Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 17 lis 2018 12:57. Sada je: 17 lis 2018 12:57.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 25 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Molim savjet za početnika
PostPostano: 07 pro 2017 02:46 

Pozdrav!

Eto, čitam forum par dana pa mi je za oko zapeo Joyetech EVIC VTC Mini kit sa TRON-S 75W i LG 18650 HG2 3000mAh baterija. Meni kao početniku je bitno nešto da ulijem tekućinu, ubacim bateriju i da parim a sa atomizerima, grijačima i miksanjem tekućina ću se igrati kasnije kad mi ovo dosadi. Što kažete na ovu kombinaciju? Također bi vas molio da mi kažete gdje da kupim gotove tekućine i možda koja od njih je vaš favorit. (najbolje hrvatske web trgovine da dugo ne čekam) Puno hvala!

linkovi na mod i bateriju
http://www.erevolucija.com/detalji/3199 ... tron-s-75w
http://www.erevolucija.com/detalji/2791 ... terija-20a

Povratak na vrh

Naslov: Re: Molim savjet za početnika
PostPostano: 07 pro 2017 07:07 

Mod i baterija su u redu, atomizer nije neka sreća, mogao bi se gadno razočarati :-)

S obzirom da nisi pušać, lagana preporuka da odmah poćneš miksati sam.

Uzmeš litru čiste baze (parilica, mtm, juicedoctor... da ne nabrajam sad sve trgovine),
plastičnje bočice od 100 ml, možeš uzeti i par manjih.
Arome uzmeš one Shake (ne one u koje moraš dodati nic boost).
Naspeš aromu 10 ml i dodaš 90 ml baze, dobro protreseš i možeš pariti :-)
Malo pod toplu vodu iz slavine, da bude rjeđa tekućina i da se lakše promućka i gotovo.

Shake & vape - moraš dodati još baze, mislim da je oko 70 kn + 2 nic shoota (koji ti ne trebaju već samo baza) = 100 Kn 60 ml tekućine.
Gotove tekućine i sa 0 nikotina - nećeš pronaći ispod 25 Kn = za 100 ml 250 Kn
Litra baze i aroma su ti oko 120 kn, 100 ml gotove tekućine i ostane ti još 910 ml baze :-)
da je potrošiš treba ti 11 aroma (320 Kn i litra baze 90 Kn) = 410 Kn izađe te 100 ml gotove tekućine manje od 40 Kn

Atomizera koji se daju jako lijepo složiti i komplicirano ih je složiti jednako kao i skuhati kavu imaš isto tako hrpu...
Nemam vremena sad sve nabrajati...

Uglavnom, ludost ti je koristiti gotove grijače i gotove tekućine,
naručito zato što nemaš nikotinsku krizu :-)

Na gotovim grijačima ćeš isplatiti drugi atomizer za cijenu 10 grijača = 2-3 mjeseca....

Povratak na vrh

PostPostano: 07 pro 2017 18:19 

atomizeri sa gotovim grijačima nisu ni blizu onima na kojima radiš svoj grijač, pogotovo ako misliš parit načinom kako si cigarete pušio. ni blizu. po produkciji pare i okusu pogotovo

mješanjem svojih tekućina imaš puno veći izbor kvalitetnih aroma i finih okusa. al ak baš oćeš gotove, uzmi journey tekućine. jako dobre

Povratak na vrh

PostPostano: 07 pro 2017 22:01 

Hvala na odgovorima. Uzet ću onda bazu i aromu i promućkati jer koliko vidim daleko je veći izbor i dosta jeftinije. Samo da još pitam koja je razlika između red, black, green itd. baza i koji atomizer onda uzeti da paše na gore navedeni mod?

Povratak na vrh

PostPostano: 07 pro 2017 22:34 

Sevillano je napisao:
Hvala na odgovorima. Uzet ću onda bazu i aromu i promućkati jer koliko vidim daleko je veći izbor i dosta jeftinije. Samo da još pitam koja je razlika između red, black, green itd. baza i koji atomizer onda uzeti da paše na gore navedeni mod?

ovo će ti dobro doć

viewtopic.php?f=85&t=14470
objašnjeno koja je koja i sve o mješanju. svi atomizeri sa 510 prihvatom pašu.

Povratak na vrh

PostPostano: 07 pro 2017 22:53 

Citat:
ovo će ti dobro doć

http://vaperclub.org/viewtopic.php?f=85&t=14470
objašnjeno koja je koja i sve o mješanju. svi atomizeri sa 510 prihvatom pašu.

Hvala još jednom!

Povratak na vrh

PostPostano: 16 pro 2017 06:50 

Ovako, odustao sam od Joyetech VTC mini jer je ni v rit ni mimo. Ima samo jednu bateriju, ne ide veći tank od 22mm a da ne strši i imaju samo crvenu i zelenu boju koje mi se gade. Onaj tank koji dolazi uz njega je također srednja žalost i kad kupim baterije i pošteni tank me izađe preko 500 kn. Za početak sam uzeo Joyetech AIO tek toliko da nešto parim i isprobavam okuse dok još istražujem a onda ću uzeti nešto pošteno sa RBA tankom, dvije baterije i možda čak 150-200W pa nek se nađe. Pario bi već prekjučer da DoctorJuicer ne šalje paket preko pavijana iz DPD-a koji ne mogu naći gdje živim. Prvi dan kažu (lažu) da je novi kurir pa se zbunio, drugi dan kažu (opet lažu) da im dam broj telefon jer me ne mogu naći (što sam uredno dao prilikom narudžbe) a danas su rekli tek u ponedjeljak. Pitao bi vas još koji RBA tank za MTL je dobar? (po mogućnosti veći od 2ml i da se može kupiti tu kod nas) To bi onda danas-sutra zašrafio na nešto kao Joyteceh Primo, Smoke Alien ili Vaporesso Revenger. Hvala.

Povratak na vrh

PostPostano: 16 pro 2017 12:06 

Sevillano je napisao:
Ovako, odustao sam od Joyetech VTC mini jer je ni v rit ni mimo. Ima samo jednu bateriju, ne ide veći tank od 22mm a da ne strši i imaju samo crvenu i zelenu boju koje mi se gade. Onaj tank koji dolazi uz njega je također srednja žalost i kad kupim baterije i pošteni tank me izađe preko 500 kn. Za početak sam uzeo Joyetech AIO tek toliko da nešto parim i isprobavam okuse dok još istražujem a onda ću uzeti nešto pošteno sa RBA tankom, dvije baterije i možda čak 150-200W pa nek se nađe. Pario bi već prekjučer da DoctorJuicer ne šalje paket preko pavijana iz DPD-a koji ne mogu naći gdje živim. Prvi dan kažu (lažu) da je novi kurir pa se zbunio, drugi dan kažu (opet lažu) da im dam broj telefon jer me ne mogu naći (što sam uredno dao prilikom narudžbe) a danas su rekli tek u ponedjeljak. Pitao bi vas još koji RBA tank za MTL je dobar? (po mogućnosti veći od 2ml i da se može kupiti tu kod nas) To bi onda danas-sutra zašrafio na nešto kao Joyteceh Primo, Smoke Alien ili Vaporesso Revenger. Hvala.

Primo:
https://www.healthcabin.net/joyetech-ev ... 13084.html

Povratak na vrh

PostPostano: 16 pro 2017 19:01 

Hvala, taj Primo me i najviše privlači jer je nekako najmanji od svih tih 200 wataša i najergonomičniji ali moram ići na model 2.0 jer na ovom ne valja 510 prihvat. Zato je svugdje i tako jeftin jer se hoće riješiti zaliha.

Povratak na vrh

PostPostano: 16 pro 2017 19:50 

Ako oces mod sa kvalitetnim 510, bome ces ga i platit. A mene samo zanima jedna stvar. Sta ce ti mod od 200W za mtl? Em neide ispod 10W em je glomazan i cigla. Za cisti mtl se kreces tu negdje 8-12W. Nije sve u kvaliteti 510 konektora. Vtc mini ima kvalitetnu konekciju makar ne djeluje tako. To ti migu iz prve ruke potvrdit. Unistio sam dosta opreme svojom trapavosti ali jos ni jedan vtc mini. Kvalitetan atty za mtl imas u oglasima, 2 kom, ubertoot uta 2. Mija preporuka

Vtc a sam ti za preporuku dao jer je jeftin. Ako oces nesto "kvalitetno" za pocetak, i ic u druge ducane pripremi se da iskesiras sce zajedno preko 700kn.
Aio je dobar izbir bas iz razliga koji si naveo

Povratak na vrh

[ 25 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: