Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 21 srp 2018 15:12. Sada je: 21 srp 2018 15:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 2 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: USA Mix i S-Camel
PostPostano: 07 lip 2015 14:12 

Nakon puno gledanja i gruntanja shvatio sam da mi treba nešto što ne umara poput nekih kompleksnih i finih aroma. Treba mi nešto za parenje. Neka neutralna i blaga aroma. Stoga sam napravio ove dvije i baš mi je dobro.

Nije to za neko guštanje u okusima i gurmanskim delicijama. To je baš za tehničko parenje da se ima nešto u ustima i nadoknadi potrebna količina nikotina. I na tome sam već neko vrijeme. I dobro mi je. Jednom sam za probu bacio unutra nešto jako aromatično. I dobro je ali baš zamara. Kao da se borim sa aromom.

Ovaj USA Mix nipošto ne smijemo zamijeniti sa USA Red Mix koji je jednoglasno najodvratnija stvar koju su ljudi probali.

Inawera je na lošem glasu i zbog svojeg kemijskog okusa. I to ne bez razloga. Ali on se osjeti samo kada se nakapa nekoliko kapi u bazu i očekuje dobra tekućina. TO ne ide tako. Tako ide samo sa nekim prehrambenim aromama koje nude drugi proizvođači i prodaju ih pariocima koji ih stavljaju po 10 ili 20%. I onda je kao fino.

Povratak na vrh

Naslov: Re: USA Mix i S-Camel
PostPostano: 07 lip 2015 18:23 
Moderator

s'camel je dobra aroma...obicno joj dodam karamele i malo lješnjaka iako nije loša ni sama aroma.

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

[ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: