Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 07 srp 2020 21:06. Sada je: 07 srp 2020 21:06.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 7 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Grijači naši svagdašnji... HILFE
PostPostano: 20 stu 2016 22:31 

MOže li mi netko objasniti zašto mi se na ego one tanku sa joyetech NI atomizerom i postavkama:
230c, W 60, otpor 0,21 oma ništa ne događa... praktički nema pare a grije ko lud... osjetim kako je vruće... no vučem i vučem ko kreten :kuc: al nema skoro pa ništa pare... ono malo što izađe je užasno vruče ali izađe valjda 10% od onog koliko bi trebalo...

Dođe mi da sve bacim u onu stvar i vratim se na dobru staru olovku odvrni natoči, zavrni i pari i bok bez ikakvih jebenih filozofija :(
Ono ja samo želim pariti a ne boriti se sa postavkama, sa skupim sranjima koja ne rade i za koje ono moraš na jebeni tečaj da bi skužio kako pariti :(

Nisam kao mnogi koji vole sami slagagati, mixati... ja ne uživam u izgradni vlastitih atomizera i sl. niti u isprobavanju raznih sprava, ja uživam u isprobavanju raznih tekućina, jebemu volim pariti a ne drkati po jebeno skupoj spravi koja je gora i koja me živcira milion puta više od od proklete olovke za 150 kuna :(

Neko mi je nekad rekao "kad pređeš na neku malo bolju spravu doživjet češ sasvim novu dimenziju parenja"... da, hoću, jesam... dimenziju kad više ne natočim i parim nego natočim, drkam, pa drkam, pa narihtavam, pa pizdim i šizim po možda negdje između svega toga nešto malo i parim :(

Sorry ali čekam već par tjedana novi tank i nove grijače i kad mi napokon stigu, kad se poveselim opet ništa ne radi...

Opet drkam po netu, isporbavam postavke, čitam 1001 filozofiju i ništa i ništa i ništa... i fakat sam već očajan :(

Jebemu mater najrađe bi evic mini, tron i eone tankove, 3 titan grijača i 5 nikal grijača dam prodam nekom za 250 kuna i kupim si još jednu olovku...

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 20 stu 2016 22:42 

Pa ni ne vrijedi to vise od 250kn koristeno

Nesto radis krivo,dal si na evicu nariktal dobar profil za grijac? Dal si zaloksl otpor? Dal si probal sa drugom grijacem? Ima ih sjebanih

Povratak na vrh

Naslov: Re: Grijači naši svagdašnji... HILFE
PostPostano: 21 stu 2016 00:38 

onda dajem za 50 kn ;D

Probao sam sa ti i sa ni grijačem... teško da su baš oba sjebana

Zalokal sam otpor ali...kad stisnem gumb i gledam ekran događa se ovo;
PVR ili ti ga watti se spuste do 26 a onda padaju sve do 12, omi se dižu sve do 45 a zalokani na 0,21, amperi se sa 00,0 dignu na preko 11... fakat ne znam što ću... prvo sam bio ljut sad sam več očajan :(

Što se tiće profila piše mi "TEMP NI", spustio sam temp na 210 i watte na 55 i opet ništa :(

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 21 stu 2016 01:18 

Omi se nemogu dizat na 45!

Normalno je da omi skacu jer pokazuje u realnom vremenu otpor al kad pustis trebal bi pokazat onaj otpor koji si zalokal

Dal si dobro prije natopil grijac sa likvidom?

Ne kuzim ovaj PVR kaj bi to bilo
Idealno bi bilo da snimis filmic i okacis na jutjub da vidimo....il jos bolje da se nadjes s nekim ko zna i da ti lijepo pokaze

Povratak na vrh

PostPostano: 21 stu 2016 01:50 

Pover, to ide u watima (tak veli google :D ) i još kaže da je što je viši (na miniju ide do 75 W ) da naprosto brže postiže temperaturu... što se tiće ostalog fakat bi se trebao naći s nekim koji to malo bolje kuži od mene

Natičio sam grijač s likvidom, možda i previše :D

Povratak na vrh

PostPostano: 21 stu 2016 06:18 

vidis, ni meni se ne da drkat po grijacima i volim da mi sve radi kako treba, cijeli dan, 3-4 dana. Zato i koristim atomizere gdje gradim svoj grijac. Slozim, radi kako treba. Jednom mjesecno se dogodi da ne radi kako treba i onda sam lud. Pa stavim vise vate i onda ok.
Sta ocu rec. Kad sam slozis, sve radi kako treba. Vise vremena izgubim sa postavljanjem novog grijaca -gotovog na starinu elektricnu nego za izradu svog. Te natopi, te cekaj da se natopi, pa pazi, pa ovo pa ono.
Mozes se opirat izradi svojih grijaca koliko hoces, na kraju ces ili nabavit rba atomizer i naucit ga slozit ili ces bit izivciran oko svega i vratit se na smrduse ili olovku.

Stavi kantal grijac i mani se temp controla, ionako na gotovim grijacima ne radi kako bi trebao. Temp controlce radit na kayfunu kako treba

Povratak na vrh

PostPostano: 24 stu 2016 01:27 

Spusti wate na 20 , dovoljno ti je i za 0.2 i za 0.4 grijac, prije parenja natopi i ispusi grijac. Moralo bi uredno radit

Povratak na vrh

[ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: