Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 22 stu 2017 14:43. Sada je: 22 stu 2017 14:43.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 89 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Inawera
PostPostano: 28 kol 2011 10:34 
Administrator

Ajmo mi lijepo pisati iskustva o poljacima.

VG BioBaza 36mg

Baza bez boje i mirisa, s blagom aromom prema necem plasticnom, medicinskom ... Nikotina prema svemu sudeci ima koliko je i navedeno. Ali baza je toliko rijetka da je jednostavno neupotrebljiva za bilo sto osim za dripanje. Mjesanjem s gustim VG 50/50 stvar se malo popravlja i dolazi na granicu upotrebljivosti. Onaj tko koristi niske kolicine nikotina moze biti zadovoljan je s kombinacijom ove baze, VG i FA velvet clouda s 0 mg, moze postici gustocu kakva mu odgovara. Ali onaj kome treba 24 mg jednostavno neka produzi dalje.

Don Hill by e-aromat

Dok sam pusio Dunhill mi je uvijek bila jako dobra cigareta. Jaka i s punom aromom koja zadovoljava sva osjetila. Da je bila malo dobavljivija i jeftinija mozda bi ga stalno pusio. Zato sam Don Hill prvog probao.
Ali nista od ocekivanog, Don Hill je obicna krdja koja zajedno cuban supreme i dark vapour moze posluziti pocetnicima u elektricnoj cigareti da se lakse rijese analogne. Osim toga tesko sjeda na zeludac. Pusacima je jako dobro poznata ona mucnina u zelucu, ali ja sam se toga odvikao i ne treba mi ni malo u zivotu.

Virginia by FA

Ako nesto trazim u zivotu onda je to stalna kvaliteta. I zato me jednostavno ispizde kraseve napolitanke i toyo autogume za koje nikad ne znam kako ce se ponasti i sto cu dobiti. A Max se odlicno uklapa u klub.
Prva virginia je bila savrsena, druga cista latakia, a ova treca ... Otvorim bocicu - latakia. mrmlj OK slozim liquid ... nije bas prava latakia ali onaj dio koji ima miris kao trputac (lat. plantago major) ostaje. Dobro, aroma ipak nije ni malo losa i moze se sasvim fino koristiti.
Ali ... i ona tesko sjeda na zeludac. Sad vec opako pocinjem sumnjati u bazu.

... nastavit ce se ...

Povratak na vrh

Naslov: Re: Inawera
PostPostano: 28 kol 2011 22:22 

Evo i mojih iskustava...
Dirty Neutral baza - navodno ima šmek po pepeljari. OK, nakon starenja mixanog liquida stvarno dobije nekakav šmek/smrad... i da, javili su mi se problemi sa želucem kao i kod Kinte... sumnjam na PG jer je baza VPG... Primjetan je isti taj "medicinski okus" kod svih dosad napravljenih tekućina... Nakon prvotnog razređivanja u omjeru 50:50 PG i VG, slijedeća tura je bila 80% VG, 20% PG... i opet teško za želudac.
Arome - osim gore opisanog Don Hilla, koji je meni čak podnošljiv, kod svih 20-ak mixeva uočljivo je slijedeće: procesom starenja dolazi do osjetnog pada arome!!! Poznavajući FA arome ovo uzimam za ogromni minus Inaweri, jer ako sam u nešto siguran, to je da će se aroma starenjem još bolje razviti kod FA. Zadnji sample za FA je pokazao upravo to - Desert Blend, Espresso, Strawberry, sve po 1% arome i nakon tjedan dana dobile su punoću, blagost i intenzitet. Nije toliko uočljiv "medicinski okus", ali ni Desert nema onu desertovsku lakoću koju je imao jer je na Inawera bazi - teži je i samo se nadam da će daljnjim stajanjem aroma ubiti tu težinu.
Nadalje, pisani su hvalospjevi za šumsku jagodu - meni osobno je Strawberry iz FA toliko kvalitetniji da to nije istina.

Ako im je VG baza ovakva kao što Kinta kaže, a nema razloga da nije tako, onda je za mene jedini izbor FA baza - nisam imao problema s njima, Velvet Cloud mi savršeno odgovara, za razliku od Tradicionala (koji je ipak 10 puta bolji od Inawera baze!) ili Ice Blade-a koji mi apsolutno ne odgovara.

Coffee Paradise - paradajz je paradajz, kava je kava... ovo ima nekakav metalni okus.... na kavu... ali taj metalni okus primjetan kod svih aroma me ubija u pojam baš ovdje - liječim se FA espressom...

I za kraj WeraGarden WesternBlend - Western je ok cigareta, jedno vrijeme sam ju čak i pušio (istina, vrlo kratko), ali ovo je koma... zamislite duplu dozu Drine bez filtera na preporučene 2 kapi na 5ml - nije ni za okorjele pušače, već za demonstraciju svima koji bi htjeli pariti - nakon ovako groznog iskustva, sigurno neće... I ne, ne pada mi na pamet pokušati s 1 kapi na 5ml...

Jednom sam na crnom forumu pomalo oprao FA zbog čekanja i dugog roka isporuke. Povlačim sve što sam ikad loše rekao za FA. Čekaju se, spori su, ponekad smrdaju narudžbu, ali barem znaš na čemu si!

E sad... valjalo bi probati Inawera arome s FA bazom - možda bi bilo prihvatljivo, tko zna? Imam dojam da nešto nije u redu s bazom... Dirty Neutral možda ubija aromu zrenjem?

Povratak na vrh

PostPostano: 29 kol 2011 11:45 
Administrator

US RED MIX by e-aromat

Cim sam otvorio bocicu zapuhnuo me taj medicinski miris, etera valjda. Koncentrirana aroma je ipak nesto drugo tako da sam mu morao dati shansu. Ponovno mjesanje s Inawerinom VG BioBazom 36mg i VG pola pola da dobijem upotrebljivu gustocu s 18mg. Rezultat je bog se smiluj, nesto potpuno neupotrebljivo. Aromu kakvu nisam osjetio ni ko klinac davne ´64-te kad sam operirao mandule.
Zao mi je decki i cure iz Inawere ali nista od ovoga. Tu je jos par aroma koje nemam ni volje probati. Izbjegavam pljuvati na Boge/Dekang jer koliko los bio, njihov Marlboro mi je omogucio ulazak u svijet elektricne cigarete. Ali ovaj put i Boge/Dekang je mila majka prema ovoj poljskoj izdrkotini.

:minus: :minus:

Povratak na vrh

PostPostano: 29 kol 2011 19:41 
Moderator

:hihi: nit probo, nit miriso, ali šaljite sve kod mene, sa ZAROM je sve uptrebljivo. A ako nije, meni je i tako svejedno, nit mirisa nit okusa, bitno da se pari.
ZAŠTO stalno probate nešto iz zemalja iza željzne zavjese??? Pa tome je i služila, da sranja ne dolaze na Balkan (hi, moš mislit),slika

Povratak na vrh

PostPostano: 02 ruj 2011 12:33 

http://elektronske-cigarete.info/forum/ ... 118.0.html

Inawera na balkanski način.

Povratak na vrh

PostPostano: 02 ruj 2011 13:17 
Administrator

shpaolin je napisao:
http://elektronske-cigarete.info/forum/index.php/topic,118.0.html

Inawera na balkanski način.

Link ti je mrak ... daj to popravi.

Povratak na vrh

PostPostano: 02 ruj 2011 14:56 

Kaj , pa meni otvara.

Povratak na vrh

PostPostano: 02 ruj 2011 15:29 

Mislio je verovatno na to da ti redirect ide preko index.php, pa ti adresa izgleda prenatrpano.

Treba malo da se sredi config aplikacije da bi linkovi izgledali lepše :D

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 02 ruj 2011 16:32 

Nisam spavao zadnja 3 dana pa ne kužim ništa.

Povratak na vrh

PostPostano: 02 ruj 2011 20:20 

Neregistriran user ne moze da otvori taj link.Redirect ide na log (register).... ;)

Povratak na vrh

[ 89 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: