Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 12 kol 2020 23:00. Sada je: 12 kol 2020 23:00.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 49 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Recenzija Liqua tekućina
PostPostano: 23 pro 2013 12:20 

Evo moje recenzije:

American Blend, Bright Tobacco, Traditional Tobacco - tri jako slične, blage tekućine (18mg). Pare nema puno, TH je okej, okus je nenametljiv i pomalo "bljutav" što mi većinu vremena paše. Možda mi je American Blend za nijansu bolji od ova dva druga. 7/10

Berry Mix - dobro pari, dobar TH, aroma po koncentratu soka od šumskog voća, ne previše prirodna ali može se pariti iza ručka. Nije mi za cijeli dan, nego onako, više kao za desert - 6/10

Jagoda - previše mi je umjetna, nema ni slatkoću, ni kiselost, nit' smrdi nit' miriše. Odnosno, više miriše nego što se osjeti na nepcu. Onako, 4/10

Citrus mix - netko je spominjao kako daje na mlijeko začinjeno limunom. Tako nekako i meni. Manje umjetan okus limuna nego što sam očekivala, ali definitivno osjetim i tu mliječnu notu koja mi nikako ne paše. A osim limuna ne osjetim nikakve druge citruse. Zanimljivo za isprobati, ali nije za cijeli dan i nije mi ništa posebno. 4/10

Stižu mi još neke tekućine sutra, pa ćemo vidit jel to što valja :)

Povratak na vrh

PostPostano: 28 pro 2013 13:08 

Cuban cigar - očekivala sam više duhanski okus, nešto resko, intenzivno i za cijeli dan, ali sam se razočarala. Podsjeća me najviše na onaj neparljivi kapućino od Hangsena. Osjeti se neka mliječna, kremasta, slatkasta nota, a od cigare tj. duhana ni zuc! Da ne propadne, zamiješala sam s Bright Tobacco tako da mi ipak bude donekle parljiv. Ocjena 6/10.

Povratak na vrh

PostPostano: 28 pro 2013 15:41 

Turkish Tobacco - fantastičan, bio mi je malo presladak kad sam ga prvi put probao, nakon raznih dekanga, al sad mi je all day vape ... malo vuče na med. 8/10
Berry Mix - onako kako je friki napisala, nije loše ali nekako previše umjetan ukus (nikako da nađem neku vočnu koja mi odgovara). 5/10

Povratak na vrh

PostPostano: 03 sij 2014 00:57 

Pozdrav!
Probao Cuban Cigar i American Blend 12mg.To mi je prvo iskustvo s LIQUA tekucinama i osobno nisam baš zadovoljan.Ono šta sam odmah primijetio je da su jako slatke i jedna i druga.Okus im je ustvari dosta slićan uz neke sitne razlike.Pare ima dosta i throat hit je onako taman, ali meni su užasno pale na želudac.Na bočici piše samo da su PG/VG.Nisu naveli nikakav omjer, ali po teškom sjedanju na žaludac mislim da su 70/30 ili čak 80/20 pg/vg.Uglavnom kod mene ne prolaze.Inaće ja sam provao baš svašta šta se tiće tekučina.Šta se tiće ovih tvorničkih jedino mi paše dekang usamix pa eto po tome se možete ravnati šta se tiće mog ukusa i zakljuciti hočete li probati LIQA e tekučinu.

Povratak na vrh

PostPostano: 23 sij 2014 02:06 

Naručio sam s http://www.thebestshop.eu 7-8 Liqua tekućina.
American Blend i Turkish Tobacco odrađuju svoje i moj su cjelodnevni vape.
Ništa posebno,ali su ok.Ne opterećuju puno i dosta su neutralne,a to mi većinom paše.
Tiramisu dobro zaigra u večernjim satima kao sad npr.
Nije pravi Tiramisu okus,ali na solidnom je tragu da to i bude.
Ali Čokolada,ljudi moji....čokolada
mi je fenomenalna.Toliko dobra da je čuvam samo za određene trenutke.
Šteta mi ju je pariti onako usput.
U biti,uopće nema okus čokolade :),ima okus Nesquika,a ja ga obožavam.
Totalno pogođeno.Terbao bi se zvati Nesquik.
Slijedeća narudžba će biti obilnija.
Ove ostale,još nisam probao.
O tom potom.

slika

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 23 tra 2014 21:37 

Evo uzeo danas mentol od lique,18mg
...th,arome,pare,svega ima...al udara,prsti mi se tresu nakon chainvapeanja,zapravo nakon tri cetri dobra dima...nikad probao 18mg,uvijek na 12mg,kao ljubitelj mentola aroma nije losa uopce,malo preslatkasta,al ok

Povratak na vrh

PostPostano: 18 svi 2014 15:16 

Evo i da se ja malo uključim u temu.
Već par mjeseci koristim Liqua Bright Tobacco 18mg. i mogu reći da mi je tekućina jako dobra,i to ne samo meni nego i polovici ekipe s posla.
Isprobao sam Traditional Tobacco,Turkish Tobacco,Cuban Cigar Tobacco,Apple,Vanilla,Berry mix,od svih ovih nekako mi je još jabuka dobra.
Ima je za kupit u Karlovcu,Rijeci i valjda u Šibeniku,cijena je 30kn 10ml.
Omjer PG/VG je 70-30%.
Mene zanima da li ima negdje ova tekućina po nižoj cijeni za kupit,tražio ali nisam našao,recimo po veleprodajnoj cijeni?

Povratak na vrh

PostPostano: 20 svi 2014 20:19 

kmica.hr je napisao:
Evo i da se ja malo uključim u temu.
Već par mjeseci koristim Liqua Bright Tobacco 18mg. i mogu reći da mi je tekućina jako dobra,i to ne samo meni nego i polovici ekipe s posla.
Isprobao sam Traditional Tobacco,Turkish Tobacco,Cuban Cigar Tobacco,Apple,Vanilla,Berry mix,od svih ovih nekako mi je još jabuka dobra.
Ima je za kupit u Karlovcu,Rijeci i valjda u Šibeniku,cijena je 30kn 10ml.
Omjer PG/VG je 70-30%.
Mene zanima da li ima negdje ova tekućina po nižoj cijeni za kupit,tražio ali nisam našao,recimo po veleprodajnoj cijeni?

http://vapemania.ro/en/liqua-30-ml/321- ... -30ml.html

Povratak na vrh

PostPostano: 30 svi 2014 21:28 

Čitao sam malo vase komentare u vezi Liqua tekucina i dopalo mi se sta pisete u vezi "French Pipe Tobacco" i "Turkish Tobacco" pa da ne kupujem samo Dekang tekucine (za sada 7 probao) i isprobavam samo njih odlucio sam otic i kupit bas te dvije tekucine od Lique(oba dvije po 18mg nikotina):
slika

French Pipe Tobacco-a neznam,evo sad se bojim da nebi Dekang zapostavio,ali mislim da necu(barem ne Desert i T5 jer su mi odlicni)...evo ovako,ovaj "French Pipe Tobacco" mi je odlican,upravo ga parim i nemogu stat kolko mi je fin za parit(liqua i dekang dosta velika razlika za mene,drugaciji okusi,taj "šmek",a i od dekanga tekucine ne mirise kad se ispuhnu vanka,dok je ovaj French Pipe zamirisao cijeli dnevni boravak ),jako fin miris i okus,okus nekako"pun",bogat,lagano slatkast sa malom dozom gorcine(barem meni),kao duhan umocen u nekakav fini,gusti med sa laganim dodatkom jagode i grožđica,a miris,barem tako kazu ovi oko mene,miris kao da pusim lulu(onaj slatkasti miris duhana lule sa nekakvim dodatkom),zato se valjda tako i zove...evo neznam(pocetnik),isprobavam,ali meni je ovo odlicno,ukusno,mirisljavo i fino :)
Kad probam "Turkish Tobacco" napisem dojam...a nadam se da ce bit dobar kao i ovaj kojeg sada parim i uzivam u njemu.

Povratak na vrh

PostPostano: 01 lip 2014 16:47 

Turkish Tobacco-odličan :plus: ,baš onako kako ga je Corto na prvoj stranici u prvom postu opisao"nikakvih stranih mirisa, ni okusa, možda malo vuče na Desert Ship od Vaping Zone-a,ali nema toliko slatkoće. Odlično pogođen okus i aroma osobna preporuka svim ljubiteljima orientalnih duhana tipa Desert"...ja nisam probao Desert Ship od Vaping Zone-a,ali sam probao Desert od Dekanga i meni su identicni,jako slicni(Turkish Tobacco dosta neutralan sta se tice okusa,bas kao nekakav fini duhan za motanje,dok Desert ima tu neku slatkocu,nesto posebno).
...znaci jako slicno Desertu,skoro identicno uz to da je Desert nesto slađi od Turkish Tobacco-a,(bas kako je i Corto napisao).Jako fino za parit,volim takve okuse,okuse cistug duhana sa tim nekakvim finim dodatkom... :plus:

Povratak na vrh

[ 49 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: