Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 20 srp 2018 16:45. Sada je: 20 srp 2018 16:45.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 52 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Pomognite noobu!
PostPostano: 26 stu 2017 20:24 

:plus:

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 27 stu 2017 00:45 

Jel se za doggy style mogu kupit gotovi grijači?
Za mixanje tekućina mi samo treba baza i aroma? Izmiksam to u određenom omjeru i to je to?

Povratak na vrh

PostPostano: 27 stu 2017 17:37 

Lex je napisao:
Jel se za doggy style mogu kupit gotovi grijači? ne
Za mixanje tekućina mi samo treba baza i aroma? Izmiksam to u određenom omjeru i to je to? da

najbolje da uzmeš i doggy i drugi atomizer s gotovim grijačima. tako da imaš na čemu parit dok naučiš slagat svoje. makar mislim da po onom videu iz 2. pokušaja ćeš napravit grijač koji će radit. doggy je dosta jednostavan. s onim vtc minijem u kompletu dobiješ i atomizer koji nije toliko loš, pa da ne bacaš pare uzalud

Povratak na vrh

PostPostano: 27 stu 2017 23:17 

Aha, znači uz ovaj mod dobijem atomizer. Koji onda grijači idu u njega, da si uzmem 5 komada dok ne naučim sam radit za doggy style?

Povratak na vrh

PostPostano: 27 stu 2017 23:34 

ma 3-4 sata ti je dosta za naučit. u vrh glave da imaš 2 lijeve...noge umjesto ruku

Povratak na vrh

PostPostano: 05 pro 2017 22:48 

Upravo sam naručio Joyetech EVic VTC Mini VW koji dolazi s ego one mega atomizerom. Daj mi recite koji grijači idu za to, zbunjuju me ovi titanium, nickel... I koja je uopće razlika?

Povratak na vrh

PostPostano: 06 pro 2017 20:51 

titanijum (Ti) i nickel (ni, ni200) rade u TCu, temperature controlu i ne koristi ih u Power modu. titanijum u TC Ti, a nickel u TC Ni. temperaturna kontrola ograničava temperaturu na grijaču, ako ga postaviš na 220 stupnjeva recimo, on zagrijava grijač do 220 stupnjeva i tu održava temperaturu. i tako ga postavi, 220 stupnjeva za početak do maksimalnih 250. to ti je zgodno jer u načelu ne bi trebalo doć do dry hita iliti zagorenog okusa i ne bi trebalo ti spalit grijač. u načelu, kažem. ne rade svi modovi jednako precizno.i onda štelaš snagu (W) samo koliko brzo će ti doć do te određene temperature. kantal grijači se koriste u power modu

razlika je kako se ecigareta ponaša, nekom je Ti TC sranje a TC ni prolazno, nekom obrnuto. nekom je kantal zakon

3 outa klikneš power gumb i zatrepti ti power, i onda sa + i - šećeš po izbornicima za TC mod rada. pogledaj si neki video na youtubeu kako narihtat TC. e da. najprije ne diraj mod i atomizer 15 min da se izjednači u njima temperatura i tek onda namjesti TC način rada i onda pari. s kantalom nemaš tih problema, natopiš grijač, zašarafiš, čekaš 5 minuta da se sve dobro natopi i pariš

Povratak na vrh

PostPostano: 27 pro 2017 20:05 

Evo došo mi danas mod napokon. Baterije, punjač, baza, arome, već odavno, samo sam čekao ono glavno.
Ostavio sam unutra Ni coil, nakapao par kapi u njega, nalio tekućine, prišerafio, nariktao na postavke neke standard kaj sam našo na netu krenuo zaparit po prvi put i kaže on meni "Atomizer Low" ili "Atomizer Short". Kaj to znači??

Edit: updateao sam firmware i radi normalno.

Imam sad unutra Ti coil, temp na 220,al ne znam na kolko wate postavit, jer mi nije baš jasno kaj tocno postižem vatažom.

Povratak na vrh

PostPostano: 28 pro 2017 21:11 

višom watažom postižeš brže zagrijavanje grijača na željenu - određenu- temperaturu. i ništa više. naravno ako TC radi kako treba. ako ne radi i dobivaš zagoren okus, smanji temperaturu za 10 stupnjeva

tomizer low ti se prikaže kad grijač ima manje ohma nego šta mod podržava. atomizer short znači da je grijač u kratkom spoju. u oba slučaja stavi drugi grijač jer s tim nešto ne valja.

Povratak na vrh

PostPostano: 02 sij 2018 23:11 

Uzeo sam s juicedoctora ovu aromu http://juicedoctor.eu/hr/meiwei/553-mei ... 10-ml.html, al mi je tak tak, fali mi nekaj, preprazna mi je nekak. Prije sam pario Liquau bright tobacco i bila mi je fenomenalna, taman onak lagano slatkasto, da nije neki intenzivan šmek.
Znam da je sve to dosta subjektivno, ali jel imate za preporučit neku aromu, može duhansku, može i neku voćnu?

Povratak na vrh

[ 52 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: BKiddo, crawl i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: