Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 18 sij 2018 21:33. Sada je: 18 sij 2018 21:33.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor Poruka
 Naslov: Re: Molim savjet za početnika
PostPostano: 23 pro 2017 02:06 

Problem je u bio PG-u. Dečki iz JuicerDoctora su bili toliko fer pa su poslali novu bocu Green Base ali je imala isti miris tako da je do mene. Onda sam pomirisao čisti VG i PG iz ljekarne i dok VG nema nikakav miris PG ima isti takav miris po kemikalijama ali se osjeti daleko manje ali kad se pomješa sa VG-om i aromom onda je koliko-toliko u redu. Za sad miksam 50/50 jer kad sam stavio VG 70/30 napario sam se pamuka (rupe na EGO AIO coilu su jednostavno premale) a kad stignu Joyetech mod i pošteni atomizer onda ću prijeći na čisti VG pomješan sa vodom tako da potpuno neutraliziram miris kemije.

Ako netko koristi Pink Mule Blue Label (čisti VG) molio bi da mi kaže da li ta baza ima ikakav miris? Hvala.

Povratak na vrh

PostPostano: 26 pro 2017 00:36 
Moderator

Sevillano je napisao:
Problem je u bio PG-u. Dečki iz JuicerDoctora su bili toliko fer pa su poslali novu bocu Green Base ali je imala isti miris tako da je do mene. Onda sam pomirisao čisti VG i PG iz ljekarne i dok VG nema nikakav miris PG ima isti takav miris po kemikalijama ali se osjeti daleko manje ali kad se pomješa sa VG-om i aromom onda je koliko-toliko u redu. Za sad miksam 50/50 jer kad sam stavio VG 70/30 napario sam se pamuka (rupe na EGO AIO coilu su jednostavno premale) a kad stignu Joyetech mod i pošteni atomizer onda ću prijeći na čisti VG pomješan sa vodom tako da potpuno neutraliziram miris kemije.

Ako netko koristi Pink Mule Blue Label (čisti VG) molio bi da mi kaže da li ta baza ima ikakav miris? Hvala.

Glicerin nema mirisa, možda neki slabi jedva zamjetni...nikako po nekim kemikalijama. pg isto tako, možda neki blago kemijski, ali ništa što bi moglo utjecati na krajnji rezultat.

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 26 pro 2017 09:53 
Administrator

fek0 je napisao:
Glicerin nema mirisa, možda neki slabi jedva zamjetni...nikako po nekim kemikalijama. pg isto tako, možda neki blago kemijski, ali ništa što bi moglo utjecati na krajnji rezultat.

Kod nekih apoteka sam naletio na smrdljivi PG. Zajednicko im je bilo da su bili prepakiran u male bocice. Radi li se o dobavljacu ili ljekarnici sami nesto skemijaju, ne znam. Ali znam da takav PG nije upotrebljiv za parenje.

Povratak na vrh

PostPostano: 26 pro 2017 21:30 

fek0 je napisao:

Meni je razlika ogromna. PG iz ljekarne (kako kaže Kinta) je bio iz rinfuze u nekoj bočici od 200 ml te je imao isti miris po odstranjivaču laka za nokte kao i PM Green Base. Od kad miješam VG samo sa vodom i aromom 80/10/10 više nemam onaj gorki kemijski okus u ustima, usta mi nisu više suha i doživljaj parenja je deset puta bolji. Kad dođe pošteni atomizer ću izbaciti vodu i miješati samo sa aromom. Čitam po stranim forumima da postoje i VG i PG bez ikakvoga mirisa a to je onda pretpostavljam do kvalitete.

Da te pitam što se tiče Kayfun Prime-a, bi on vukao čisti VG i aromu ili da uzmem rađe Digiflavor Siren ili nešto slično tome?

Povratak na vrh

PostPostano: 27 pro 2017 14:19 
Moderator

Sevillano je napisao:
fek0 je napisao:

Meni je razlika ogromna. PG iz ljekarne (kako kaže Kinta) je bio iz rinfuze u nekoj bočici od 200 ml te je imao isti miris po odstranjivaču laka za nokte kao i PM Green Base. Od kad miješam VG samo sa vodom i aromom 80/10/10 više nemam onaj gorki kemijski okus u ustima, usta mi nisu više suha i doživljaj parenja je deset puta bolji. Kad dođe pošteni atomizer ću izbaciti vodu i miješati samo sa aromom. Čitam po stranim forumima da postoje i VG i PG bez ikakvoga mirisa a to je onda pretpostavljam do kvalitete.

Da te pitam što se tiče Kayfun Prime-a, bi on vukao čisti VG i aromu ili da uzmem rađe Digiflavor Siren ili nešto slično tome?

Kako to misliš "da postoje"...pa niti jedan ne bi trebao imati strani miris, a pogotovo gorki okus u ustima. Ako glicerin ili pg imaju jaki strani miris, izlij to u školjku i nabavi normalan vg i pg.
Pretpostavljam da bi vukao...ima Liquid Control i ako ga odvrneš do kraja trebalo bi funkcionirati, zašto ne. Nije to Kayfun Lite...

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

[ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, Hrco83, Lima, tironi i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: