Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 18 sij 2018 21:32. Sada je: 18 sij 2018 21:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 49 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Mješanje tekucine
PostPostano: 25 stu 2017 23:24 

Malo offtopic ali kad smo vec u raspravi htio bi vam reci da ne biste vjerovali koliko me je ljudi "ispljuvalo" zbog parilice. Izreke tu tipa ti si lud pa to je veca kemija nego cigarete, kad se trujes onda to radi ko covjek i sl. Sokiran sam bio sa nekim komentarima.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk

Povratak na vrh

Naslov: Re: Mješanje tekucine
PostPostano: 25 stu 2017 23:25 

Googlaj Gp Spheroid v4

RDA: anima, rda mini

Povratak na vrh

PostPostano: 26 stu 2017 01:25 

riov je napisao:
cimeries je napisao:
...
Od atomizera preporuka doggy, SXK - suženiji protok zraka, čisti MTL (bolji od originala),
SJMY - kopija originala više je otvoren kao i orignal (neki rDL ili čak DL),
prednosti - jednostavnost slaganja, CIJENA, provjerenost
nedostaci - punjenje odozdol, "mekan navoj na tanku" uzmi odmah i rezervni :-)

Sto se tice nikotina, dapace ja sam bas imao u vidu gore navedeni "recept" napraviti da bude jaci, odnosno 9 mg nikotina. U ova tri tjedna sam probao 12, 9, 6 pa cak i 3 mg tekucine i najbolje mi je sjela tekucina sa 9. 6icu sam pokusao isforsirati dan dva ali ne ide i desilo mi se upravo ovo o cemu si i pricao. Trosim tekucine ko lud. Tako da sam shvatio da mi je 9 optimalno i da nastavim s njom. A sto se tice atomizera, u ovome trenutku mi nije problem dati 100-150 kn vise za original atomizer (ako je tolika razlika) jer sam ionako na ustedi jer ne kupujem cigarete vise (a to je 700 kn mjesecno). Mislim, s obzirom na to, trosak mi je i dalje velik jer kupujem gotove tekucine i grijace, ali nekako gledam da kad pocnem miksati svoje tekucine i raditi svoje grijace da ce taj trosak drasticno pasti i to vec kroz mjesec ili najvise dva.

Edit: zaboravih te pitati... Kod spominjes preotvorenost atomizera, ja recimo koristnim naitilus full otvoren. Da li ta preotvorenost i dalje stoji kao nedostatak prema mom nacinu koristenja ili u tom slucaju i nije toliko onda bitna?

Animodz Doggystyle 2K16 (original) €149.00 - nema ga više http://www.animodz.fr/produit/doggystyle-2k16/

Svakako ti jesu otvoreniji od Nautilusa 2, SKX mrvicu, ostali znatno više.
Moje mišljenje, možda netko drugačije misli i doživljava, da probam slikovito :-)
ako na Nautilusu koristiš 9 mg, na zatvorenom (najmanje otvorenom) SKX doggy-u možeš isto to koristiti,
ako je skroz otvoren, onda bih rekao odoka 7,5 mg, na ovim ostalima komotno možeš koristiti 6 mg.

Iako throat hit možeš regulirati i sa količinom PG-a, ne udara isto 70/30 9 mg i 50/50 9 mg

Svi smo to prošli (pljuvanje okoline), najjednostavnije ih je odjebati i ne zamarati se s njima!
Pokušavao sam i objašnjavati i ignorirati, do sad se pokazalo najbolje pojačati snagu :-)

Povratak na vrh

PostPostano: 26 stu 2017 02:08 

ma pusti priče beedaka. kao cigarete nisu kemija. dobar duhan znam zapalit i ne smeta mi, dok cigarete smrde na 10 metara
šta sam se ja naslušao primjedbi bedaka sa Vamom i taifunom, 22cm štafeta :D
ne gledaj sferu. to kasnije. uzmi SXK doggystyle. 80kn i mašala. fasttech.com i coupon code MAP.

na cugi je i meni non stop u ustima. to je normalno. kad pioješ te traži tijelo brdo nikotina. jbg. tako je to.

doggy je MTL

originale niti ne gledaj. moja preporuka. 120 plus eura za malo bolje navoje. ne isplati se. od originala imam samo te sfere i samo zato što nema klona. meni vrijede svake kune, što ne znači da će i tebi. prije ćeš bit izfrustriran ograničenjima tih atomizera. to gledaj kasnije,pročitaš recenzije pa vidiš. ima puno ljudi koji govore uzimam samo originale neću klonove. zbog loše kvalitete izrade. je. to stoji. ali ta tvrdnja stoji za klonove iz 2015. godine. sad su klonovi sa dobrim navojima i po meni to više ne stoji. ma nisam našao klona među mtl atomizerima a da ne radi kako spada.barem za ove s puno dobrih ocjena na fasttechu i unazad 2 godine. tak da to šta neki pričaju o klonovima za mene su čista pi*darija IMHO

Povratak na vrh

PostPostano: 26 stu 2017 08:48 

buje3000 je napisao:
...doggy je MTL...

Netočno, doggy jeste pobijedio na FB u jednoj grupi po glasanju za najbolji MTL,
original i SJMY (1:1 klon) - NISU MTL, oni su DL, možda neki rDL
SXK - je sjebao stvar pri kloniranju i napravio najbolji MTL,
ako se gleda ono šta se dobije i koliko se to plati, manji su kanali za dotok zraka!

Ovisno koliko imaš novaca, slobodno gledaj originale, sigurno su bolji:
The Fire Bird Black/Gold by E-Phoenix - £289.99
http://www.vapetime.co.uk/the-fire-bird-black-gold-by-e-phoenix/
možda su ipak klonovi malo jeftiniji:
Fire Bird Styled RTA Rebuildable Tank Atomizer - $21.45
https://www.fasttech.com/products/3028/10019158/3994802
Nije razlika 50% skuplji, niti duplo skuplji, originali su 10 i više puta skuplji,
na ovome vidiš 52 ocjene a prosjek je 4,8 pa razmisli da li valja :-)
Danas ti još važi kod THANKS15 (15% popusta) tako da je cijena $18.23

Povratak na vrh

PostPostano: 26 stu 2017 12:27 

Ne isplati se original kupit dok ne nadjes svoj savrseni atomizer. Kojeg koristis kao klona i super ti je po svemu. Onda mozes uzet jos 10 takvih klonova ili jedan original i uzivat u originalu iz meni nepoznatih razloga. Ovo govorim za mtl originale. Dtl originali su puuno jeftiniji i tu se isplati original uzet jer su po 15-30 dolara. A klonovi niti duplo jeftiniji. Pa radije bi razliku potrosio u nesto drugo. Ili uzmes polovni original na pero d o o ili na fejsu po puno manjoj cijeni. Na fejsu je netko usporedjivao sxk doggy i original i zakljucak je bio da sxk verzija je puno bolji mtl atomizer od originala. Bas zbog otvorenosti atomizera. Sxk je firma koja je poznata po doradama atomizera i najcesce su njihovi klonovi napravljeni da rade dobro.
Originali jesu bolji, tu se apsolutno slazem. Ali... Pi meni ne opravdavaju tu cijenu. Koliko god mi sfera dobra, i koliko ju koristim, a koristim svaki dan, ne bi dao vise od 400kn. I nisam :D

Kod modova gledaj da su originali - authentic, a ne kopije, tzv style. Tu je razlika u kvaliteti proizvida ogromna. Klonovi crkavaju brzo.

Mozes kupovat originale, ali gledaj ovako. Jos se trazis. Kupis original za 120 eura, pkus 20 postarina, koristis ga 2 tjedna, ne valja ti. Ices prodat. Neces ga moc prodat za tih 140 eura nego mozda ali mozda za 100 ako je vruca roba. Pusis. Na klonu pusis 20-30kn mozda.

Povratak na vrh

PostPostano: 26 stu 2017 15:06 

Donio sam odluku. Kupujem doggysyle i vec si slazem wish listu ;) . Koliko traje cca dostava (nije mi bitno ali cisto da znam) sa fasttecha i hoce li mi opaliti carinu n stuff ako narucim sve iz wishliste odjednom ili je preporuka da uzimam sve odvojeno. Jos mi to recite i lupam tipku buy! ;)
A kako je tema krenula sa tekucinama, tekucine narucujem cim plaja sjedne (to je skoro :D ) i krece nova stranica mog vape iskustva kroz 12. mjesec (atty&liquid).
I naravno ljudi.... Hvala svima jos jednom!!!slika

Povratak na vrh

PostPostano: 26 stu 2017 15:13 

Ja bi ti preporucio umjesto ss 316 da uzmes kanthal a1 0.25 ili 0.32

RDA: anima, rda mini

Povratak na vrh

PostPostano: 26 stu 2017 16:38 

Lima je napisao:
Ja bi ti preporucio umjesto ss 316 da uzmes kanthal a1 0.25 ili 0.32
Primljeno na znanje!

Povratak na vrh

PostPostano: 26 stu 2017 16:43 

radije 0.25. kantal. možeš i 0.32 ali 0.25 (30 AWG)se meni pokazao boljom žicom za MTL. veći otpor daje, a što veći otpor to je i ukus tekućine bolji. žica se brže grije i hladi od ove 0,32 pa i nije potrebna veća snaga.
pdv ide na pakete koji zajedno s poštarinom vrijede više od 22 eura ili 160kn neznam točno koja tako da cijepkaj pakete. singapore poštom dođe za 2 tjedna cca.

za doggyja ukucaj coupon kod MAP i padne ti na 10.8$ cca

Povratak na vrh

[ 49 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, Hrco83, Lima, tironi i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: