Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 14 lis 2019 04:21. Sada je: 14 lis 2019 04:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 10 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Koju žicu za TC mod?
PostPostano: 29 ruj 2017 13:06 

Pozdrav

Več 2 god sam na Kayfunima i VW modovima bez TC kontrole.
Tražim neki novi atty i mod pa sam malo prolistao forum i odlučio se isprobati Doggy Style 2k16 i CloudOne.
Naručiti ču i novi mod sa TC-om pa me zanima koju žicu je najbolje koristiti,vidim da ih ima više za TC(Nichrome,titanium...) a ne stignem baš zbog posla i obaveza još i o tome guglati par sati.
Unaprijed hvala.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Koju žicu za TC mod?
PostPostano: 30 ruj 2017 00:20 

Veky83 je napisao:
Pozdrav

Tražim neki novi atty i mod pa sam malo prolistao forum i odlučio se isprobati Doggy Style 2k16 i CloudOne.
Naručiti ču i novi mod sa TC-om pa me zanima koju žicu je najbolje koristiti,vidim da ih ima više za TC(Nichrome,titanium...) a ne stignem baš zbog posla i obaveza još i o tome guglati par sati.
Unaprijed hvala.

Dobar izbor oba 2. Nichrome nije za TC titNijum ne valja bas. Fokusiraj se na ni200 nikal i SS 316. Uzmi od svake ponesto i i isprobaj. Ak narujes izvana imas na efun.top joytech evic vtc mini na akciji sa tron s atomizerom kojeg ces bacit u zid za 145kn sa pistarinom. On radi na obje zice u TCu

Povratak na vrh

PostPostano: 30 ruj 2017 09:59 

buje3000 je napisao:
...joytech evic vtc mini na akciji sa tron s atomizerom kojeg ces bacit u zid ...

Šta fali Tron S-u???
Radi poprilično dobro, ako si daš malo truda, CLR grijač uz uži metal dolje na grijaču radi iznenađujuće dobro za MTL (potreban i uži usnik).
Ne može se mjeriti sa jednim Doggy-em, Taifunom itd... ali odrađuje posao.
A rezervni tank je uvijek dobro imati.

Povratak na vrh

PostPostano: 30 ruj 2017 14:35 

buje3000 je napisao:
Veky83 je napisao:
Pozdrav

Unaprijed hvala.

Dobar izbor oba 2. Nichrome nije za TC titNijum ne valja bas. Fokusiraj se na ni200 nikal i SS 316. Uzmi od svake ponesto i i isprobaj. Ak narujes izvana imas na efun.top joytech evic vtc mini na akciji sa tron s atomizerom kojeg ces bacit u zid za 145kn sa pistarinom. On radi na obje zice u TCu

Hvala na preporuci ali nažalost ni za jedan VTwo Mini sam ili kit ne mogu birati boju,samo random?Ali ima svega na stranici,nisam dosad znao za nju,nešto bih svakako mogao naručiti od tamo :)
Malo sam kasnije guglao i vidio sam i ja da SS 316 preporučuju tako da ču tu žicu naručiti.
Nema veze ako stavim SS 316L a mod podržava SS316?
28 AWG bi bilo OK za Doggy ili?

Povratak na vrh

PostPostano: 30 ruj 2017 17:19 

pa uzmi awg 28 i 30. osobno više volim awg 30 ova druga mi je malo debela. probaj pa vidi

random je random da. jednom dođe bijeli, drugi put cyan, pa crveni...imaš silikonske navlake ili cak i kozna crna ak ti boja smeta

Povratak na vrh

PostPostano: 30 ruj 2017 23:12 

Ma kakav Tron-s, smece. Vidim da si korisnik kao i ja, brzo ces odustati od TC-a. Nepotrebno kompliciranje.

Povratak na vrh

PostPostano: 01 lis 2017 02:21 

mateo je napisao:
Ma kakav Tron-s, smece. Vidim da si korisnik kao i ja, brzo ces odustati od TC-a. Nepotrebno kompliciranje.

Neču naručivati kad je random boja a i predugačak mi je mod,trebam novi mod "za po vani" :D

Naručio sam danas 2 Doggy style-a i sutra naručujem iStick Pico 25,novi mod mi svakako treba a ako podržava sve opcije onda još bolje.
SS316 žica je 2$,probat ču pa ako mi se svidi OK,ako ne nazad na kantal :)

Imam još jedno pitanje,attye sam naručio preko FT-a i slanje je u ponedjeljak i od tamo bih naručio i Pico 25.
Ako ga sutra naručim onda bi vjerojatno i on bio poslan u ponedjeljak,pa bi u isto vrijeme stigla 2 paketa,svaki u vrijednosti od cca. 30$,kako bi to prošlo kod carine,pošto je limit oko 200kn,da li bi naplatili carinu pošto najednom stižu 2 paketa od po 30$ ili?

Povratak na vrh

PostPostano: 01 lis 2017 06:56 

Sa FT si naručio atty-e i koštaju 30$???

WTF??? Šta nisi naručio svaki posebno, ionako ne plaćaš dostavu!
Koliko me pamćenje služi SXK doggy je 14$, ali kad ukucaš kod MAP onda mu je cijena oko 10,30$,
trebao si razdovojiti atty-e i uzeti rezervno staklo (za svaki slučaj),
ovako riskiraš da platiš PDV (sve skuplje od 160 Kn) ako ti otvore paket!

Iskreno, ne bi mi bilo žao platiti PDV, ali carinski postupak (mislim da je 50ak kn) bi mi bilo žao!

Povratak na vrh

PostPostano: 01 lis 2017 13:18 

Naručio sam 2 rez.stakla,žice i još koju sitnicu tako da je sve zajedno oko 29$,ukucao sam kod naravno.
Puno puta sam naručivao za 30$ sa FT-a i nikad nije bilo carine zato pitam što bi bilo kad bi istovremeno stigla 2 paketa od po 30$.

Povratak na vrh

PostPostano: 01 lis 2017 14:36 

Ako ti zaustave paket na carini i traze te dokaz o placanju, onda placas pdv i carinske troskove na svaki paket po 35-50kn. Ako paket jos nije u obradi, otkazi kupnju i uzmi si gift cerificate kod i napravi nanovo narudzbe i plati s GC kodom a ostalo s lovom ako treba. Razdijelina 3 paketa svaki do 160kn zajedno s postarinom i budi siguran da neces nista vise platit

Povratak na vrh

[ 10 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: