Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 12 kol 2020 22:19. Sada je: 12 kol 2020 22:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 49 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Recenzija Liqua tekućina
PostPostano: 02 lip 2014 17:17 

Jucer kreno do Supernove u Karlovcu kupit jednu Liqua tekucinu,ali ne za sebe nego za svog starog(posto mu se svidja okus i miris French Pipe-a od Lique,kupio i on sebi eGo C9 pa da proba i reko da mu uzmem French Pipe...ok),dodjem tamo,uzmen French Pipe i kaze mala prodavacica da je akcija,kupis 2...dobijes 1gratis...a nista,na kraju uzeo jos Cherry(18mg...kasnije vidio da sam se totalno zajebo) i tu trecu gratis...Bright Tobacco(18mg),posto mi prodavacica rekla da ga masovno kupuju i da ga malo pa malo nema,da ga moraju svaki cas narucivat iz Zg.

Cherry-necu ni opisivat,procitajte post na prvoj stranici od Corta...uzalud bacenih 30kn,bolje da sam dao tih 30kn ovima sta prose i zicaju pred Kauflandom,Lidlom i Supernovom.Užas,nikako mi ne pase,prolit ili bacit.Svaka cast Corto na opisu tekućine. :plus:

Bright Tobacco-ajde ovo me malo oraspolozilo...tako blaga(18mg)tekucina,ukusna i fina za parit,kad se uvlaci para,lagano nesto slatkasto ostaje na jeziku,neznam kako opisat,kao nekakva blago posecerena mentica(mislim na čaj,ne mislim na mentol kao mentol),nego na taj čaj mi malo vuce,neznam...ne daje neznam kako puno pare,al tako fina i ugodna duhanska tekucina za parit da to nije normalno :) ...evo parim ju od jucer navecer pa i sad na poslu i jos mi nije dosadila...odlicna! :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 09 lis 2014 18:12 

nabavio sam si 1. liqua tekućinu. Cuban cigar. Meni je ovo baš dobro. Pravi duhanski okus, teški. onak, podsjeća na burley duhan. ima neku finu notu. Kaže teta koja prodaje da je Vg/Pg 50/50, nikotin 18mg. Isprobano na russianu kojeg treba oprat. A osjeti se dosta.

Vtc mini + Brunhilde DL

Povratak na vrh

PostPostano: 07 stu 2014 02:04 

baš malo visim na fasttechu, vidio sad da je par okusa ponovo u ponudi- grape, berry, vanilla, Blueberry, cherry. pa ako koga zanima. mogle bi sutra još koje doć...nadam se

Vtc mini + Brunhilde DL

Povratak na vrh

PostPostano: 30 stu 2014 20:36 

Moje skromno mišljenje nakon parenja desetak boćica Lique koje su izgleda original Liqua, barem po zaštitnim elementima koje je proizvođać naveo. Svi su na mjestu.

Evo po redu od meni boljih do gorih
1. Meni najdraža - Traditional tobacco - možda jer sam tek nedavno prestao pušiti, a ista prilićno podsjeća na cigareta i osjeti se na grlu...nema neku slatkoći i slićno, nekako sirovo i baš odgovara...
2. Cuban cigar - puno vise arome, slađa od prethodne, baš ugodna, baš puni cigar okus, al je mogu popariti jedno 1 ml, a onda ostavim sa strane neko vrijeme i parim nesto drugo, jer je se zasitim
3. American blend - u početku mi je nesto falilo, al na drugu loptu mi se svidila i mogu je pariti cijeli dan, finiji okus od Tradicional i jednostavnija od Cuban. Može proci. Trebalo mi je vremena da skužim note okusa u početku mi nije bila nešto.
4. Bright tobacco - Laganija od prethodne tri i nekako kao da ima okus mirisa svježeg duhana, teško je to opisati. Ne koristim je samu, ali sa njom malo ublažim Cuban i onda ga mogu pariti cijeli dan.
5. Turkis tobacco - za sada mi još nije legao, al ponekad mi i on bas dobro odgovara za jedan tank pa pauza.
6. Jagoda - hahaha...što je ono u boćici...nemam pojma...da...ima okus jagoda, al meni tako sintetički sa je to strava...probao je pomiješati sa svim gore navedenim posebno i prolio hrpu tankova... Stvarno joj dao šansu, al ne ide...ovo ne mogu pariti...al dobro sigurno netko uživa u njoj...
Sve tekučine osim jagode 12 mg, jagoda 9 mg
Sve u svemu za onoliko koliko je platiš, dobiješ nešto i za uzvrat. Mislim da nije loše za početnike u parenju kao što sam i sam.

Povratak na vrh

PostPostano: 22 pro 2014 19:57 

Kupio sam danas cokoladu. Neznam sta da kazem. Slatko je nije lose al cokolade nema nigdje. Ima okus po onom nekom sirupu za kašalj.

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2015 11:56 

Nakon dosta isprobanih "duhanskih" tekucina, Liqua me odusevila. Traditional Tobacco mi je genijalan. Cuban, iako je okus intenzivniji sto mi odgovara, me malo grebe po grlu i pinku previse vuce na cappuccino.

Update: Upravo probao American Blend od kolege, ako mu grijac nije otisao, ima okus po zapaljenom kartonu :\

Povratak na vrh

PostPostano: 13 vel 2015 15:33 

Odakle izvana ima za naručit ove tekučine naravno jeftinije nego kod nas?

Povratak na vrh

PostPostano: 13 vel 2015 16:17 

ne sa fasta. nevalja. probo 2 puta. totalno drukčiji okus, žuta boja (treba bit tamno smeđa). eno tamo u ormaru čuči već dobra 3 mjeseca i ne mjenja se niš. naručio cuban cigar i french pipe. bačena lova u vjetar. "uštedio sam"

Vtc mini + Brunhilde DL

Povratak na vrh

PostPostano: 13 vel 2015 16:20 

Hvala na upozorenje ionako je out of stock...a žena mi se navukla na to a puno mi dat 30kn za 10ml...

Povratak na vrh

PostPostano: 13 vel 2015 19:42 

ovo je najjeftinije što sam našao kad sam tražio liquu, sad vidim da imaju i neku akciju, ali ne znam kolika je poštarina. rumunji ako se dobro sjećam. http://vapemania.ro/en/33-liqua-30-ml

Vtc mini + Brunhilde DL

Povratak na vrh

[ 49 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: