Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 18 sij 2018 21:29. Sada je: 18 sij 2018 21:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 7 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Molim pomoč za početnika
PostPostano: 18 pro 2017 18:44 

Poštovanje svima,

htio bih odma nataknuti da se apsolutno nekontam u ove stvari,ali bih htio naučiti i prebaciti se. Naime,potreban mi je savjet kako da počmem,što da kupim,gdje da kupim?
Moram navesti da sam čitao link za početnike ali jednostavno sam se izgubio i zbunio...Stvar je u tome da sam nakon par dokumentaraca,malo googlanja i par razgovora sa ljudima koji pare,čvrsto odlučio pokušati preći na ovo. Pušim trenutno 1-1.5 kutiju crvenog malbora dnevno i sve bih napravio da prestanem. Htio bih za početak uložiti do 1000kn u neki početnički set koji bi bio već spreman za korištenje (ako je to moguće?) dok u međuvremenu učim i istraživam više o tome,pa molim za neki savjet/upute. Hvala svima od srca!

ps: Ispričavam se za svoje neznanje i neupučenost :conf:

Povratak na vrh

Naslov: Re: Molim pomoč za početnika
PostPostano: 18 pro 2017 19:13 

http://www.erevolucija.com/detalji/3096 ... new-colors
za početak je ok, toči i vozi
grijači za njega http://www.erevolucija.com/detalji/2792 ... cubis-coil
duhanski okusi, za prvih mjesec dana je bitno da su što jeftiniji, dok se ne odsmrdiš cigareta. i da uzmeš nešto skuplje, nećeš baš osjetit okuse, tako da, prvih mjesec dana što jeftinije
http://www.erevolucija.com/kategorija/4 ... ds-tobacco
3 bočice od 30ml bi ti trebale bit dosta za mjesec dana, s 4 sigurno

dok pariš na tome, gledaš šta si uzet bolje. a bolje je to da radiš svoje grijače. el ti se rade vlastiti grijači?

Povratak na vrh

PostPostano: 18 pro 2017 23:02 

Mislim da nebih jos poceo sa vlastitim grijacima,budem dosao do toga.
Znaci da narucim zasebno Joyetech eGo AIO komplet + grijače + tekućine?
Recimo za period od 2-3 mjeseca,otprilike koliko bih trebao uzeti čega?
Ja se opet ispričavam zbog ovako malo glupavih pitanja,ali ovaj prvi set želim uzet baš dobar i kvalitetan,pa kasnije kad budem prelazio ili mjenjao,već ću biti informiran te znati što,kako (amo reć,jeli...)btw,thanks =)

Povratak na vrh

PostPostano: 19 pro 2017 01:46 

Ovo što buje kaže ti je super za početak. Poslije, nebo je granica i to je samo vezano za ono šta se tebi bude sviđalo. Ovo 200 kn, sića. Nema jedinstvene formule. Svi smo drugačiji i drugačije stvari nam pašu. Morati ćeš sam doći do toga...

ATTYs: Crown, Cubis, Cerabis, Goon 22, Goon 24, Kennedy 25, Le Zephyr, TFV4, Serpent Mini, Marquis, Le Mirage, DDP One, Griffin 25, Avocado, Serpent Alto, Royal Hunter Mini, Rose 3, Mage RTA, Vapor Giant Mini Nano

Povratak na vrh

PostPostano: 19 pro 2017 17:42 

mogu ti preporučit bolje, naravno, ali ako nećeš ulazit u samoizradu grijača, nećeš na tom boljem ništa puno više dobit tj cijena ti neće opravdat uloženo. opet, to su kupovni grijači, nit daju nešto više okusa nit pare. kad se odlučiš na samoizradu grijača, onda potroši tih 500-700kn i onda uživaš. nije neka nauka, uzmeš žicu, namotaš oko šarafcigera nekoliko puta i zašarafiš krajeve. provučeš vatu i gotovo. al za to je bitno da imaš na čemu parit dok se zafrkavaš sa motanjem svojih. nakon mjesec dana ćeš već bolje osjetit okuse i ono što ti je sad fino, će ti vjerovatno bit bljak za mjesec dva tako da ti se ne isplati radit zalihu. za mjesec dva množeš na bolju opremu i bolje tekućine koje ćeš...pa najpametnije bi bilo... sam pravit jer je izbor 18 i 12 mg tekućina nikakav u trgovinama. namučio sam se dok sam ti ove našao, prošao 3 shopa da je dovoljno jeftino a da je 12 ili 18mg. možeš se i sam uvjerit u to. pogledaj web shopove mtmstore, parilica, e-revolucija, mysteria ecigarete. uzmi taj aio i maksimalno 4 bočice od 30ml za prvih mjesec do mjesec i pol. i dok pariš na tome čitaj malo ove teme viewtopic.php?f=85&t=14470
viewtopic.php?f=85&t=7824 i još ih je na vrhu u forumu za početnike. kad budeš onda htio bolju opremu, čitaj: samoizrada grijača, onda se javi.

ako imaš bilo kakvih pitanja, isto se javi

taj aio kad ti dođe, zašarafi grijač i natopi ga tekućinom tako da nakapaš par kapi na rupice. onda zašarafiš, natočiš i pustiš 10tak minuta na miru da se sve fino natopi. namjestiš zrak i možeš krenut

Povratak na vrh

PostPostano: 02 sij 2018 13:03 

Pozdrav opet ljudi,kao prvo; Sretna vam svima nova godina i sve najbolje u njoj =)

Znaci,prije 7 dana mi je dosao ovaj Joyetech AIO kojeg sam narucio sa dodatnih 3 grijaca i 3x po 30ml L&A Vape (Virginia) tekucine. Mogu iskreno reci da mi je uvelo totalno promjenu,otkad je dosao nisam ni pomislio na cigaretu i neka tako i nastavi =) Nebih jos o sastavljanju vlastitih grijaca i tekucina za sad,neka jos malo vremena prodje,nego me samo zanima dali mi netko moze objasniti,dali npr: mogu ovu svoju trenutnu tekućinu koju imam pomiksati sa ,recimo ovom http://www.erevolucija.com/detalji/2529 ... lampa-vape ,cisto iz razloga da provam kako je to s aromama ali da ostanem pri trenutnoj dozi nikotina (12mg+)? Jer bih želio naruciti tako nesto ,eto cisto da provam dok se ne upustim kasnije u pravljenje tekucina,hvala svima unaprijed! lp

Povratak na vrh

PostPostano: 02 sij 2018 20:26 

naravno da možeš. to i je cilj svega ovoga. da nađeš ono što tebi odgovara

Povratak na vrh

[ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, Hrco83, tironi i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: