Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 02 tra 2020 19:59. Sada je: 02 tra 2020 19:59.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 89 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Inawera
PostPostano: 21 tra 2013 14:39 
Administrator

Turul1978 je napisao:
Inawera ima preko stotinu aroma...
Ovako olako ocjeniti temeljem uzorčića od 2% je strašno....

... logicno?
Moze li firma koja natace u flasice rabljeno ulje iz Rabe my 1978 zasluziti povjerenje? Sto bi se trebali jos zapishati u njih, a mi sve to gutati kao u Yugi i ocekivati da bude bolje jer drugog ... nema? Firma koja natace drnč pod liquid ne zasluzuje povjerenje, makar i na samo jednom primjeru. Srecom ima sva sila proizvodjaca.

Povratak na vrh

PostPostano: 21 tra 2013 22:31 

Strašno ili nestrašno, naglašavam da je to moj osobni doživljaj. Sve tri arome, znači i ta vanila s madagaskara i tobacco i us red mix su mi imale po otvaranju bočice užasan miris, po parenju me zabolio stomak, kako je Kinta rekao ko da je ulje za čišćenje puške :conf: dakle, MENI ne valja, možda nekom valja, ne kudim nikog samo sam u postu iznio svoj dojam i iskustvo.
Žao mi je ako se neko našao uvriđen, ali tip koji mi je prodao mix ry 4 isto naveo da su tekućine od inawere, i to mi je super. Sad, može bit da čovik uzima od njih baze pa mixa, njihova originalna mi je ajme...
A ako sam od 100% njihovih likvida naletija baš na 2 % onoga šta ne mogu probavit, e svaka mi onda čast :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 21 tra 2013 23:10 

Turul1978 je napisao:

Inawera ima preko stotinu aroma...
Ovako olako ocjeniti temeljem uzorčića od 2% je strašno....

opce nije strasno nego je normalno...... ako 2% tekucina smrdi onda smrdi i ostalih 98%.
ja sam isto tak otpiso dekang.... jednu aromu sam probo i skoro se zadavio..... ostalih 5 sam samo pomiriso i to mi je bilo dovoljno da zakljucim da rade bazu od tekucine iz septicke jame....... i kaj sad imam dalje isprobavat?

# Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s

Povratak na vrh

PostPostano: 21 tra 2013 23:36 

Znači po vama je jedino FA zakon i sve ostalo je đubre...???
Ma decki molim vas... ovo mi jako djeluje kao neka reklama....
Ovo je apsolutno neozbiljno, neprofesionalno i pristrano....
Svi novi vaperi traže savjete na forumima kao što je ovaj... a neki na ovom forumu, za koje se smatra da su "profesionalci" debelo tjeraju vodu na neki drugi mlin koji zbog notorne cinjenice necemo imenovati...
Daj se uozbiljite...

Povratak na vrh

PostPostano: 22 tra 2013 00:05 

Turul1978 je napisao:
Znači po vama je jedino FA zakon ............

Svakome po izboru,ako mu pase Ina od Vere ne vidim razloga sto je nebi is/koristio,u koliko nije stetna za pod/zdravlje(deca),sto se tice FA ne pasu mi sve njihove arome zato ih i ne koristim sve,od svakog proizvodaca/mjesaca uzimam ono sto mi pase i "."Sve je ponaosob,nitko i nikada mi nece moci reci sto mi pase a sto ne,a jos manje slusam savjete drugih u svezi toga,u vecini slucajeva tekucine koje su svi slavili i hvalili meni su bile za K,sto opet ne znaci da sam ja u pravu a oni u krivu.

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 22 tra 2013 00:23 

Turul1978 je napisao:
Znači po vama je jedino FA zakon i sve ostalo je đubre...???

kaj se mene tice FA je isto dubre :)
sto ljudi - sto cudi, sto zena....... :D

# Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s

Povratak na vrh

PostPostano: 22 tra 2013 08:09 

Majka je napisao:
Turul1978 je napisao:
Znači po vama je jedino FA zakon ............

Svakome po izboru,

Sve je ponaosob,nitko i nikada mi nece moci reci sto mi pase a sto ne,a jos manje slusam savjete drugih u svezi toga,u vecini slucajeva tekucine koje su svi slavili i hvalili meni su bile za K,sto opet ne znaci da sam ja u pravu a oni u krivu.

E ovo je sada vec jedan normalan post...
U bitnom, o okusima se ne moze raspravljati...
Što se štetnosti tiče, ovdje se o tome također ne može raspravljati... nitko nam ne može garantirati da su sastojci proizvoda jednog ili drugog proizvođača ovaki ili onaki...
Netko će se zakleti na pouzdanost jednog a netko na pouzdanost drugog.. tako je to sa svime...
Osobna iskustva i doživljaji određenih tekućina su samo osobna... ali temeljem istih okarakterizitati sve proizvode nekog proizvođača je smiješno i takva konstatacija je neozbiljna
Meni npr. nikako ne liježu duhanske arome... probao sam ih od pet proizvođača/mixača u nekoliko varijati i fuj... skoro sam se izrigao...

Povratak na vrh

PostPostano: 05 srp 2013 17:47 

Evo da malo ozivim temu

Vpg 70/30 cisto zadovoljan,mijesao vz arome,sve stima,nema smrada prvi dan ni peti ni deseti
Pg eco baza,uzo bezveze,probao,sve isto tako,nikvih smradova

Sto se tice aroma
Gold ducat-za cjeli dan,broj 1 za sada
Don hill-za cijeli drugi dan:-) fina lagana duhanska sa slatkastim smekom
Jamaican rum-rum rum,prenapadna aroma,mozda da se s necim mixa bila bi pun pogodak
Canadian-nekak prazna,mozda fali kap dva arome vise,ne osjetim nista skoro
Black cherry-stoji vec dva tjedna,nikako probat,nisam za vocne,prislit cu se kojom zgodom

Stiglo mi jos tabacco c,dark fire,gold & silver,french pipe i jos nesto neznam vise...to ce drugi tjedan dojmovi,da mi se izlufta vg baza

Sent from HTC Viper DHD

Povratak na vrh

PostPostano: 05 srp 2013 19:12 

vulja je napisao:
Evo da malo ozivim temu

Vpg 70/30 cisto zadovoljan,mijesao vz arome,sve stima,nema smrada prvi dan ni peti ni deseti
Pg eco baza,uzo bezveze,probao,sve isto tako,nikvih smradova

Sto se tice aroma
Gold ducat-za cjeli dan,broj 1 za sada
Don hill-za cijeli drugi dan:-) fina lagana duhanska sa slatkastim smekom
Jamaican rum-rum rum,prenapadna aroma,mozda da se s necim mixa bila bi pun pogodak
Canadian-nekak prazna,mozda fali kap dva arome vise,ne osjetim nista skoro
Black cherry-stoji vec dva tjedna,nikako probat,nisam za vocne,prislit cu se kojom zgodom

Stiglo mi jos tabacco c,dark fire,gold & silver,french pipe i jos nesto neznam vise...to ce drugi tjedan dojmovi,da mi se izlufta vg baza

Sent from HTC Viper DHD

Samo nadopuna: Canadian je takav, nisam bio skrt na aromama nego je jednostavno takav. Stavio sam ti 6% sto je duplo vise nego li preporucaju. Ja sam svoj ostavio da odstoji vise od 5 tjedana I dalje je bljedunjav.

Kao dodatak: od vocnih je aroma odlicna sumska jagoda, a visnja nije losa ali nije ni za pisat kuci o njoj. Badem mi je katastrofa, limun tak-tak a limeta je odlicna kao dodatak drugim aromama (posebno duhanskim). Vanilija je meni uvijek malo neutralna ali je dobra za "smirivanje" neugodnih I prejakih duhanskih okusa (a I ne duhanskih). Sto se Jamaica ruma tice - slazem se da nije za parit ga samog ali je takodjer dobar kao dodatak drugim aromama.
Slazem se da je Ducat gold najbolji od navedenih. Meni je osobno odlican mix 80% ducata, 10% vanilije I 10% Jamaice...

Povratak na vrh

PostPostano: 05 srp 2013 19:31 

Vjerujem za canadian...a obecaval je nekako...nemas frke...kapas iz iw bocica? Kolko kapi? Ja sam probal za sada samo ducat i don hill,mislim da sam isao sa 4 kapi na 5ml i mislim da je premalo,nije mi se previse isprobavalo posto je bio cisti pg...

Sent from HTC Viper DHD

Povratak na vrh

[ 89 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: