Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 17 kol 2018 02:09. Sada je: 17 kol 2018 02:09.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Jos jedna n00bara
PostPostano: 18 tra 2018 18:33 

Pozdrav svima jos jednom,

dakle da ponovim, prešao sam na vape prije cca godinu dana, od tada koristim Aspire PockeX i zadovoljan sam ali gledam uzeti nešto ozbiljnije. Pronjuškao sam malo forum vidio svašta 100 ljudi 100 čudi svako ima svoje. Mene dakle zanima par svari, razmišljam kupiti SMOK G Priv 2, zašto to? Ima svakakve mogućnosti, znam da mi ne treba 230W itd ali ima mogućnost.

E sad, gdje kupiti? U Hrv sam našao samo u https://puffkalica.hr/shop/modovi/smok- ... -tank-kit/ cijena je meni pristupačna pretpostavljam da je original (ja bih volio kupiti original) ali sam vidio da dosta vas kupuje na fasttech-u tamo mi se sviđa ovo https://www.fasttech.com/products/0/100 ... xe-edition moje pitanje je, da li je to original? Vidim da piše authentic ali sam skeptičan prema kinezima :hmm: a ako je klon koliko bi to bilo pouzdano? Ima i varijanta https://www.gearbest.com/mod-kits/pp_1427557.html i piše da je klon. I kako ide to sa carinom? U slučaju da uzmem sa fasttecha, znači tih cca 520kn + PDV 25% i troškovi carine?

Što se tiče attya čini mi se zanimljiv baš taj SMOK Prince i s vremenom bi kupio RBA bazu i pokušao složiti nešto po svom ukusu.

Baterije bi uzeo https://www.fasttech.com/p/2535100 vidim da su dosta pouzdane i da nebi fulao sa njima...

Za sada koristim PinkyVape tekućine i znam da ću izgoriti sa lovom ako ih budem koristio sa ozbiljnijim modom tako da definitivno krećem sa miksanjem svojih tekućina.

I za kraj, ispričavam se zbog maltretiranja i slušam vaše savjete :plus: i kritike :minus: pozzzz

Povratak na vrh

Naslov: Re: Jos jedna n00bara
PostPostano: 19 tra 2018 10:09 
Administrator

To je tvoj novac i mozes ga baciti kroz prozor ili zapaliti i za to se ne trebas nikome opravdavati jer to nije nicija briga nego samo tvoja.

Ali ako mislis da si prerastao tu igracku koju koristis i ako mislis da mozes poslusati neciji savjet onda ces napraviti ovako.
Velis da si pronjuskao forum, i onda ces uzeti bas taj mod koji se najvise spominje i to za trecinu cijene koju si namjeravao potrositi.
Atty ces uzeti neki koji se jednostavno slaze i dobro radi, recimo klon kayfun 5.
Baterije neces uzeti na fasttechu jer ti ih nece poslati nego ces ih uzeti na aliexpressu.
Do 160kn ne placas nista a preko placas PDV+ cca. 30kn carinskih troskova.

Ali nekako mi se cini da ces ipak taj novac zapaliti jer da si namjeravao poslusati neciji dobronamjeran forumski savjet to bi vec narucio.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Jos jedna n00bara
PostPostano: 19 tra 2018 13:46 

Naravno slažem se ali sam očekivao pitanja tipa zašto baš taj mod? to je puno para, fensi šmensi itd..

mogu uzeti baš to što se preporuča na forumu, ali mene zanima konkretan mod koji sam naveo.. zanima mišljenje vas starih iskusnjara dal bi bio možda preveliki zalogaj za mene? ima li dobar razlog ne dati tolko para? Gdje ga je povoljnije kupiti i kakva je situacija sa klonovima na stranicama koje spominjete u smislu koliko je dobro/loše uzeti klon i da li je original ako tako piše.
Isto tako i atty koji sam naveo.
Sve što sam pronašao na netu su vrlo dobri komentari i nema velikih zamjerki kako za mod tako i za atty, ali drugo je kad ga komentira netko sa iskustvom ko je složio svašta i netko kao npr ja ko nije ništa složio do sad.

Ne znam zašto imaš takav dojam zapravo žao mi je ako sam ostavio takav dojam, možda bi bilo lakše da smo popili kavu i popričali :)

kako god zahvaljujem na informacijama!

Povratak na vrh

[ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: