Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 22 stu 2017 14:47. Sada je: 22 stu 2017 14:47.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: aroma iz mtmstore-a
PostPostano: 29 tra 2014 23:15 

Ma jasno je to što se tiče količine i malog tržišta. Evo ja pohvaljujem mtm i e-cigaretu zbog besplatnog shippinga iznad 200, odnosno 150 kn. :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 29 tra 2014 23:48 

mravak je napisao:
Vani je trziste malo vece nego tu kod nas...otvori firmu pa prodaj povoljnije kad znas kak se stvari rade

Ne branim MTM nego mi je malo dosta slusanja kukanja kak su cijene ovakve onakve...kupis di ti pase i to je to

Lako tuđim k*** po koprivama mlatit

Naravno to se ne odnosi na propust kod prepakiravanja ...

ne pada mi na pemet otvarati firmu, niti je ovo kukanje, već iznošenje i razmjena mišljenja. možda smatraš da treba popušiti sve što ti se servira. ne mlatim ja koprive tuđim k. a bogme nisu niti oni neki paćenici, žrtve i dobročinitelji (eto za našu korist, jelda) na što ti aludiraš.
ma sve 5 što se tiče njih, njihovog prava na cijenu i stvarno brze dostave, ali poanta je u tome da nisam siguran što sam dobio i kakve je kvalitete roba, odnosno do kada vrijedi. to je trebalo biti označeno na sajtu ili na proizvodu. kužiš, radi se o pravima potrošača, odnosno kupca

Povratak na vrh

PostPostano: 30 tra 2014 00:11 

KlingKlang je napisao:
ne pada mi na pemet otvarati firmu, niti je ovo kukanje, već iznošenje i razmjena mišljenja. možda smatraš da treba popušiti sve što ti se servira. ne mlatim ja koprive tuđim k. a bogme nisu niti oni neki paćenici, žrtve i dobročinitelji (eto za našu korist, jelda) na što ti aludiraš.
ma sve 5 što se tiče njih, njihovog prava na cijenu i stvarno brze dostave, ali poanta je u tome da nisam siguran što sam dobio i kakve je kvalitete roba, odnosno do kada vrijedi. to je trebalo biti označeno na sajtu ili na proizvodu. kužiš, radi se o pravima potrošača, odnosno kupca

Što se prepakiravanja tiče to sam rekao u prijašnjem postu
kupci u Hr vec dosta dugo nemaju nikakva prava.. A sve ovo ostalo što si naveo nema veze sa prodavacem
jer nema trenutno nikakvu zakonsku obvezu pisati (trenutno kolko ja znam) a i vrijeme upotrebe se drasticno mjenja ovisno o načinu skladištenja ...neke aromama je vec davno prosao rok valjanosi i bolje su neg kaj su bile dok su "valjale"
Vrlo je jednostavno dok nema jacih kontrola stvari ce funkcionirati kao i do sad a ako uvedu kontrole narucivat ces kineska sranja jer bu od tamo jeftinije i tocka

a jedino pravo koje potrosac ima je da ga ne zaj**u dvaput.

I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW

Povratak na vrh

PostPostano: 30 tra 2014 00:28 

što se tiče da li mu je tekućina/aroma bolja kad je starija ili nije, trebao bi odlučivati kupac a ne trgovac. ti kinezi izgleda posluju više fer nego naši trgovci i mislim da bi od njih trbali početi učiti jer će im uskoro biti kasno. sve u svemu, žalosno je da se kupac za svoj zarađeni novac osjeća pomalo prevaren (iako možda to i nije, ali mu onda to treba dati do znanja). kroz sitnice se vidi koliko smo u stvari svi u qurcu. ovdje se govori o robi od 35 fuckin' kn, ali stvar je principa.

Povratak na vrh

PostPostano: 30 tra 2014 08:30 

Hoces istjerivati principe ,drugi put naruci kod poljaka. Ovako na dvije strane istjerujes principe a izgleda kao obicno sviranje k...u Da li je aroma koju si dobio pokvarena ? Da li si dobio manje nego si narucio ? Ne razumijem te...

Povratak na vrh

PostPostano: 30 tra 2014 09:28 

damirdjg je napisao:
Hoces istjerivati principe ,drugi put naruci kod poljaka. Ovako na dvije strane istjerujes principe a izgleda kao obicno sviranje k...u Da li je aroma koju si dobio pokvarena ? Da li si dobio manje nego si narucio ? Ne razumijem te...

tko je razumio što sam htio reći,razumio je, tko nije razumio, sori. mnogi za ovoga što si ga stavio za avatar i dan danas pričaju da je palamudio i svirao qurcu po planinama i šumama sierra maestre, konga i bolivije. hebi ga, čovjek se pokušavao zauzeti za svoje principe...

nhf i lijep pozdrav!

Povratak na vrh

PostPostano: 30 tra 2014 10:04 

KlingKlang je napisao:
damirdjg je napisao:

tko je razumio što sam htio reći,razumio je, tko nije razumio, sori. mnogi za ovoga što si ga stavio za avatar i dan danas pričaju da je palamudio i svirao qurcu po planinama i šumama sierra maestre, konga i bolivije. hebi ga, čovjek se pokušavao zauzeti za svoje principe...

nhf i lijep pozdrav!

:plus: :plus:

http://goo.gl/A9lj9A

Povratak na vrh

PostPostano: 30 tra 2014 10:17 

koja rasprava :patak:

Povratak na vrh

PostPostano: 30 tra 2014 10:27 

KlingKlang je napisao:
nekako sam uvijek sumnjičav kod takvih kupovina, još ni prodavača ne možeš ništa pitati, jer se kupuje preko net-a.

ucp.php?i=pm&mode=compose&u=1040
a imas i kontakt mail na sajtu..

# Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s

Povratak na vrh

PostPostano: 30 tra 2014 13:05 

još samo da dodam:

ne bih htio da me se krivo shvati da imam nešto protiv naših trgovaca. dapače, volio bih da svi kupujemo sa punim povjerenjem, da za svoj teško zarađeni novac dobijemo transparentnu i adekvatnu kvalitetu po realnim cijenama i da ti trgovci također posluju i rade pozitivno te da mogu opstati na tržištu. čemu provoditi sate i sate na internetu u potrazi za većom kvalitetom i boljim cijenama, kada bi bilo sasvim normalno da se sve može nabaviti "iza ćoška"? nije to samo sa ecig. to je bila "drugarska" kritika a ne pljuvačina,

lijep pozdrav!

Povratak na vrh

[ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: