Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 15 kol 2020 03:03. Sada je: 15 kol 2020 03:03.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 49 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Recenzija Liqua tekućina
PostPostano: 11 lis 2012 22:36 

Evo kratkih recenzija Liqua tekućina, možda nekome pomogne u izboru.
Sve tekućine su lijepo upakirane u kartonsku ambalažu koja na sebi sadrži sve moguće oznake osim što ne znate parite li VG ili PG, VPG, benzin, ložu, diesel. OK, šalim se, imate navedene sve sastojke, ali ne znam koji je omjer... nekako preferiram VG i osjetim da ga ima, ali sumnjam preko 40%.
Dakle, odmah na startu minus. I to ne mali, jer me to jedino zanima.

Bočice su upakirane u celofan koji se, srećom, lako skida što smatram nepotrebnim a svakako je nedovoljno da popravi onaj minus sa početka.

Anyway, krenimo redom na ono što nas zanima - kvaliteta tekućine.

1. Cherry - već na sam prvi miris kužim da me podsjeća na nešto što nema apsolutno nikakve veze s višnjom, a opet me vraća u dane bezbrižnog djetinjstva i 70-tih godina prošlog stoljeća... što bi to moglo biti?
Naravno da nikad nećete pogoditi - KARBOFIX!!! Na 9mg/ml...
Karbofix na prvi udah, karbofix u mom jebenom attyju, topli karbofix izlazi iz mojih pluća... nikad nisam kužio snifanje ljepila, jer sam smatrao da se puno bolji rezultati postižu snifanjem lož ulja... ma znate već i sami...

Konačna ocjena - topla preporuka svim ljubiteljima snifanja ljepila, ostalima - izbjeći pod svaku cijenu, nema veze s višnjom - 1/10 (gore ne može)!

2. Cola - ok, trebalo je neko vrijeme da se malo smirim, napravim novi setup i raskužim phoenixa te se uopće usudim krenuti dalje. Cola u jačini 9mg/ml ipak ima okus Cole i to Pepsi cole, a ne Coca Cole, što mi kao ljubitelju Georga Lucasa i Star Warsa samo predstavlja plus. Btw. hoće li više ta igrana serija od 100 epizoda, čika George?
OK, nije najfinija cola koju sam ikada probao, ali može proći. Možda bi u kombinaciji s nekim duhanom ili alkoholom bila još bolja.

Konačna ocjena - ništa posebno, uzeti ako se baš mora ili vam se dopadne, 4/10.

3. Turkish Tobacco - iskreno, bilo me strah krenuti dalje na jedan od mojih omiljenih okusa. Ali, iznenađenja kod Lique nikad dosta - ovaj Turkish Tobacco je odličan! Jačina 12mg/ml, natjerao me da napunim prazne 18350 baterije, puknem jednu od njih u svoju e-pipe i da guštam u okusu Orienta... nikakvih stranih mirisa, ni okusa, možda malo vuče na Desert Ship od Vaping Zone-a, ali nema toliko slatkoće. Odlično pogođen okus i aroma.

Konačna ocjena - osobna preporuka svim ljubiteljima orientalnih duhana tipa Desert, 9/10.

To be continued...

Povratak na vrh

Naslov: Re: Recenzija Liqua tekućina
PostPostano: 07 stu 2012 10:43 

Da se samo nadovezem sa French Pipe tekucinom...

Neznam kako da opisem neki okus,nikad nisam bio dobar u tome (ono sa pupoljcima i to :mrgreen: ) ali ovo je jedna fantasticna aroma koja mi nikada nemoze dosaditi...mogu je koristiti bukvalno non-stop sto i radim zadnjih 3 mjeseca,nisam pario nisto drugo osim Cuban Cigar i French Pipe ,meni su slicni i podjednako ukusni...mozda French Pipe ide korak iznad Cuban-a...
Nesto izmedju duhanske arome u miksu sa orasastim okusom u pozadini i sve to zacinjeno dobro ispucanim kokicama...eto :)

PS.

Cuban Cigar - 9/10

French Pipe - 10/10
!!!

Povratak na vrh

PostPostano: 07 stu 2012 21:01 

Kinta.... ocemo ove dvije arome? :dru:

Povratak na vrh

PostPostano: 07 stu 2012 23:09 

Ritchy za svoje voćne tj ne-duvanske tečnosti koristi FA arome. Ne znam kako je Cortu zapala onako loš Cherry, meni se ta tečnost prilično svidela.
I sve ostale arome ne-duvaske tečnosti su mi bile sasvim ok, pravi FA fazon. Jedino je možda Mentol malo jači od onog na koji sam naučio kod FA.

Sa druge strane, duvanske tečnosti su jako čudne - neke od njih su fenomenalnog ukusa(između ostalih i gore pomenuti French pipe i Cuban), ali za njima ostaje veoma intezivan i (mnogi bi rekli) prilično neugodan miris. Samo iz tog razloga ih ne koristim, mada sam se ukusom oduševio.

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 07 stu 2012 23:21 
Administrator

Lis je napisao:
Kinta.... ocemo ove dvije arome? :dru:

Necemo, nije to za nas.

Povratak na vrh

PostPostano: 08 stu 2012 00:11 

Kinta je napisao:

Necemo, nije to za nas.

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 08 stu 2012 00:13 

Ma čudna mi je ta Liqua totalno. Kao da ne rade na istoj bazi duhanske i voćne okuse. Duhanske su ok i bez tog stranog okusa, ali neduhanske su me dopale užas jedan. Čak i mentol im ima nekakvu primjesu. Čisti tobacco im je sasvim ok a desert odličan...

Hm... ako koriste FA arome, onda jedino mogu kriviti bazu - jer i sam sam imao problema s nekim bazama u kojima se FA arome naprosto nisu htjele otopiti i dati sav svoj sjaj...

Povratak na vrh

PostPostano: 08 stu 2012 00:18 

Njihov menadžer Andrej me je ubeđivao da im je baza ista, mada je meni bilo npr čudno i što duvanske imaju 12mg a voćne 9mg. A i na kutiji za neduvanske tečnosti piše da su FA arome.

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 08 stu 2012 14:27 

Lis je napisao:
Kinta je napisao:

Necemo, nije to za nas.

slika

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Povratak na vrh

PostPostano: 08 stu 2012 16:28 

Evo probao sam i ja French pipe 18 mg od Lique. Uzasno se osjeti nikotin. Al nista osim nikotina. Ne znam, meni je ovo isto kao i Tobacco od Dekanga. Identicno

BTW jel itko otkrio omjere PG/VG?

Povratak na vrh

[ 49 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: