Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 15 lis 2019 19:36. Sada je: 15 lis 2019 19:36.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 16 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: povratak preporuke
PostPostano: 27 lis 2017 01:33 

imala sam ego c starter kit prije 5 godina ako ne i vise, bio mi je ok
kupovala sam poslije razne atomizere al sam zaboravila koje
jel mi sad dobro uzeti ego c twist starter ili da uzmem neki drugi atomaizer
koja tekucina ima green tea flavor
gdje da kupim to sve

Povratak na vrh

Naslov: Re: povratak preporuke
PostPostano: 27 lis 2017 17:12 

mislim da sam vidio da TPA ima zeleni čaj aromu. e sad kakva je, to nemam pojma. arome nabavljam na juicedoctor.eu, naša stranica, ima pregršt dobrih aroma. ima i baza za kupit ako oćeš sama mješat. baza je otopina pg/vg i nikotina, u nju uliješ aromu u određenom postotku i dobiješ tekućinu za parenje. više o mješanju imaš tu: viewtopic.php?f=85&t=14470

za gotovu tekućinu sa tim okusom baš i nisam čuo. možda flavourart ima nešto od toga.

za početak možeš koristit atomizere koje imaš, malo ih operi u vrućoj vodi i stavi novi grijač. za početak dovoljno. ako ti ta ego baterija još radi. za atomizere koji idu na egicu gledaj da tekućina ima omjer VG/PG 50/50 ili VG/PG 30/70. to su omjeri koji će ti odgovarat, nikako više VG-a. e sad, da li ćeš mješat sama tekućine ili ćeš kupovat gotove? da te dalje usmjerim

ako mješaš sama, dobivaš puno veći izbor okusa nego kod gotovih tekućina. gotove tekućine, u tom omjeru VG/PG koji tebi treba, su najčešće duhanske i to šrot kvaliteta izuzev KTS classic linije. pa s tim u svezi bi ti i trebala nova parilica. s ničim drugim. bolja parilica, koja će gutat PG/VG 30/70 tekućine. tu je izbor dobrih tekućina puno veći. isto mi reci, koliko cigara popušiš na dan? da ti odredimo mg nikotina koje bi te mogli zadovoljit. i budžet koji bi bio, ako misliš da ti treba nova parilica

green tea arome http://juicedoctor.eu/hr/search?control ... it_search=

zašto ja navijam za mješanje svojih tekućina? zato što možeš uzet bazu od recimo PG/VG 70/30, savršena za atomizere za egicu, i imat ogroman izbor aroma

Povratak na vrh

PostPostano: 29 lis 2017 00:01 

da kuzim da je bolje da napravim al radije bi da uzmem smiksanu vec jer udjem li u to pretjerat cu :D
imam jos par pitanja
zasto sad postoji mtl i dl? pa zasto bi netko uvlacio toplu paru direktno u pluca i kako to uopce uspije?
kakve veze ima cigareta sa tim, zar to nije odluka onog ko pari?
jel ego model baterije? prije sam mislila da je to brand. jel joyetech kao original?
gdje kupiti? u hrv vidim ima samo jedan ducan i to web pa valjda naruce.
jel bolje mega ili obicna?
jel kasnije na to mogu staviti nesto za suhu tvar? bas bi to probala

Povratak na vrh

PostPostano: 29 lis 2017 00:04 

jos nesto
jel vrijede tekucine stare 5 godina?
imam ih nekoliko pa bi nekom dala ako vrijede jer se meni nisu tad svidjele
i sta je ovo kockasto sa brojkama? znam sta su brojke al koja je razlika izmedju tog i ovog sta bi ja?

Povratak na vrh

PostPostano: 29 lis 2017 01:19 

buje3000 je napisao:

ako mješaš sama, dobivaš puno veći izbor okusa nego kod gotovih tekućina. gotove tekućine, u tom omjeru VG/PG koji tebi treba, su najčešće duhanske i to šrot kvaliteta izuzev KTS classic linije. pa s tim u svezi bi ti i trebala nova parilica. s ničim drugim. bolja parilica, koja će gutat PG/VG 30/70 tekućine. tu je izbor dobrih tekućina puno veći. isto mi reci, koliko cigara popušiš na dan? da ti odredimo mg nikotina koje bi te mogli zadovoljit. i budžet koji bi bio, ako misliš da ti treba nova parilica

green tea arome http://juicedoctor.eu/hr/search?control ... it_search=

zašto ja navijam za mješanje svojih tekućina? zato što možeš uzet bazu od recimo PG/VG 70/30, savršena za atomizere za egicu, i imat ogroman izbor aroma

ok kupit cu sad bazu pg/vg 70/30 i arome citam vec recepte
20 cigareta bijeli marlboro, nekad i 40 kad imam puno posla, vise izgore nego sto ih pusim
mislim da mi je 6 bilo dovoljno 12 mi je bilo tad previse
jer je meni vise navika pa cu radije sto puta povuc nego odjednom dobit nikotin :D
mogu ja i jesti sjemenke bundeve umjesto pusenja sta se tog tice :D

Povratak na vrh

Naslov: povratak preporuke
PostPostano: 29 lis 2017 13:17 
Moderator

teško da ćeš naći green tea gotove tekućine...jako malo ljudi to pari i ne isplati se tekućine takvih okusa proizvoditi. ako slučajno i nađeš nekaj takvo, u pravilu je fuj...jer zbog nikakve potražnje, stavljaju se najjeftinije arome.
dakle...ako hoćeš kvalitetnu green tea ili sličnu tekućinu, radije sama miksaj. Generalno, Inawera ima puno bolje takve arome od TPA i Capelle.

Sent from my Y6_Piano using Tapatalk

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 29 lis 2017 15:01 

Bolje je baciti 5 godina stare tekućine...

Povratak na vrh

PostPostano: 29 lis 2017 16:33 

ah mtl i dtl...nekome se sviđa nekome ne. većini se sviđa uvlačit u pluća direkt i radit oblake pare. probudi djecu u nama. ego je praktički model baterije, u žargonu, egica, skup svih takvih cigareta zovemo egice. je. brand je. joytech je original, marka, brand. prije nego preporučim di i šta, el ti još radi stara ego baterija? da ne kupuješ novu bez veze. koliko mi je poznato, za suhu tvar ti treba posebna parilica. zapravo to i nije parilica. drugačije. pa za pušit travu valjda. ili čajeve. ne znam nikog tko to koristi i ne razumijem se u to. ako baš oćeš, na fasttech.com ih imaš po 25$ iste kakve se kod nas prodaju po 700kn. te tekućine, bi ja bacio. pogotovo ako su u plastičnoj ambalaži. ako ti je 12mg tad bilo previše uzmi od 6. makar. ja bi uzeo 2 i pol decilitra od 6mg i decilitar od 12. za slučaj da ti je 6 premalo, nadoliješ 12ice i imaš jaču tekućinu. just in case. jer ako dugo vremena pariš i nije ti dosta, možeš reć ah zapalit ću cigaru pa će proć. šta napraviš time? ništa

jel ti ovako nešto izgledom prihvatljivo? to se znalo preporučivat a da valja za mtl http://www.erevolucija.com/detalji/2822 ... it-2000mah

ili ovako nešto http://www.erevolucija.com/detalji/2793 ... go-aio-kit

Povratak na vrh

PostPostano: 01 stu 2017 01:05 

buje3000 je napisao:
ah mtl i dtl...nekome se sviđa nekome ne. većini se sviđa uvlačit u pluća direkt i radit oblake pare. probudi djecu u nama. ego je praktički model baterije, u žargonu, egica, skup svih takvih cigareta zovemo egice. je. brand je. joytech je original, marka, brand. prije nego preporučim di i šta, el ti još radi stara ego baterija? da ne kupuješ novu bez veze. koliko mi je poznato, za suhu tvar ti treba posebna parilica. zapravo to i nije parilica. drugačije. pa za pušit travu valjda. ili čajeve. ne znam nikog tko to koristi i ne razumijem se u to. ako baš oćeš, na fasttech.com ih imaš po 25$ iste kakve se kod nas prodaju po 700kn. te tekućine, bi ja bacio. pogotovo ako su u plastičnoj ambalaži. ako ti je 12mg tad bilo previše uzmi od 6. makar. ja bi uzeo 2 i pol decilitra od 6mg i decilitar od 12. za slučaj da ti je 6 premalo, nadoliješ 12ice i imaš jaču tekućinu. just in case. jer ako dugo vremena pariš i nije ti dosta, možeš reć ah zapalit ću cigaru pa će proć. šta napraviš time? ništa

jel ti ovako nešto izgledom prihvatljivo? to se znalo preporučivat a da valja za mtl http://www.erevolucija.com/detalji/2822 ... it-2000mah

ili ovako nešto http://www.erevolucija.com/detalji/2793 ... go-aio-kit

hvala na odgovoru
šteta što sam bila nestrpljiva pa sam kupila ego twist plus kit u kompjuter ducanu
bio je 230kn prije dva dana, sad je 340 :sanja:
ipak sam ubola dan
tvoji su prijedlozi lipši pa ću kad uvalim nekom od obitelji ego twist uzest to

za suhu tvar sam vidjela da imaju neki nastavci i za egicu pa cu to pokusat nabavit al tek u proljece kad naberem trava :D

Povratak na vrh

PostPostano: 01 stu 2017 01:46 

fek0 je napisao:
teško da ćeš naći green tea gotove tekućine...jako malo ljudi to pari i ne isplati se tekućine takvih okusa proizvoditi. ako slučajno i nađeš nekaj takvo, u pravilu je fuj...jer zbog nikakve potražnje, stavljaju se najjeftinije arome.
dakle...ako hoćeš kvalitetnu green tea ili sličnu tekućinu, radije sama miksaj. Generalno, Inawera ima puno bolje takve arome od TPA i Capelle.

Sent from my Y6_Piano using Tapatalk

ma nemam pojma meni je dobra pokusat cu napravit :P
ima gomila clanaka da je ekstremno zdrava, i gomila da je cak i zeleni caj opasan u velikoj koncentraciji
tko bi znao

Povratak na vrh

[ 16 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: