Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 25 svi 2018 20:57. Sada je: 25 svi 2018 20:57.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 52 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Pomognite noobu!
PostPostano: 05 vel 2018 17:34 

Od aroma koje se nude na juicedoctoru, koje proizvođače preporučujete, a koje nikako ne? Ok, za Meiwei znam, to sam već uzeo, al kaj je npr. s TPA, Inawera, jel to ok za parit same il su one bolje za neke mixeve?

Povratak na vrh

PostPostano: 05 vel 2018 18:48 

Lex je napisao:
Od aroma koje se nude na juicedoctoru, koje proizvođače preporučujete, a koje nikako ne? Ok, za Meiwei znam, to sam već uzeo, al kaj je npr. s TPA, Inawera, jel to ok za parit same il su one bolje za neke mixeve?

tpa, inawera i capella su za mikseve. nisu nešto za parit same. a kakve bi ti arome? voćne, kremaste, desertne, duhanske? capela apricot mi je nekad bila super, kao i blueberry cinnamon crumble. capela vanilla custard v2 ako negdje vidiš uzimaj i ne pitaj ništa :D

gledaj si radije twisted, i tak nešto, ljudi baš ne hvale liquid barn recimo, journey je odličan, meni osobno najbolje arome iako nije moj đir. duhanđija šta ćeš. imaš još tu cinnamon cookies od atmos laba, egoist, shake zviz i brr su mi dost dobre, ma općenito ljudi hvale journey shake. to ti je protreseš i odmah pariš, nema dozrijevanja. od twisteda obavezno probaj fathers milk v2. aroma je top.

Povratak na vrh

PostPostano: 05 vel 2018 22:44 

Ma više sam za duhanske, al bi htio probat neku voćnu. Sad imam od Meiweia NOC, French Pipe i Mild chocolate tobacco. French pipe mi je super, NOC mi je dobra taman nakon French pipea kad se malo zasitim, a ova čokolada mi je bila ok u početku ali nakon cijelog dana mi se zgadila, možda da malo smanjim aromu jedino.

Nije mi tolko do preporuke za aromu, subjektivno je to, nego baš za proizvođače, da ne uzmem neki otrov. Ok, jasno mi je da su ove po 100kn vjerojatno najbolje, al malo mi je preskupo to...

Povratak na vrh

PostPostano: 07 vel 2018 15:58 

buje3000 je napisao:
Lex je napisao:

tpa, inawera i capella su za mikseve. nisu nešto za parit same. a kakve bi ti arome? voćne, kremaste, desertne, duhanske? capela apricot mi je nekad bila super, kao i blueberry cinnamon crumble. capela vanilla custard v2 ako negdje vidiš uzimaj i ne pitaj ništa :D

gledaj si radije twisted, i tak nešto, ljudi baš ne hvale liquid barn recimo, journey je odličan, meni osobno najbolje arome iako nije moj đir. duhanđija šta ćeš. imaš još tu cinnamon cookies od atmos laba, egoist, shake zviz i brr su mi dost dobre, ma općenito ljudi hvale journey shake. to ti je protreseš i odmah pariš, nema dozrijevanja. od twisteda obavezno probaj fathers milk v2. aroma je top.

Uzeo sam Bluberry cinnamon crumble, Fathers milk V2, Zviz i Vanilla custard V2. Kolko doziram Vanilla custard i kolko treba stajat?

Povratak na vrh

PostPostano: 07 vel 2018 20:35 

koji vanilla custard si uzeo? capella? šta ga imaju?
ako jesi... 8%

Povratak na vrh

PostPostano: 07 vel 2018 22:36 

Da, imaju.

Smiksao sam Zviz i nisam baš oduševljen, ostavit ću da stoji neko vrijeme pa ću onda vidjet.

Povratak na vrh

PostPostano: 08 vel 2018 21:00 

Ostavi zviz barem dva tri tjedna. Duhanu treba ipak da se razvije. I meni je u početku bio tanak, miksala oko božića, sad je odličan.

Povratak na vrh

PostPostano: 08 vel 2018 21:10 

zviz postane bolji, malo puniji, al ništa bitno ne dobije stajanjem. al dobar je i odmah. samo rokaj

Povratak na vrh

PostPostano: 24 ožu 2018 22:05 

Ovak, htio bi uzet još jedan MTL atomizer. Sad koristim Doggya i super je, i da, mogao bi uzet još jednog Doggya, ali želim probat nekaj novo i nekaj kaj ima top fill jer je praktičnije kad sam negdje. Kaj preporučate?

Povratak na vrh

PostPostano: 24 ožu 2018 23:25 

Kayfun prime. samo neznam koja verzija je najbolja. top fill, dobra aroma, jednostavan za složit

Povratak na vrh

[ 52 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: