Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 22 lis 2017 15:41. Sada je: 22 lis 2017 15:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 2 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Aspire Zelos 50W
PostPostano: 11 svi 2017 03:55 

Pozdrav, tražim jedan "intermediate" vaping kit za početnike, dakle da je jednostavan, a da je ujedno i kvalitetan i da ima kontrolu airflow-a.
Zapeo mi je za oko ovaj Aspire Zelos 50W sa Nautilus 2 tankom, čitam recenzije i dosta ga ljudi hvali (https://www.smoketastic.com/aspire-zelos-review/).

Mene zanima vaše mišljenje ?, posjeduje li ga možda tko da može reći iz prve ruke ?

Piše da ima ugrađenu 20600 bateriju od 2500mAH, koliki je životni vijek ove baterije sa nekim prosječnim korištenjem ?
Dali bi se dalo staviti na njega recimo nautilus mini tank na njega ?

Unaprijed hvala!!

Povratak na vrh

Naslov: Re: Aspire Zelos 50W
PostPostano: 06 lip 2017 14:45 

Evo da dam recenziju pošto imam navedeni mod i Nautilus 2 tank već tjedan dana. Jako sam zadovoljan, vrlo je jednostavan za koristit (što je za početnike super), lako se čisti tank, ima prsten za protok zraka i može se lijepo dozirat kako kome odgovara, N2 bez problema guta 70/30 VG/PG sokove, makar u moj slučaju je okus bio malo slab, MTL-u više odgovara niži vg.
Neki su se žalili da tank curi, međutim ja nemam uopće tih problema, samo treba znat pravilno točit jer je u pitanju tzv. "top fill tank", dakle zatvorit protok zraka prije, pa skinut gornji dio tanka (ne treba skidat cijeli tank s moda), natočit točno do crte par milimetara ispod vrha grijača kako i piše u uputama, normalno zatvorit bez prevelikog stezanja (da se kasnije ne mučiš s otvaranjem) i nema curenja. Preporuka početnicima ako traže dobar starter kit s naglaskom na jednostavnost i s vrlo dobrim MTL tankom.

Povratak na vrh

[ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, Nenad i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: