara novi na fasttechu tj kina, ali...veći je paket ako zaglavi na carini računaj 100kn gore. uzmi ovaj polovni, ja ga mislio uzet ali su mi se skratila primanja odjednom pa ne mogu. imam 2 te UTA2, bolji tj savršeniju repliku nisam u životu vidio. navoji fantastični, orinzi isto dobro dihtaju. radi i bez oringa. nije baš za duhanske tekućine ali je nenadjebiv za mikseve odnosno tekućine koje imaju više aroma u sebi, slojevite tekućine. samo njega sam koristio više od godina dana, 2 ute i 2 moda stalno sa sobom. fantastičan atomizer za voćke, krema se ne osjeti. slažeš ga isto jednostavno. više o njemu i opis kako ju ja slažem da bude jednostavno a dobro: viewtopic.php?f=118&t=13848

preporuka broj jedan! kayfun prime ako ga nađeš polovnog viewtopic.php?f=118&t=19173
ja sam svog negdje izgubio, jednostavno se slaže ko lite v2plus ali aroma je strašna, kao i na Uti. u potpunosti se slažem sa svime što je Feko napisao. uzmi ga u parilici, operi čarlijem i jako dobro isperi kasnije. atomizeri novi, dođu puni mašinskog ulja i zato ga je potrebno dobrano oprat.

ovo je moj bivši ctulhu viewtopic.php?f=22&t=20508 navodno dobar, okus je ok a kako se slaže nemam pojma nikad ga nisam otpakiravao. ovaj se ne klima kad ga staviš na mod. ima modela koji se klimaju. korišten cca pol godine možda i manje. ne vredi 160kn al ajde neću ulazit u postavljanje cijene prodavača.

moj glas ide primeu i uti. ako ne nađeš primea uzmi lite v2+ nemaš šta sjebat. to ti je za prvu ruku a kasnije nabavi nešto drugo. ovo su sve MTL atomizeri. ctulhu je otvoren pa je DTL ali ima restriktore da bude MTL. preporučam nabavku stvari preko foruma jer ih dobiješ jeftinije nego u trgovini, Kini, facebook grupama itd. šta god te zanima, pitaj, tu sam nekoliko puta na dan, a ima i drugih

preporučam ti imat 2 atomizera sa sobom i po mogućnosti rezervni mod. svaki mod može u bilo kojem trenutku krepat. aspire nije baš poznat po izradi modova pa biraj neki joyetech. rade pouzdano i dobro. imam 2 komada, imo sam ih 7 ukupno i samo jedan mi je riknuo nakon 8 mjeseci stalnog rada. best buy. ako oćeš birat boje, primo mini 80W i prima i 25mm atomizere na koje božda budeš išao. ili ako ti je nebitna cijena, Dražen Majcan ima vtc minije po 200kn u svom šopu. nit znam kako se zove trgovina, imam ga na fejsu. modove ne preporučam polovne uzimat, jedino ako je dobra cijena i da nije stariji od 3 mjeseca. e sad...možda da ti preporučim ovaj komplet. viewtopic.php?f=22&t=19928

doggy je isto jednostavan za slagat, dobiješ hrpu žica i mod koji ide do 15-20 W s hrpom baterija koje će ti trebat. ali je dicodes a on je poznat kao najbolja marka serijskih proizvedenih modova. imo 2. u trgovini košta ko 2 tvoja zelos kompleta. plus imaš i pica koli nije baš loš mod a dal je pouzdan...kako koji. vrijedi 600kn taj paket svega i svačega. ako ti se ne sviđa nešto od tog, dam ti 250kn za dicodesa. ostalo dobiješ za 400kn. eto moje ponude :D a mogu ti dat i vtc minija i +100kn, nisam pri parama. doggy je odličan za duhanske tekućine, imam jednog doma. + dobiješ Sirena koji dosta ljudi hvale. nisam imo pa neću sudit.

Zadnja izmjena: buje3000; 20 srp 2018 16:15; ukupno mijenjano 1 put/a.

Povratak na vrh

PostPostano: 20 srp 2018 16:13 

editirao sam post pa pročitaj ponovo završetak

Povratak na vrh

PostPostano: 20 srp 2018 16:18 

Hvala puno na detaljnom odgovoru. Za sada MTL i da je što bliže analognom TH, a poslije tko zna :)
Znači ti Kayfun Prime klonovi dobro rade i isplati se probati, vjerovatno će to biti to.

Ako netko još ima iskustva sa Berserker Mini neka se slobodno javi.

Povratak na vrh

PostPostano: 20 srp 2018 16:30 

gledaj. imaklonova koji ne rade dobro tj cure. ako feko kaže da ova replika u parilici ne curi...uzmi to. i onda s fasttecha naruči doggy. doggystyle 2k16 SXK verzija uz kupon MAP imaš ga za ispod 11 dolara i vrijedi svake lipe. da imaš rezervu. na doggija sam skroz zaboravio. ove koje sam podrobnije opisao sam imao. berserkera...probao, ništa ekstra. ne znam zašto cijela ta pomama za berserkerom i zašto ga svi slažu s 0.4 žicom. uzmi si lijepo 0.25 kantal i 0.32. deblje po meni ne treba, da dobiješ lijepo 2-2.2 ohma. yebali ih 1.4 ohma na mtl atomizeru. imam 3 godine stare atomizere koji daju bolji flavour od berserkera, ali da, ako tražiš nešto blizu cigareti, berserker se lijepo da zatvorit tj ima malu rupicu za zrak, kao i prime. TH dobiješ nikotinom a umjetno, da grijač podigneš višlje od rupe za dovod zraka. tako dobiješ jači throat hit (TH).

TH je jači na RTA tj RBA atomizerima nego na tom tvom nautilusu

Povratak na vrh

[ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: