Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 24 vel 2018 18:23. Sada je: 24 vel 2018 18:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 6 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Savjeti za n00ba
PostPostano: 01 vel 2018 23:46 

Pozdrav

Ovak cemo......
Ovo je meni kak bi se reklo spansko selo :kuc:
Trebo bi pomoc oko svega hahahah.... kaj kupiti..... di kupiti, kaj je kvalitetno a da nije skupo, koje tekucine au dobre za n00ba poput mene hahha... :D

Ugl, zanima me sto bi mi preporucili i zasto, koji ducan bi mi preporucili i naravno koje tekucine.

Pusim 11 godina i dobrih 7 do 8 godina sam pusio skoro pa dvije kutije dnevno a sada skoro kutiju jer sam primjetio da sam cesto se brzo zapuhao i bez zraka ostal. Imam par prijatelja koji koriste e cigarete i vele mi da se puno bolje osjecaju i da im je lakse ali opet me nemogu savjetovat kaj kupit i di jer su isto sami pocetnici.

Koliko sam citao ovdje postove vidim da ima puno starijesina ovdje koji znaju i puno se kuze pa iste molim da pomognu ovom n00bu :kuc:

Lp i hvala unaprijed

:51:

Povratak na vrh

Naslov: Re: Savjeti za n00ba
PostPostano: 02 vel 2018 18:19 

Byro je napisao:
Pozdrav

Ovak cemo......
Ovo je meni kak bi se reklo spansko selo :kuc:
Trebo bi pomoc oko svega hahahah.... kaj kupiti..... di kupiti, kaj je kvalitetno a da nije skupo, koje tekucine au dobre za n00ba poput mene hahha... :D

Ugl, zanima me sto bi mi preporucili i zasto, koji ducan bi mi preporucili i naravno koje tekucine.

Pusim 11 godina i dobrih 7 do 8 godina sam pusio skoro pa dvije kutije dnevno a sada skoro kutiju jer sam primjetio da sam cesto se brzo zapuhao i bez zraka ostal. Imam par prijatelja koji koriste e cigarete i vele mi da se puno bolje osjecaju i da im je lakse ali opet me nemogu savjetovat kaj kupit i di jer su isto sami pocetnici.

Koliko sam citao ovdje postove vidim da ima puno starijesina ovdje koji znaju i puno se kuze pa iste molim da pomognu ovom n00bu :kuc:

Lp i hvala unaprijed

:51:

http://www.erevolucija.com/detalji/2784 ... tron-s-75w
ovo uzmeš zbog moda a ne zbog atomizera. makar ni taj atomizer nije sasvim loš i za prvu ruku će poslužit.
imam 3 takva moda i koristim isključivo njih. ako su meni dovoljno dobri, bit će i tebi. i duplo jeftiniji su od drugih modova u hrvatskoj. kvalitetni, dugo traju, ne zajebavaju. samo im magneti na poklopcu baterije otpadnu nakon 2 tjedna do mjesec dana i to riješiš superljepilom. iako je mod star 2 god, ima upgradeable softwer pa možeš na njemu parit isto kao i na najnovijim joytechovim modovima i ima iste funkcije kao i novi modovi.
da te pitam...bi li se usudio radit svoje grijače? znači, uzmeš žicu, namotaš par krugova oko borera il šarafcigera, omotaš oko postova i zašarafiš. ako da, tu ima velikog izbora i puno ih je šta valjaju. a okus, količina pare i udar na grlo puno jači nego na ovima šta se nude s gotovim grijačima. doživljaj parenja je puuno bolji. dakle, trona-s biš imo za parit na njemu dok se ne naučiš složit svoj grijač a onda zabava i guštanje počinje :lol:

za početak uzmeš jednu bateriju http://www.erevolucija.com/detalji/2791 ... terija-20a i to baš ovu. ta će ti izdržat cijeli dan. za početak možeš ju punit na modu. taj mod je siguran za punjenje baterije. ne puni nakompu, nego uštekaj u zidni punjač od moba il nečega pa u struju.

za tekućine....pretpostavljam da biš duhanske tekućine. na http://www.ktseliquid.eu/kategorija/classic-new/ odaberi VG/PG 50/50 12mg nikotina i uživaj. od duhanskih, vrijedi probat old captain, french pipe, cherry cigar, island tobacco, cohiba, 555, black honey tobbaco. nešto će ti se već svidit, ovo su najrazvikanije duhanske. i onda kad ti se svidi neka, ne bacaj bočicu, zapamti kako se zove. onda lijepo nabaviš aromu te tekućine za 30tak kn i 2 i pol deca baze za 110kn i radiš tu tekućinu sam doma za male pare. i gledaš proizvođača arome Vapingzone/Meiwei/Black label. KTS uglavnom bazira svoje duhanske tekućine na vapingzone aromama, a na internetu imaš recenzija more. kad se malo očistiš otrova od cigareta i okus u ustima ti se popravi (nakon mjesec dva nepušenja), pogledaj si http://journey-liquids.com/hr/ nešto skuplje ali odlične tekućine. i oni nude arome, pa se može doma miješat. spirit od the woods, schrodinger's liquid, grampa's cream su duhani

kad odgovoriš za atomizer, ćemo se dogovorit za atomizer. još da te pitam...koliko mililitra tekućine potrošiš na dan?

Povratak na vrh

PostPostano: 02 vel 2018 21:56 

hvala na odgovoru

ne pusim jos e cigarete nego se zanimam za to. jos uvijek pusim duhan ili cigarete a htio bi preci na ovo.... :kuc:

Povratak na vrh

PostPostano: 03 vel 2018 01:38 

pređi. pomalo smanjuj duhan, koristi parilicu više, koristi i duhan po potrebi. vidi što ti se više sviđa. neka te ne bude sram zapalit pokoju. to je prijelazno razdoblje. kad nađeš atomizer koji bude pouzdan i dobar po tvojim potrebama, da ne curi i ne zafrkava... onda je to to. još ako nađeš gušt u parilici onda te baš ništa nesprečava da potpuno pređeš samo na parilicu. samo hrabro. zapalim i ja tu i tamo. dobar duhan. više tamo sad već nego tu :D i nije me sram

Povratak na vrh

PostPostano: 03 vel 2018 13:04 

Hahaha tocno to. Pogledat cu jos malo kakvih sve ima pa cu stavit pa bi molio za feedback jer mi je ajmo rec i malo bitno da ljepo zgleda hhahahh ugl ja zadnjih 3 il 4 godine pusim samo luckz strike cigarete ili duhan tak da mi nije problem malo jace xD

Povratak na vrh

PostPostano: 03 vel 2018 14:52 

a dobro ako oćeš da lijepo izgleda. pogledaj po shopovima šta se nudi, (mtmstore, parilica, mysteria ecigarete, erevolucija, puff puff) i obavezno prije kupnje pitaj tu dal to valja.
gle. ti za prvu ruku uzmi bilošta pa možeš i taj vtc mini. super jeftin je. uzmi silikonsku maskicu za njega, u kojoj boji oćeš. 20kn ti je. pari na tome mjesec dana. najpametnije ti je ovako kako sam ja radio. stavi na papir koliko kn popušiš u jedan dan. svaki dan u teglicu ubaci razliku u onome što si uštedio i nakon 2 mjeseca, kad se skupi 400kn, kupi sebi drugi mod, lijepši, bolji šta god oćeš i šta ti srce želi. i onda ovog prodaj za 150kn. dobit ćeš ih sigurno natrag. tko ne bi želio vtc mini 2 mjeseca star za 150 kn :D. ima boljih modova, naravno, kvalitetnijih i lijepših. al ono šta yebeno zgleda, i ima recimo DNA75 chip unutra...košta te 500kn kod nas i 300 vani. s nečim moraš počet. al ako ćeš sad pušit duhan i gledat mjesec dana štaćepš uzet ti na dobitku nisi jer ćeš na duhan potrošit 300 i više kn. ovo gledaj kao investiciju u zdravlje i novčanik. nitko ti ne brani i da ostaviš taj vtc mini doma za rezervu kad si kupiš bolji mod. iz iskustva ti mogu reć da mod, koliko god dobar bio i kvalitetan bio, može crknut svaki čas. kod boljih modova imaš garanciju, pa te to pokrije, al nemaš na čemu parit. vtc mini nek ti bude rezerva a bolji mod primarni. možeš u budućnosti nosit i 2 moda sa sobom, svaki sa svojim atomizerom i različitim ukusima.

imaš facebook možda? ima grupa na fejsu di se prodaju dobre stvari za duplo manje para nego u trgovini, pa možeš uštedit dosta i kupit kvalitetnu stvar

Povratak na vrh

[ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: